MP POWER AWARDS 2017
Szósta edycja największego wydarzenia branży eventowej w Polsce. Finałowa Gala 23 marca 2018 r.
Zobacz relację!
   Warszawa
Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.
Zadaniem MP Power Awards poprzez wyróżnienie najlepszych projektów i pokazanie ich efektów jest promocja profesjonalizmu branży eventowej oraz budowanie świadomości wartości narzędzi z jej zakresu. Długofalowo celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania oraz współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami.
Założeniem organizatorów MP Power Awards jest także integracja branży oraz budowanie platformy komunikacji pomiędzy tworzącymi ją sektorami.
MP Power Awards tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power 12. MP Power Produkt
Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej
 
 
 
Zobacz relację z żywo z gali MP Power Night 2017

MATERIAŁY DO POBRANIA
O KONKURSIE
MP POWER PROJEKT
MP Power Projekt – konkurs, w którym oceniana jest efektywność, kreacja, sposób realizacji i innowacyjność zrealizowanych projektów w branży eventowej. Do tej części konkursu mogą zostać zgłoszone zrealizowane projekty od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.

 

ZGŁOŚ PROJEKT
MP POWER VENUE
MP Power Venue – konkurs ofert na najlepszą infrastrukturę eventową. Poprzez MP Power Venue poszukujemy miejsc z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.
 

 

ZGŁOŚ VENUE
MP POWER 12
ZGŁOŚ PRODUKT
MP POWER PRODUKT
MP Power Produkt – do tej części konkursu można zgłaszać produkty, atrakcje, usługi, które mogą stać się częścią programu eventu i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie. Jury konkursu będzie poszukiwało ciekawych i oryginalnych propozycji, których potencjał może w znaczący sposób uatrakcyjnić program wydarzenia i być zapamiętany przez jego uczestników.
KREATYWNY ROKU BRANŻY EVENTOWEJ
PARTNERZY I SPONORZY

 

PARTNERZY STRATEGICZNI

 

PRODUKCJA WYDARZENIA

SPONSORZY GALI MP POWER NIGHT 2017

 

PARTNERZY

 

 

SPONSOR GWIAZDY WIECZORU - RENI JUSIS

 

PARTNER MP POWER VENUE

 

OBSŁUGA PRAWNA

 

MP POWER AWARDS WSPIERA FUNDACJĘ VIVA

 

PATRONI BRANŻOWI i PARTNERZY KONKURSU MP POWER AWARDS

 

WYDARZENIE W RAMACH MEETINGSS WEEK POLAND 

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU