MP POWER AWARDS 2014
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   20 MARCA 2015, MULTIKINO, ZŁOTE TARASY, WARSZAWA
← Powrót

Patrycja Czyżewska, członek Jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

 

Kierowała działem Kreacji i Grafiki w Allegro Agency. Do branży eventowej trafiła z mediów i produkcji telewizyjnej a doświadczenie zdobywała na różnych stanowiskach w agencjach eventowych i producenckich. Jako account i event manager obsługiwała kluczowych klientów w agencji Prowokator, gdzie nadzorowała m.in. Era Nowe Horyzonty, Dzień Sportu dla PTC, Rebreanding VW Bank na Audi Finance, w Sond of Music jako event manager realizowała m.in. finał i Galę Księgowy Roku, pikniki firmowe dla ING, Commercial Union czy Axa.
Jako freelancer oraz pracując w agencji AS-Pro, odpowiadała za produkcję m.in. filmów dokumentalnych, castingów, nagrań na żywo i post-produkcji.
Doświadczenie z zakresu organizacji targów i konferencji zdobywała w CEE Międzynarodowe Targi Warszawskie. Z branżą mediową zwiana była podczas pracy w TOtamTO Media & TV, Media Corporation i Wydawnictwie Prasowym Twój Styl.
Absolwentka kulturoznawstwa i stosunków międzykulturowych, interesuje się polską literaturą współczesną, dziecięcą ilustracją książkową, fotografią artystyczną. Lubi jamajskie rytmy i szybkie samochody.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank