MP POWER AWARDS 2014
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   20 MARCA 2015, MULTIKINO, ZŁOTE TARASY, WARSZAWA
← Powrót
 

Wojciech Liszka dyrektor marketingu i sprzedaży, Radisson Blu Kraków, prezes MPI Poland, członek Jury MP Power Awards
 

Swoją przygodę z branżą spotkań rozpoczął, obserwując jak organizuje się imprezy na najwyższym poziomie w największym kasynie na świecie – Foxwoods Resorts & Casino w Conncecticut, USA.
Od 2004 roku związany z Rezidor Hotel Group w Polsce. Karierę rozpoczynał jako stażysta w szczecińskim hotelu Radisson SAS. Przez 3,5 roku przeszedł przez etapy: konsultanta ds. sprzedaży, kierownika sprzedaży oraz zastępcy dyrektora działu sprzedaży i marketingu.
Szukając nowych wyzwań, podjął się odpowiedzialności za wyniki segmentu konferencyjnego w hotelu Radisson SAS Centrum Warszawa, zajmując stanowisko zastępcy dyrektora działu sprzedaży / MICE.
Od września 2008 r. pełni obowiązki dyrektora działu sprzedaży krakowskiego Radisson Blu, zarządzając zespołem odpowiedzialnym za całokształt działań sprzedażowo-marketingowych hotelu.
Przewodniczył zespołowi wdrażającemu standardy BS8901 oraz Green Key w hotelu Radisson Blu w Krakowie, dzięki czemu hotel stał się pierwszym hotelem na świecie i pierwszą firmą w Polsce, która uzyskała normę Brytyjskiego Instytutu. Za swoje osiągnięcia hotel został laureatem plebiscytu „Liderzy Zrównoważonego Rozwoju w Polsce” magazynu Forbes.
Nagrodzony w plebiscycie MICE Poland „Osobowość Roku 2010”.
Członek komisji konkursowej Urzędu Miasta Krakowa oceniającej najciekawsze programy incentive w Krakowie oraz restauracyjnej komisji rekomendacyjnej.
Członek Krakowskiego Forum Turystyki. Prezes stowarzyszenia MPI Poland.
Prywatnie pasjonuje się koszykówką i od 1996 roku jest międzynarodowym sędzią tej dyscypliny.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank