MP POWER AWARDS 2014
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   20 MARCA 2015, MULTIKINO, ZŁOTE TARASY, WARSZAWA
← Powrót
 

Krzysztof Michniewicz, prezes zarządu ICP Group SA, prezes Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, członek Jury MP Power Awards
 

Doświadczenie zdobywał w działach marketingu i trade marketingu międzynarodowej korporacji. W 2002 roku postanowił zacząć wszystko od początku i otworzył własną firmę ICP Group, od 2012 r. spółka notowana jest na rynku NewConnect.
Jest absolwentem turystyki i rekreacji oraz zarządzania i marketingu. Członek Site (The Society of Incentives & Travel Executives), MPI (Meeting Professionals International), IMA (Incentive Marketing Associations). Krzysztof Michniewicz został Osobowością Roku MICE Poland 2008 w kategorii Organizator.
ICP Group jest pierwszą firmą z Polski, która zdobyła prestiżową nagrodę Crystal Award w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Society of Incentive & Travel Executives (Site), dodatkowo jest jednym z laureatów MP Power Awards.
Krzysztof Michniewicz jest gorącym propagatorem działań CSR w branży, od 2012 roku członkiem Koalicji „Prezesi Wolontariusze”.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank