MP POWER AWARDS 2014
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   20 MARCA 2015, MULTIKINO, ZŁOTE TARASY, WARSZAWA
← Powrót
 

Renata Razmuk, product managera segmentu M2S oraz samochodów elektrycznych terytorium EAST, Renault Polska, członek Jury MP Power Awards
 

Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Sześć lat spędziła we Francji. Po rocznej pracy w Norauto Polska od 1997 r. związana z Renault Polska. Początkowo w sekretariacie handlowym, później jako asystentka dyrektora administracyjno-finansowego i specjalista ds. koordynacji handlowej. Przez sześć lat pracowała na stanowisku attaché ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez. Jak sama podkreśla, ta zmiana była strzałem w dziesiątkę. Od stycznia 2014 r. awansowała na stanowisko product managera segmentu M2S oraz samochodów elektrycznych terytorium EAST.
Odpowiada m.in. za koordynację działań wszystkich działów operacyjnych mających witalne znaczenie dla modeli, za które jest odpowiedzialna, kierując zespołami różnych działów podległego terytorium. Planuje, kontroluje, wspomaga i wdraża te działania – m.in. szkolenia, reklama, działania komunikacyjne, akcje promocyjne. Opracowuje strategię i budżety tych działań oraz kontaktuje się z agencjami odpowiadającymi za ich realizację.
W 2011 roku została Osobowością Roku MICE Poland w kategorii Zleceniodawca. Przewodnicząca Jury MP Power Awards 2012.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank