MP POWER AWARDS 2014
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   20 MARCA 2015, MULTIKINO, ZŁOTE TARASY, WARSZAWA
← Powrót
  Artur Zymerman, prezes zarządu, dyrektor generalny Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie, członek Jury MP Power Awards
 
Artur Zymerman jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynał w 1993 r. w hotelu Mercure w Warszawie. Przez szereg lat związany był z hotelem Le Meridien Bristol, należącym do sieci Starwood Hotels & Resorts, gdzie w 1994 rozpoczął pracę na stanowisku kelnera. W ciągu 13 lat pracy w hotelu wielokrotnie awansował, aż do stanowiska dyrektora ds. gastronomii. W 2007 r. podjął pracę w Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. na stanowisku dyrektora generalnego i prezesa zarządu.
W portfolio spółki Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie znajduje się Restauracja Belvedere, dział cateringu – Belvedere Catering by Design, kameralny Klub Cavallo oraz kawiarnie: Trou Madame i Amfiteatr.
Aktywnie udziela się w życiu branży MICE. W maju 2011 roku została zaproszony do Rady Programowej Meeting Plannera.
Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów. Gdy tylko znajdzie chwilę wolnego czasu wybiera się w podróż lub uprawia sport. Jego ulubionymi dziedzinami są piłka nożna i siatkówka – wiernie kibicuje polskim reprezentacjom. Artur Zymerman jest wielbicielem dobrej kuchni, wina i muzyki.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank