MP POWER AWARDS 2014
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   20 MARCA 2015, MULTIKINO, ZŁOTE TARASY, WARSZAWA
← Powrót
 

Anna Andrych, Prezes Zarządu Master Brand Group  Sp. z .o.o.


Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i ARG w Katowicach. Wykładowca Komunikacji Interpersonalnej w Bussinesie i Public Relations na WSB we Wrocławiu, trener w Event Manager Training Group.
Od ponad 15 lat związana z branżą eventową. Kreowała działania eventowe liderów rynku, tworząc i produkując akcje specjalne jako business partner dla Eurozet  (Radio ZET, Chilli Zet, Antyradio, Polsat Cafe czy G+J Polska (Gala, Glamour, National Geographic), gdzie współpracowała z największymi markami, tworząc specjalne projekty marketingowe.
Aktualnie wdraża innowacyjne rozwiązania bussinesowe jako prezes agencji Master Brand Group Sp. z.o.o. Prowadzi przedsięwzięcia szkoleniowe, kreatywne i sprzedażowe skutecznie, realizując kilkadziesiąt projektów rocznie. Specjalizuje się w bezpośrednim kontakcie z klientem, optymalizacją kosztów i pozyskiwaniem budżetów.
Z zamiłowania pilot rajdowy i manager Solter Team – wicemistrza Polski w rajdach samochodowych, wspiera też działania prospołeczne, realizując projekty charytatywne w założonym w 2014 roku stowarzyszeniu MOMO.