MP POWER AWARDS 2014
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   20 MARCA 2015, MULTIKINO, ZŁOTE TARASY, WARSZAWA
← Powrót
 

Michał Czerwiński, prezes zarządu InDreams, członek Jury MP Power Awards

W życiu zawodowym kieruje się mottem Roberta Kiyosaki: „Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej. Bądź kreatywny i pierwszy. Bądź inny niż wszyscy”. W myśl tej zasady w 2005 r. wraz z Krzysztofem Czupryną stworzył firmę InDreams. Jako jeden z pierwszych na polskim rynku podjął działania, mające na celu kreowanie incentive travel jako wpływowego narzędzia marketingowego, wspierającego sprzedaż, zrywając tym samym z jego tradycyjnym rozumieniem jako produktu turystycznego dla firm. InDreams jako pierwsza firma w branży incentive zdobyła wyróżnienie w konkursie Golden Arrow.
Michał Czerwiński jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji, zdobył również The Advanced Certificate in Marketing, Unversity of London. Przez wiele lat pracował w branży reklamowej i marketingowej. Twórca kilkudziesięciu, skutecznych programów wsparcia sprzedaży. Autor wielu publikacji na temat marketingu oraz programów incentive travel. Najmłodszy członek klubu Polskiej Rady Biznesu. Członek globalnych organizacji, takich jak SITE i MPI.
Jeden z założycieli Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, zrzeszającego profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie incentive travel jako silnego i efektywnego narzędzia biznesowego. Przez dwie kadencje pełnił funkcję prezesa zarządu stowarzyszenia.
W 2010 r. wyróżniony tytułem Osobowość Roku magazynu MICE Poland w kategorii Organizator, za wybitne osiągnięcia w branży. Ocenie kapituły przyznającej nagrodę podlegał profesjonalizm nominowanych, ich innowacyjność, efektywność, wkład w rozwój i integrację branży spotkań. Doceniano również etykę w działaniu, umiejętność dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami.
Prywatnie Michał Czerwiński jest miłośnikiem sportów ekstremalnych, byłym wicemistrzem Polski we freestyle na deskorolce, entuzjastą narciarstwa i Grand Prix Formula 1. Zafascynowany podróżami po całym świecie, najchętniej wraca z klientami do Dubaju i na Zachodnie Wybrzeże USA.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank