MP POWER AWARDS 2015
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   18 MARCA 2016,TEATR PALLADIUM, WARSZAWA
← Powrót
  Krzysztof Michniewicz, prezes zarządu ICP Group SA, prezes SITE Poland, członek Jury MP Power Awards
 

W latach 1995 – 2002 odpowiadał za marketing i trade marketing w British American Tobacco oraz Air Tours Poland. W 2002 r. założył własną firmę – ICP Group, działającą w obszarze nowoczesnego wsparcia sprzedaży, od 2012 r. notowaną na rynku NewConnect.
Jest absolwentem turystyki i rekreacji oraz zarządzania i marketingu. Jest członkiem i byłym prezesem SOIT, członkiem SITE Global (Society for Incentive Travel Excellence) i założycielem oraz prezesem SITE Poland – polskiego oddziału stowarzyszeni. Należy też do MPI (Meeting Professionals International) oraz IMA (Incentive Marketing Associations). Krzysztof Michniewicz został Osobowością Roku MICE Poland 2008 w kategorii Organizator. Jest gorącym propagatorem działań CSR w branży, od 2012 r. członkiem Koalicji „Prezesi-wolontariusze” oraz inicjatorem wewnętrznego programu CSR w ICP Group: Go4Help. W 2014 r. został uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi Prezydenta Rzeczypospolitej za działalność filantropijną oraz współudział w budowę społeczeństwa obywatelskiego, otrzymał też Dyplom Uznania od Ministra Gospodarki.
ICP Group SA jest pierwszą firmą z Polski, która zdobyła międzynarodowe nagrody branżowe: przyznawaną przez SITE – Crystal Award oraz Motivation Masters Award nadawaną przez amerykański Incentive Magazine.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank