MP POWER AWARDS 2015
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   18 MARCA 2016,TEATR PALLADIUM, WARSZAWA
← Powrót
  Łukasz Gumowski, wiceprezes zarządu i dyrektor kreatywny agencji Plej, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2013, członek Jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, studiów MBA realizowanych przez London Business School oraz Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej, z zamiłowania grafik.
Przez trzy lata pracował jako dyrektor artystyczny w miesięczniku studenckim „Obserwacje”, następnie przez pięć lat był współwłaścicielem i dyrektorem zarządzającym agencji reklamowej Obserwacje. Sześć lat pełnił funkcję dyrektora marketingu w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej. Przez cały ten czas wspierał swoich kolegów ze szkoły – Rafała Krawczuka i Łukasza Ostaszewskiego, realizując zlecenia graficzne na potrzeby eventów i akcji promocyjnych, które organizowali w ramach swoich działalności: Plej events i Plej entertejment. Tak powstało Plej creative. A następnie koncepcja stworzenia agencji marketingu zintegrowanego Plej.
Jego wielkim hobby jest kolarstwo. Jeździ na szosie, góralu, przełajówce, startuje w amatorskich zawodach, jeździ z rowerem po świecie. Przejechał kilkadziesiąt maratonów MTB, zaliczył kilkanaście startów w zawodach szosowych włączanych do Pucharu, kilka w zawodach przełajowych. Rocznie przejeżdża na rowerze ok. 10 tys. kilometrów. Autor bloga www.rovver.pl.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank