MP POWER AWARDS 2015
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   18 MARCA 2016,TEATR PALLADIUM, WARSZAWA
← Powrót
  Anna Andrych, prezes zarządu Master Brand Group, członek Jury MP Power Awards

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i ARG w Katowicach. Od ponad 18 lat związana z branżą eventową. Kreowała działania eventowe liderów rynku, tworząc i produkując akcje specjalne, jako business partner m.in. dla Eurozet (Radio Zet, Chilli Zet, Antyradio, Polsat Cafe czy G+J Polska (Gala, Glamour, National Geographic), gdzie współpracowała z największymi markami, tworząc specjalne projekty marketingowe.
Jako specjalista Komunikacji Interpersonalnej w Bussinesie i Public Relations prowadzi wykłady m in. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz w Event Manager Training Group.
Równocześnie z sukcesem kreuje eventy  i autorskie koncepcje  projektowe. Jako prezes zarządu Master Brand Group Sp. z. o.o. nadzoruje kilkadziesiąt projektów rocznie. Specjalizuje się w bezpośrednim kontakcie z klientem, optymalizacji kosztów i pozyskiwaniu budżetów.
Z zamiłowania pilot rajdowy i manager Solter Team – wicemistrza Polski w rajdach samochodowych, wspiera też działania prospołeczne.