MP POWER AWARDS 2015
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   18 MARCA 2016,TEATR PALLADIUM, WARSZAWA
← Powrót
  Jacek Caputa, menedżer Zespołu Event Marketingu i Sponsoringu, Grupa Żywiec, członek Jury MP Power Awards

Wieloletni praktyk i ekspert event marketingu i sponsoringu. Menedżer i konsultant innowacyjnych projektów marketingowych związanych ze sportem, muzyką i szeroko pojętą kulturą. Od ponad 20 lat związany z marketingiem, reklamą, eventami i sponsoringiem.
Pierwsze międzynarodowe doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach: Corstjens Diplomatic Services oraz spółkach zajmujących się dystrybucją filmową – ITI Cinema i United International Pictures.
Przez kilka lat pełnił funkcje kierownika ds. imprez i sponsoringu w Elbrewery, zajmując się projektami dla marek EB i Grolsch.
Od roku 2001 związany z Grupą Żywiec, najpierw jako kierownik sponsoringu a następnie jako menedżer Zespołu Event Marketingu i Sponsoringu.
Realizuje i nadzoruje szereg działań eventowo-sponsoringowych i kluczowych projektów marketingowych dla marek Grupy Żywiec. Najważniejsze to: trzynastoletnia współpraca z festiwalem Open’er, projekty: Męskie Granie, Festiwal Malta, cykl imprez The Wildest Night Party, sponsoring piłkarskiej Reprezentacji Narodowej i piłkarskiej Ekstraklasy, umowy sponsorskie z czołowymi klubami żużlowymi, siatkarskimi i piłkarskimi (m.in. Legia Warszawa, Lech Poznań), turnieje tenisowe Grolsch Cup oraz sponsoring indywidualny wybitnych sportowców.
Dodatkowo działa na polu sztuki i kultury. Aktywny plastyk, ilustrator i projektant z dorobkiem kilkunastu wystaw indywidualnych w Polsce i na świecie.
Odkrywca podróżnik, pasjonat tenisa, rowerów i nart, zapalony kinoman.