MP POWER AWARDS 2015
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   18 MARCA 2016,TEATR PALLADIUM, WARSZAWA
← Powrót
  Michał Czerwiński, prezes zarządu InDreams, członek Jury MP Power Awards

W życiu zawodowym kieruje się mottem Roberta Kiyosaki: „Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej. Bądź kreatywny i pierwszy. Bądź inny niż wszyscy”. W myśl tej zasady w 2005 r. wraz z Krzysztofem Czupryną stworzył agencję InDreams. Jako jeden z pierwszych na polskim rynku podjął działania, mające na celu kreowanie incentive travel jako wpływowego narzędzia marketingowego, wspierającego sprzedaż, zrywając tym samym z jego tradycyjnym rozumieniem jako produktu turystycznego dla firm. InDreams jako pierwsza firma w branży incentive zdobyła wyróżnienie w konkursie Golden Arrow. Obecnie InDreams jest liderem rynku w zakresie wsparcia sprzedaży. Agencja posiada autorski system aktywizacji sprzedaży, którym motywuje w Polsce blisko 300 tys. osób należących do zespołów sprzedażowych takich firm jak Coca-Cola, Unilever, Kompania Piwowarska, Danone czy Rossmann.
Michał Czerwiński jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji, zdobył również The Advanced Certificate in Marketing, University of London. Przez wiele lat pracował w branży reklamowej i marketingowej. Autor wielu publikacji na temat marketingu oraz programów wsparcia sprzedaży. Najmłodszy członek klubu Polskiej Rady Biznesu.
Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, zrzeszającego profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie incentive travel jako silnego i efektywnego narzędzia biznesowego. Przez dwie kadencje pełnił funkcję prezesa zarządu stowarzyszenia.
W 2010 r. wyróżniony tytułem Osobowość Roku magazynu MICE Poland w kategorii Organizator, za wybitne osiągnięcia w branży.
Prywatnie Michał Czerwiński jest miłośnikiem sportów ekstremalnych, entuzjastą narciarstwa oraz Grand Prix Formula 1.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank