MP POWER AWARDS 2015
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   18 MARCA 2016,TEATR PALLADIUM, WARSZAWA
← Powrót
  Wojciech Liszka, założyciel i CEO Z—Factor, członek Jury MP Power Awards

Lubi wyzwania i ambitne projekty, które im bardziej są wymagające – tym lepiej. Całe swoje zawodowe życie poświęcił hotelarstwu i śmiało można powiedzieć, że zna tę branżę „jak własną kieszeń”. Karierę rozpoczął z rozmachem w największym kasynie na świecie – Foxwoods Resorts & Casino w Conncecticut, USA. W Polsce przez 11 lat związany był z marką hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie.
Założyciel i CEO firmy Z—Factor optymalizującej działania hoteli, centrów konferencyjnych, biur podróży, ale również studiów kreatywnych. Poza doradztwem strategicznym i operacyjnym, Z—F specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych narzędzi dla hoteli takich jak: Demand Outlook (system benchmarkingu konferencyjnego online) czy program Test Call (system badania i podnoszenia efektywności sprzedaży).
Poza działalnością hotelową przewodniczy Radzie Biznesu Grupy Uczelni Vistula w Warszawie oraz od lat aktywnie angażuje się w działalność organizacji Meeting Professionals International Poland, której był współzałożycielem, a członkowie dwukrotnie powierzyli mu stanowisko prezesa.  
Prywatnie pasjonat i międzynarodowy sędzia koszykówki, zapalony biegacz i wieczny optymista. Ma swoje zdanie, siłę przebicia, chętnie dzieli się swoją wiedzą i pasją. I podkreśla, że to dopiero początek.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank