MP POWER AWARDS 2015
Największe wydarzenie branży eventowej w Polsce.
Zobacz relację!
   18 MARCA 2016,TEATR PALLADIUM, WARSZAWA
← Powrót
  Artur Maćkowiak, marketing operations lead, Accenture, członek jury MP Power Awards

Absolwent zarządzania, które studiował na The Nottingham Trent University w Wielkiej Brytanii, ukończył także podyplomowe studia marketingowe w Szkole Głównej Handlowej.
Karierę zawodową zaczynał w Polskim Radiu, gdzie odpowiadał m.in. za sponsoring w radiowej Trójce. Pracował również jako marketing communication manager w Nokia Poland, gdzie odpowiadał m. in. za program lojalnościowy Club Nokia oraz działania online prowadzone przez firmę Nokia. Był dyrektorem Rozwoju i Strategii w Sferii (Grupa Polsat) oraz marketing managerem na rynku b2b w Play – aktywnie uczestniczył w pracach zespołu wprowadzającego na polski rynek nowego operatora komórkowego i markę Play. Przez pięć lat był także związany z firmą Microsoft, gdzie zajmował stanowisko marketing managera w Dziale Nowych Technologii. Od marca 2014 r. pełni funkcję marketing operations lead w firmie Accenture, gdzie zarządza zespołami oraz działaniami marketingowymi prowadzonymi dla klientów z różnych branży.
Jest także konsultantem biznesowym, trenerem i coachem – ma na swoim koncie projekty konsultingowe realizowane w Polsce i zagranicą.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank