MP POWER AWARDS 2016
Piąta edycja największego wydarzenia branży eventowej w Polsce. Finałowa Gala 24 marca 2017r.
Zobacz relację!
   Warszawa
← Powrót
 

Edyta Styczeń-Gawin, kierownik ds. komunikacji marketingowej - projekty marketingowe, Netia SA, przewodnicząca Jury MP Power Awards, przewodnicząca grupa MP Power Projekt

Od 13 lat zajmuje się eventami, od początku w tej branży związana jest z Netią, jako event manager, a obecnie specjalista od różnego typu projektów marketingowych. Spośród kilkuset eventów, które zorganizowała i część sama wyprodukowała, na uwagę zasługuje m.in. pięć edycji Kongresu Biznes to Rozmowy, który skupiał ponad 1200 osób, 30 prezenterów z kraju i znanych na świecie osobistości  związanych z nowoczesnymi środkami komunikacji, technologią i innowacjami. Ukończyła studia o specjalności marketing i zarządzanie a także dziennikarstwo. Dodatkowo jest producentem telewizyjnym, ale traktuje to zajęcie na razie jako hobby. Jest osobą bardzo aktywną, która nie potrafi usiąść na miejscu.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


  Sylwia Banaszewska, prezes zarządu MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Od ponad dziesięciu lat działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Współpracę z branżą spotkań rozpoczęła w 2003 r. wraz z powstaniem miesięcznika MICE Poland, z którym związana była nieprzerwanie do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w powstanie licznych projektów m.in. konkurs Osobowość Roku MICE Poland, pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej czy Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Od pięciu lat związana jest z portalem MeetingPlanner.pl, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integracja i edukacja branży oraz współpraca z instytucjami reprezentującymi ten rynek.
Jej działania na rzecz branży zostały docenione – w 2015 r. odznaczona z nominacji Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez Ministra Sportu i Turystyki  oraz odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” nadaną przez Ministra Gospodarki.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Edyta Brykała, prezes zarządu Noble Concierge (Grupa Getin Noble Bank), członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Absolwentka Pedagogiki Artystycznej na Uniwersytecie Śląskim, Animacji w CREPS (Lille, Francja) oraz PR w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Od 1992 r. związana była z branżą turystyczną, tworząc pionierskie projekty nowoczesnej turystyki przyjazdowej oraz promocji Polski poza jej granicami. W latach 1998 – 2004 odpowiedzialna za promocję marki Citroen, współtworzyła jej wizerunek w naszym kraju. Przez ponad pięć lat zajmowała stanowisko dyrektor kreatywnej w agencji Sound of Music. Od 2010 dyrektor zarządzająca Noble Concierge (Grupa Getin Noble Bank) spółki będącej ekskluzywnym serwisem informacyjnym i organizacyjnym oferowanym 24 godziny na dobę, dostępnym na całym świecie. W 2016 objęła funkcję prezesa zarządu tej spółki.
Przewodnicząca Jury MP Power Awards 2014.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Piotr Burdzy, starszy specjalista ds. zakupów, Orange Polska, Wydział Zakupów Masowych i Zarządzania Dostawcami, członek Jury MP Power Awards, przewodniczący grupy MP Power Venue i MP Power Produkt

Od ponad 20 lat związany z branżą telekomunikacyjną w szczególności z obszarem działań marketingowych oraz wsparcia sprzedaży. Od dziewięciu lat zajmuje się m.in. zakupem usług związanych z organizacją eventów, incentive travel, programów lojalnościowych i motywacyjnych oraz działań wspierających sprzedaż mających na celu zwiększanie efektywności w różnych kanałach dystrybucyjnych.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Jacek Caputa, menedżer Zespołu Event Marketingu i Sponsoringu, Grupa Żywiec, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Wieloletni praktyk i ekspert event marketingu i sponsoringu. Menedżer i konsultant innowacyjnych projektów marketingowych związanych ze sportem, muzyką i szeroko pojętą kulturą. Od ponad 20 lat związany z marketingiem, reklamą, eventami i sponsoringiem.
Pierwsze międzynarodowe doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach: Corstjens Diplomatic Services oraz spółkach zajmujących się dystrybucją filmową – ITI Cinema i United International Pictures.
Przez kilka lat pełnił funkcje kierownika ds. imprez i sponsoringu w Elbrewery, zajmując się projektami dla marek EB i Grolsch.
Od roku 2001 związany z Grupą Żywiec, najpierw jako kierownik sponsoringu a następnie jako menedżer Zespołu Event Marketingu i Sponsoringu.
Realizuje i nadzoruje szereg działań eventowo-sponsoringowych i kluczowych projektów marketingowych dla marek Grupy Żywiec. Najważniejsze to: trzynastoletnia współpraca z festiwalem Open’er, projekty: Męskie Granie, Festiwal Malta, cykl imprez The Wildest Night Party, sponsoring piłkarskiej Reprezentacji Narodowej i piłkarskiej Ekstraklasy, umowy sponsorskie z czołowymi klubami żużlowymi, siatkarskimi i piłkarskimi (m.in. Legia Warszawa, Lech Poznań), turnieje tenisowe Grolsch Cup oraz sponsoring indywidualny wybitnych sportowców.
Dodatkowo działa na polu sztuki i kultury. Aktywny plastyk, ilustrator i projektant z dorobkiem kilkunastu wystaw indywidualnych w Polsce i na świecie.
Odkrywca podróżnik, pasjonat tenisa, rowerów i nart, zapalony kinoman.

 

 

 


 

dr Krzysztof Celuch CMM, CITE, CIS, HMCC, kierownik Poland Convention Bureau, członek Jury MP Power Awards, przewodniczący grupy MP Power 12

Absolwent turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prorektor ds. studenckich i współpracy międzynarodowej w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji (Grupa Uczelni Vistula), opiekun koła naukowego turystyki biznesowej 2B oraz organizator studenckiej konferencji naukowej IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw.
Kierownik Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej oraz autor raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report”.
Założyciel i pierwszy prezes Międzynarodowego Stworzyszenia Organizatorów Spotkań MPI Poland oraz członek rady dyrektorów Meeting Professionals International z siedzibą w Dallas, USA.
Przewodniczący kapituły programu „Osobowość Roku MICE Poland”, juror konkursu MP Power Award oraz nagrody Crystal Awards przyznawanej przez organizację Site Global. Akredytowany trener MPI Global Training, Certificate Incentive Specialist (CIS) oraz programu CSR Travelife.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Elżbieta Czarnocka, dyrektor Działu Zakupów Materiałów i Usług Nieprodukcyjnych Grupy Polpharma, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła 16 lat temu w jednej z największych instytucji finansowych świata – Citigroup. Od dziewięciu lat jest związana z Polpharmą, w której odpowiada za zakupy nieprodukcyjne tj. eventy, usługi marketingowe (ATL, BTL), artykuły promocyjne i druki oraz usługi ogólnofirmowe – dla wszystkich spółek Grupy Polpharma w Polsce, Rosji i Kazachstanie. W ramach kategorii MICE realizuje zakupy usług eventowych i turystycznych. Są to m.in. kongresy krajowe i zagraniczne, szkolenia, spotkania integracyjne, imprezy promocyjne, incentive oraz usługi związane z realizacją podróży służbowych.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


 

Joanna Gorczyca, kierownik Zespołu Sponsoringu, Prewencji i CSR, PZU SA / PZU Życie SA, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

W biurze komunikacji korporacyjnej Grupy PZU odpowiada za realizację działań z obszaru zaangażowań społecznych PZU.Specjalista w dziedzinie sponsoringu i CSR, z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów w obszarze sponsoringu kultury oraz akcji prewencyjnych. Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz kierunku Zarządzania Kulturą w Strukturach Unii Europejskiej Polskiej Akademii Nauk.

 

 


 

Piotr Jaworowicz, kierownik Działu Projektów Eventowych i Mediów Społecznościowych, PKN Orlen, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

 

Organizator eventów, w których wzięło udział łącznie ponad 600 tys. osób. Od 2010 współtworzy i nadzoruje m.in. wydarzenia takie jak Orlen Warsaw Marathon, Verva Street Racing, Polacy z werwą. Wcześniej pracował m.in. przy eventach dla marek Parker, Johnnie Walker; był koordynatorem I Gali Polski Przedsiębiorczej. W PKN Orlen opracował i wdrożył strategię obecności marki Verva w mediach społecznościowych oraz przeprowadził szereg ogólnopolskich kampanii promocyjnych. Jego projekty wielokrotnie nagradzane były w konkursach branżowych, m.in. statuetkami MP Power Awards, Kreatura, Impactor, Stevie Awards, Effie, Global Eventex Awards. Doktor nauk społecznych w zakresie nauki o mediach (UW); absolwent studiów MBA Zarządzanie oraz studiów Marketing Internetowy. Zajmuje się naukowo badaniem nowych mediów i komunikacji. Prowadzi zajęcia dla studentów UW z zakresu event marketingu, jest autorem artykułów naukowych i publicystycznych z obszaru komunikacji i marketingu. Współautor książki „Event marketing w zintegrowanej komunikacji marketingowej”.

 

 

 


  Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilku lat zajmuje się branżą eventową. Zaangażowana w promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji biznesowej wśród międzynarodowych organizatorów.
Jako PR-owiec współpracowała z agencjami eventowymi. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”. Była jednym z pomysłodawców i zaangażowana w realizację konkursu Osobowość Roku MICE Poland. Była członkiem Kapituły Ambasadorów Kongresów Polskich
Obecnie prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl, który nie tylko dostarcza informacje i narzędzia niezbędne w pracy meeting plannerów, ale przede wszystkim buduje społeczność i integruje branżę eventową, czemu służyć ma także konkurs MP Power Awards. Dyrektor programowa konferencji Event Biznes, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Prowadzi zajęcia z zakresu przemysłu spotkań, organizacji wydarzeń oraz mediów w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji oraz AFiB Vistula w Warszawie.
W 2015 r. z nominacji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej została odznaczona odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez ministra sportu i turystyki Adama Korola.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


 

Laria Koturbasz, event manager Deloitte Central Europe, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym, SWPS. Pracę w branży eventowej rozpoczęła w roku 1992 w Chicago, angażując się w organizowanie imprez masowych, głównie koncertów muzycznych. Od 2002 roku związana z Deloitte Central Europe, gdzie pełniąc rolę event managera, odpowiada za organizację konferencji krajowych i zagranicznych, imprez integracyjnych, międzynarodowych corocznych spotkań najwyższego kierownictwa firmy oraz imprez okolicznościowych. We współpracy z agencjami eventowymi stawia na zaufanie i partnerstwo. Wyczulona na każdy detal, angażuje się bez granic. Przyjaźnie nastawiona do ludzi, aktywna słuchaczka, osoba z „absolutną pamięcią”. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, są tylko trudniejsze do wykonania. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci. Miłośniczka dobrej książki, teatru i musicali. Idealne miejsce na odpoczynek – Alaska.

 

Fot.: Paweł Stradowski

 

 

 


  Maria Majdrowicz, niezależna ekspertka w dziedzinie komunikacji oraz odpowiedzialności społecznej biznesu, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
 
Obecnie związana z fundacjami Piękniejsze Życie. Przez ostatnie 14 lat prowadziła program stypendialny L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki.

Absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Znajomość języka francuskiego zaważyła na jej drodze zawodowej. Przez kilkanaście lat pracy w warszawskim biurze Agence France Presse, wraz z nieliczną grupą kolegów, informowała świat o najbardziej istotnych wydarzeniach politycznych, gospodarczych i kulturalnych w Polsce. A było o czym pisać: wybór papieża Polaka, okres Solidarności, stan wojenny, pierwsze wolne wybory i dalszy intrygujący rozwój kraju. W połowie lat 90., jako redaktor naczelna, stworzyła zespół redakcyjny i „wypuściła na rynek” pierwsze numery polskiej edycji magazynu ELLE. Następnie, na długie lata, związała się z warszawską filią największej firmy kosmetycznej świata Grupą L’Oréal. Wszystkie jej stanowiska związane były z PR-em poszczególnych marek i działów. Przez ostatnie lata zajmowała się komunikacją korporacyjną wewnątrz firmy oraz kontaktami ze środowiskami zewnętrznymi. Wiele czasu poświęciła na integrację pracowników w zakresie działań związanych z odpowiedzialnością społeczną.
Przez 14 lat prowadziła program stypendialny L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki, którego celem jest promocja młodych utalentowanych Polek pokonujących trudne etapy prac badawczych w dziedzinach nauk o życiu.
W związku z bogatym doświadczeniem w pracy „dla innych” intensywnie rozwija Fundację Piękniejsze Życie. Kiedy dziewięć lat temu współtworzyła ten fascynujący program, którego celem jest pomoc kobietom chorym na raka poprzez odpowiednią pielęgnację i makijaż, do współpracy przystąpił jeden szpital. Dziś spotkania wolontariuszy Piękniejszego Życia z pacjentkami odbywają się w całej Polsce.
Kontynuując zamiłowanie do wspierania nauki, współpracuje z gdańską Fundacją im. Prof. Wacława Szybalskiego, która zmierza m.in. do wzmocnienia międzynarodowego prestiżu nauki polskiej.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


  Agnieszka Majkowska, dyrektor ds. rozwoju i wsparcia sprzedaży, Prudential Polska, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Agnieszka Majkowska to praktyk w dziedzinie incentive i ekspert w przedsięwzięciach związanych ze wsparciem i rozwojem sprzedaży. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości we Wrocławiu, odnalazła swoje powołanie w biznesie i ponad 10 lat spędziła w międzynarodowych korporacjach na rynku usług finansowych, odpowiadając za kompleksowe programy wsparcia i rozwoju sprzedaży obejmujące między innymi systemy i wyjazdy motywacyjne oraz obszar komunikacji wewnętrznej. W 2010 r. była nominowana do tytułu Osobowość Roku MICE Poland w kategorii Zleceniodawca, a w roku 2014 odpowiadając za wsparcie i rozwój sprzedaży w Prudential Polska została laureatką tej kategorii.
Jako niezależny ekspert doradzała w projektach związanych z poprawą efektywności działań motywacyjnych. Jest współautorką książki „Jak korzystać z ekspertów zewnętrznych” wydanej przez Studio Emka w 2011 roku.
Przewodnicząca Jury MP Power Awards 2013.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


 

Rafał Mielczarek, dział sprzedaży, Carlsberg Polska, przewodniczący Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie o specjalizacji Handel Zagraniczny. Od początku kariery zawodowej związany z działami zakupów firm z sektora FMCG. Prace rozpoczynał w Krakowie w Philip Morris Polska, a później przez wiele lat odpowiedzialny był za zakupy marketingowe i eventowe w Philip Morris Polska w Warszawie. Następnie odpowiedzialny za zakupy dla Diageo w regionie Europy Środkowowschodniej z naciskiem na BTL. Przez trzy lata w Carlsberg Polska odpowiedzialny za eventy, elementy wyposażenia eventowego, POS a także globalne zakupy IT. Obecnie w Carlsberg Polska w dziale Sprzedaży odpowiedzialny za ogródki, sprzęt eventowy i chłodniczy.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


 

Łukasz Pacek, starszy kupiec Bank BGŻ BNP Paribas, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość, Podyplomowych Studiów Project Management Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Managerów Zakupów Szkoły Głównej Handlowej.
Od prawie 10 lat związany z branżą bankową, a od ponad pięciu z Departamentem Zakupów, w którym odpowiada za zakupy z segmentu marketing. W ciągu roku realizuje kilkaset akcji kontraktowych i negocjacyjnych związanych z kompleksową obsługą działań marketingowych. Do głównych działań w tym zakresie należą m.in. organizacja eventów, kampanie ATL-owe, współpraca z domami mediowymi, agencjami performance-owymi i digitalowymi a także obsługa działań BTL.
Prywatnie wielbiciel ciężkich brzmień i członek zespołu hardrockowego Inpersona.
W Banku BGŻ BNP Paribas na stanowisku starszego kupca.

 

 


 

Anna Podsędkowska, specjalista ds. obsługi podróży służbowych i eventów, Rossmann, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym kierunek socjologia. Od 2008 roku związana z firmą Rossmann. Zajmuje się organizacją podróży służbowych, organizacją szkoleń i wyjazdów zagranicznych dla pracowników firmy. Organizuje i koordynuje międzynarodowe spotkania służbowe/ firmowe. Wspiera organizację eventów i spotkań integracyjnych, współpracując z obiektami hotelowymi i eventowymi. Od 2013 roku związana z firmą Agaya Konsultanci ślubni. Jako wedding planner całościowo organizuje w szczególności międzynarodowe śluby i wesela oraz koordynuje ich przebieg. Prowadzi również szkolenia dla przyszłych konsultantów ślubnych.

 

 


  Rafał Polarczyk, starszy specjalista ds. marketingu, Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, członek Jury MP Power Awards

Absolwent marketingu w Wyższej Szkole Marketingu i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Z branżą związany od 10 lat. Swoją przygodę z eventami zaczynał od pracy przy produkcji programów telewizyjnych, następnie w działach marketingu i agencji reklamowej. Od pięciu lat w Pracodawcach RP odpowiedzialny za planowanie i organizację spotkań, konferencji, kongresów i pozostałych wydarzeń okolicznościowych.
Wśród zrealizowanych projektów znajdują się m.in. Jubileuszowa Gala w Teatrze Wielkim z jednoczesnym udziałem trzech Prezydentów RP, pięciokrotną organizację gali Wektory, trzy edycje Polskiego Kongresu Gospodarczego czy Szczyt Gospodarczy Polska-Niemcy z udziałem Wicekanclerza Niemiec Hansa-Dietricha Genschera.
W swojej dotychczasowej karierze odpowiadał również za kampanie promocyjne, trasy road-show czy wyjazdy integracyjne.
Uwielbia aktywność i wszelkie podróże, a zwłaszcza te planowane samodzielnie motocyklowe, jego zainteresowania to ogrodnictwo i projektowanie zieleni oraz sport: narciarstwo, kajakarstwo, motocross.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


  Jacek Rozenek, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, trener biznesu, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Od ponad dwudziestu lat zajmuje się działalnością szkoleniową w zakresie komunikacji, prezentacji, przywództwa oraz rozwoju osobistego.
Praktyk – na swojej drodze zawodowej przeszedł wszystkie szczeble zarządzania – od stanowiska specjalisty do dyrektora generalnego.
Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, Studium Pedagogiczne oraz podyplomowe studia z zakresu rozwoju i szkolenia pracowników. Jest certyfikowanym trenerem metody DISC. Prowadził zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Obecnie wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa, współpracujący z Jackiem Santorskim.
Doświadczenia ostatnich dwóch lat to prowadzenie szkoleń dla ok. 4500 osób w tym 1500 pracowników, handlowców, doradców, 3000 menedżerów średniego szczebla, i ok. 300 menedżerów najwyższego szczebla (tematyka leadership, techniki menedżerskie, wystąpienia publiczne i prezentacje). Ponadto 6000 osób brało udział w prowadzonych przez niego wystąpieniach publicznych, konferencjach oraz spotkaniach firmowych.
Jest coachem najwyższej kadry menedżerskiej takich firm jak m.in.: Deutsche Bank, BPH, Narodowy Bank Polski, Pekao SA, EY, PwC, Panasonic, AXA.
W swojej pracy łączy szerokie zainteresowania z najróżniejszych dziedzin wiedzy, doświadczenia wynikające z bogatego życia zawodowego oraz naturalny talent do komunikacji i współpracy z ludźmi.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


 

Izabela Stajkowska, marketing coordinator, L’Oréal Poland, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Od ponad 10 lat zajmuje się event marketingiem oraz działaniami w obszarze MICE po stronie korporacji. Od 2016 roku w L’Oréal Poland na stanowisku marketing coordinator. Wcześniej przez ponad 7 lat w The Coca-Cola Company odpowiedzialna za event marketing.  Jej specjalizacja to zarządzanie lokalnymi i międzynarodowymi projektami event marketing i hospitality oraz komunikacja w biznesie. Współpracuje z wiodącymi, globalnymi organizacjami w branży MICE. Członek Jury MP Power Awards od początku istnienia konkursu. Absolwentka zarządzania i marketingu Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie
 

 

 


  Agnieszka Stryjecka starszy specjalista ds. marketingu i promocji w DNB Bank Polska S.A., członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Odpowiedzialna za planowanie i zarządzanie projektami z obszaru marketingu korporacyjnego, w tym organizację różnego rodzaju konferencji merytorycznych, eventów relacyjnych. Wcześniej zajmowała stanowisko specjalisty ds. marketingu korporacyjnego w mBanku, gdzie oprócz konferencji merytorycznych realizowała również projekty wspierające przedsiębiorczość kobiet w biznesie. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od ponad 10 lat związana z branżą bankową.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


  Magdalena Vielhaber, OEM/ FWS Marketing Activation Manager Central Eastern Europe, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt

Od ponad 15 lat w strukturach firmy zajmuje się marketingiem i współpracą z importerami aut oraz dealerami samochodowymi. Jej pasją jest organizacja wyjazdów oraz eventów zarówno dla klientów zewnętrznych, jak i dla pracowników. Do kluczowych projektów zalicza uruchomioną w październiku 2012 r. Castrol Golf Academy, której ambasadorem został Jerzy Dudek. Projekt skierowany jest zarówno do pasjonatów golfa, jak i klientów, którzy z tym sportem mieli dotychczas niewiele wspólnego. Akademia golfa dla początkujących daje szansę zdobycia nowych umiejętności i pokonania pierwszego kroku, jakim jest egzamin na Zieloną Kartę. w 2013 r. w spotkaniach Akademii na polach golfowych w Polsce wzięło udział 300 klientów. Kolejnym etapem będą turnieje golfowe. Program incentive dla klientów firmy również miał ścisły związek z golfem. W programie wyjazdu do RPA znalazła się możliwość zagrania na pięciu najbardziej znanych polach golfowych w okolicach Kapsztadu.
We współpracy z agencjami eventowymi czy incentive travel Magdalena Vielhaber stawia na zaufanie i partnerstwo a od agencji oczekuje profesjonalizmu, inicjatywy i kreatywności.
Magdalena Vielhaber otrzymała Powera w kategorii Meeting Planner korporacyjny w MP Power Awards 2013.