MP POWER AWARDS 2016
Piąta edycja największego wydarzenia branży eventowej w Polsce. Finałowa Gala 24 marca 2017r.
Zobacz relację!
   Warszawa
← Powrót
 

dr Krzysztof Celuch CMM, CITE, CIS, HMCC, kierownik Poland Convention Bureau, członek Jury MP Power Awards, przewodniczący grupy MP Power 12

Absolwent turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prorektor ds. studenckich i współpracy międzynarodowej w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji (Grupa Uczelni Vistula), opiekun koła naukowego turystyki biznesowej 2B oraz organizator studenckiej konferencji naukowej IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw.
Kierownik Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej oraz autor raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report”.
Założyciel i pierwszy prezes Międzynarodowego Stworzyszenia Organizatorów Spotkań MPI Poland oraz członek rady dyrektorów Meeting Professionals International z siedzibą w Dallas, USA.
Przewodniczący kapituły programu „Osobowość Roku MICE Poland”, juror konkursu MP Power Award oraz nagrody Crystal Awards przyznawanej przez organizację Site Global. Akredytowany trener MPI Global Training, Certificate Incentive Specialist (CIS) oraz programu CSR Travelife.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Sylwia Banaszewska, prezes zarządu MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Od ponad dziesięciu lat działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Współpracę z branżą spotkań rozpoczęła w 2003 r. wraz z powstaniem miesięcznika MICE Poland, z którym związana była nieprzerwanie do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w powstanie licznych projektów m.in. konkurs Osobowość Roku MICE Poland, pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej czy Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Od pięciu lat związana jest z portalem MeetingPlanner.pl, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integracja i edukacja branży oraz współpraca z instytucjami reprezentującymi ten rynek.
Jej działania na rzecz branży zostały docenione – w 2015 r. odznaczona z nominacji Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez Ministra Sportu i Turystyki  oraz odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” nadaną przez Ministra Gospodarki.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Piotr Burdzy, starszy specjalista ds. zakupów, Orange Polska, Wydział Zakupów Masowych i Zarządzania Dostawcami, członek Jury MP Power Awards, przewodniczący grupy MP Power Venue

Od ponad 20 lat związany z branżą telekomunikacyjną w szczególności z obszarem działań marketingowych oraz wsparcia sprzedaży. Od dziewięciu lat zajmuje się m.in. zakupem usług związanych z organizacją eventów, incentive travel, programów lojalnościowych i motywacyjnych oraz działań wspierających sprzedaż mających na celu zwiększanie efektywności w różnych kanałach dystrybucyjnych.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


 

Żaneta Berus, SG executive director, Expo XXI Warszawa, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Żaneta Berus jest związana z Expo XXI Warszawa od 16 lat. Przez ostatnie 10 lat w zarządzie firmy. Obecnie pełni funkcję executive director Sapphire Group i jest odpowiedzialna za kluczowych klientów firmy oraz za jej rozwój. Swoje doświadczenie zawodowe w branży MICE zdobywała od wczesnych lat 90., na początku pracując w Biurze Promocji Zagranicznej w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. W latach 1996-2000 Żaneta Berus piastowała prestiżowe stanowisko Konsula Handlowego w Konsulacie Generalnym RP w Chicago i odpowiadała za promocję polskiej gospodarki na rynku amerykańskim. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ukończyła Wydział Handlu Zagranicznego. Swoją edukację kontynuowała w ramach licznych szkoleń i kursów. W 2000 roku ukończyła studium biznesowe Go Smart Business Starters i podyplomowe studium zarządzania na Northwestern Business College w Chicago. W 2010 roku do swoich naukowych osiągnięć dołączyła także dyplom studiów Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Za swoje działania na rzecz samorządu i zasługi dla promocji Polski, Żaneta Berus otrzymała w październiku 2013 roku Srebrny Krzyż Zasługi, drugie najważniejsze odznaczenie państwowe. Ministerstwo Sportu i Turystyki uhonorowało ją Odznaką Zasłużony dla Turystyki, a we wrześniu 2016 roku Europejski Klub Biznesu przyznał jej prestiżową nagrodę Bene Meritus za dynamiczne kierowanie Expo XXI. Także branża eventowa doceniła jej zaangażowanie. W 2012 roku uhonorowana została tytułem MP-12, jako menedżer obiektu w kategorii Dostawca Venue, zaś rok później Expo XXI Warszawa otrzymało nagrodę MP Power Awards 2013 – Power Venue w kategorii „Kongres venue”. W styczniu 2015 r. Żaneta Berus odebrała kolejne wyróżnienie branżowe - tytuł „Osobowość Roku 2014” w kategorii „Menadżer obiektu”.

 

 


  Wojciech Cłapiński, wiceprezes zarządu El Padre, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Absolwent socjologii w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 1996 roku, pracując m.in. w agencji koncertowej Jamboree, zajmując się także managementem gwiazd.
W Eskadrze Events pracował od samego początku jej istnienia. Przyczynił się do powstania działu eventów jako osobnej spółki. Przez cały czas pełniąc funkcję dyrektora zarządzającego firmy. Był odpowiedzialny za przygotowanie prezentacji finałowej kandydatury Polski i Ukrainy jako gospodarzy UEFA Euro 2012 – Cardiff 2007.
Posiada wieloletnie doświadczenie eventowe poparte sukcesem i zadowoleniem m.in. takich klientów jak Polkomtel, PZU, Toyota Motor Poland, Polskie Porty Lotnicze, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Certina.
Od 2010 pełni stanowisko wiceprezesa zarządu agencji El Padre. W 2011 r. nagrodzony tytułem Osobowość Roku MICE Poland w kategorii Organizator.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Michał Czerwiński, prezes zarządu InDreams, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

W życiu zawodowym kieruje się mottem Roberta Kiyosaki: „Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej. Bądź kreatywny i pierwszy. Bądź inny niż wszyscy”. W myśl tej zasady w 2005 r. wraz z Krzysztofem Czupryną stworzył agencję InDreams. Jako jeden z pierwszych na polskim rynku podjął działania, mające na celu kreowanie incentive travel jako wpływowego narzędzia marketingowego, wspierającego sprzedaż, zrywając tym samym z jego tradycyjnym rozumieniem jako produktu turystycznego dla firm. InDreams jako pierwsza firma w branży incentive zdobyła wyróżnienie w konkursie Golden Arrow. Obecnie InDreams jest liderem rynku w zakresie wsparcia sprzedaży. Agencja posiada autorski system aktywizacji sprzedaży, którym motywuje w Polsce blisko 300 tys. osób należących do zespołów sprzedażowych takich firm jak Coca-Cola, Unilever, Kompania Piwowarska, Danone czy Rossmann.
Michał Czerwiński jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji, zdobył również The Advanced Certificate in Marketing, University of London. Przez wiele lat pracował w branży reklamowej i marketingowej. Autor wielu publikacji na temat marketingu oraz programów wsparcia sprzedaży. Najmłodszy członek klubu Polskiej Rady Biznesu.
Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, zrzeszającego profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie incentive travel jako silnego i efektywnego narzędzia biznesowego. Przez dwie kadencje pełnił funkcję prezesa zarządu stowarzyszenia.
W 2010 r. wyróżniony tytułem Osobowość Roku magazynu MICE Poland w kategorii Organizator, za wybitne osiągnięcia w branży.
Prywatnie Michał Czerwiński jest miłośnikiem sportów ekstremalnych, entuzjastą narciarstwa oraz Grand Prix Formula 1.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Krzysztof Gawrych, partner, Eventroom, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Z wykształcenia pedagog i PR-owiec, z zamiłowania psycholog i socjolog. Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jeden z pionierów event marketingu, związany z branżą reklamową od 16 lat.
Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w Agencji Promocji Jet, Allegro, Nader, Prowokator. Pomysłodawca, współudziałowiec i przez siedem lat dyrektor zarządzający jednej z największej na rynku agencji eventowej Jet Events.
Był jurorem oraz dwukrotnie nominowanym w konkursie „Osobowości Roku” organizowanej przez MICE Poland.
Trzykrotnie członek kapituły konkursu „Dyrektor Marketingu Roku” organizowanym przez MediaRun. Od 2011 r. jest członkiem rady nadzorczej spółki giełdowej Nowoczesna Firma.
Realizował projekty i doradzał w zakresie event marketingu między innymi dla PTK Centertel, ING Bank Śląski, Telekomunikacja Polska.
Ma na swoim koncie kilkadziesiąt wykładów, prelekcji i artykułów dotyczących event marketingu.
Obecnie partner w firmie Eventroom zapewniającej techniczną obsługę eventów oraz „scenografię świetlną”. Właściciel pensjonatu z marynistycznym sznytem „Willa Dwa Jeziora”.
Prywatnie miłośnik marynistyki, sternik jachtowy, instruktor żeglarstwa oraz hobbystycznie prezenter muzyczny.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Andrzej Hulewicz, wiceprezes i współwłaściciel Mazurkas Travel, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę w turystyce rozpoczął jako lider wycieczek zarówno dla grup zagranicznych przyjeżdżających do Polski i polskich turystów wyjeżdżających za granicę. Odwiedził wiele krajów na całym świecie, zdobył ogromne doświadczenie i wiedzę na temat wszystkich aspektów turystyki. W 1990 r. wraz z dwoma partnerami założył Mazurkas Travel. Początkowo ich celem było obsługa melomanów odwiedzających Polskę, stąd nazwa agencji była nawiązanie do mazurków Chopina. W ciągu roku firma rozszerzyła m.in. o transport i organizację kongresów. Po kliku latach powstał hotel, centrum konferencyjne i firma cateringowa. Obecnie Mazurkas Travel – DMC i PCO oraz Hotel Mazurkas, MCC Mazurkas Conference Centre, Mazurkas Catering oraz Mazurkas Transport na stałe zatrudnia ponad 200 pracowników.
Prywatnie Andrzej Hulewicz interesuje się historią sztuki i architektury.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilku lat zajmuje się branżą eventową. Zaangażowana w promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji biznesowej wśród międzynarodowych organizatorów.
Jako PR-owiec współpracowała z agencjami eventowymi. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”. Była jednym z pomysłodawców i zaangażowana w realizację konkursu Osobowość Roku MICE Poland. Była członkiem Kapituły Ambasadorów Kongresów Polskich
Obecnie prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl, który nie tylko dostarcza informacje i narzędzia niezbędne w pracy meeting plannerów, ale przede wszystkim buduje społeczność i integruje branżę eventową, czemu służyć ma także konkurs MP Power Awards. Dyrektor programowa konferencji Event Biznes, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Prowadzi zajęcia z zakresu przemysłu spotkań, organizacji wydarzeń oraz mediów w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji oraz AFiB Vistula w Warszawie.
W 2015 r. z nominacji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej została odznaczona odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez ministra sportu i turystyki Adama Korola.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


 

Krzysztof Michniewicz, prezes zarządu ICP Group SA, prezes SITE Poland, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

W latach 1995 – 2002 odpowiadał za marketing i trade marketing w British American Tobacco oraz Air Tours Poland. W 2002 r. założył własną firmę – ICP Group, działającą w obszarze nowoczesnego wsparcia sprzedaży, od 2012 r. notowaną na rynku NewConnect.
Jest absolwentem turystyki i rekreacji oraz zarządzania i marketingu. Jest członkiem i byłym prezesem SOIT, członkiem SITE Global (Society for Incentive Travel Excellence) i założycielem oraz prezesem SITE Poland – polskiego oddziału stowarzyszeni. Należy też do MPI (Meeting Professionals International) oraz IMA (Incentive Marketing Associations). Krzysztof Michniewicz został Osobowością Roku MICE Poland 2008 w kategorii Organizator. Jest gorącym propagatorem działań CSR w branży, od 2012 r. członkiem Koalicji „Prezesi-wolontariusze” oraz inicjatorem wewnętrznego programu CSR w ICP Group: Go4Help. W 2014 r. został uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi Prezydenta Rzeczypospolitej za działalność filantropijną oraz współudział w budowę społeczeństwa obywatelskiego, otrzymał też Dyplom Uznania od Ministra Gospodarki.
ICP Group SA jest pierwszą firmą z Polski, która zdobyła międzynarodowe nagrody branżowe: przyznawaną przez SITE – Crystal Award oraz Motivation Masters Award nadawaną przez amerykański Incentive Magazine.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


 

Renata Razmuk, marketing & business development director, MICE Concierge, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Od 1997 roku, przez 19 lat pracowała w Renault Polska. Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła w 2007 roku na stanowisku attaché ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez, gdzie była odpowiedzialna za wprowadzenie i koordynację polityki komunikacji wewnętrznej oraz organizację różnorodnych wydarzeń: spotkań, konferencji, konwencji produktowych, integracji, pikników, programów incentive travel, targów itp. W 2010 otrzymała nagrodę koncernu za najlepszy projekt komunikacji wewnętrznej Communication Function Awards „Eco2gether”. Pomysłodawca i organizator Wolontariatu Pracowniczego. W 2014 r. objęła stanowisko product managera segmentu M2S oraz samochodów elektrycznych terytorium EAST a następnie key account managera w Dyrekcji Sprzedaży Zbiorowej i Specjalnej. Obecnie realizuje się, prowadząc agencję Interaktywną Social Connect, gdzie jako MICE concierge i marketing & business development director wspiera rozwój strategii biznesowych, marketingowych i komunikacyjnych swoich klientów. Jest pomysłodawcą i administratorem prężnie funkcjonującej grupy na FB dla praktyków i uczestników branży MICE „Polecam, nie polecam – platforma dla eventowców i nie tylko”. Jednocześnie realizuje się organizując i biorąc udział w różnorodnych akcjach wolontariackich i charytatywnych. Od lat wspiera bezdomnych z warszawskiego dworca organizując odzież, obuwie i ciepłe okrycia. Stale również pomaga ubogim rodzinom ze Śląska dostarczając niezbędnych, codziennych rzeczy oraz domom dziecka i domom samotnej matki w województwie mazowieckim. W 2011 roku nagrodzona tytułem Osobowość Roku Mice Poland. Przewodnicząca Jury pierwszej edycji konkursu MP Power Awards 2012, w latach ubiegłych i obecnie członek Jury. Członek Rady Etyki przy SBE. Członek Jury konkursu Top Event przy Forum Branży Eventowej FBE, członek niezależny Stowarzyszenia Branży Eventowej SBE oraz członek Rady Programowej konferencji Event Biznes 2016. Uczestnik i prelegent wielu spotkań, konferencji i debat branżowych.

 

 


 

Rafał Rosiejak, dyrektor Centrum Targowego, Expo Mazury, wiceprezes SKKP, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Rafał Rosiejak posiada blisko 25-letnie doświadczenie biznesowe, zarządzał m. in. Centrum Konferencyjnym Stadionu PGE Narodowy w Warszawie, organizując blisko 500 eventów, kongresów, konferencji i targów rocznie.
Obecnie zadaniem Rafała Rosiejaka w Expo Mazury jest optymalizacja wydarzeń targowych organizowanych w centrum. Do jego obowiązków należy zarządzanie sześcioma zespołami targowymi organizującymi blisko 20 wydarzeń.
Niezależnie od swoich obowiązków zawodowych, Rafał Rosiejak angażuje się w prace organizacji związanych turystyką i branżą MICE. Od 2013 roku pełni funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Warszawskiej Organizacji Turystycznej, a od 2015 jest wiceprezesem Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce”.

 

 


  Jarosław Sądej, prezes zarządu Jet Events, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Absolwent politologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium PR w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest prezesem zarządu Jet Events Sp. z o.o. a także współtwórcą i udziałowcem kilku spółek z branży marketingowej, autorem artykułów fachowych i laureatem prestiżowych nagród branżowych.
Od 18 lat związany z komunikacją marketingową, od 15 – z branżą eventową. Doświadczenia zdobywał początkowo w Agencji Promocji Jet a następnie w agencji Jet Events, pracując między innymi dla takich klientów jak PTK Centertel, Coca Cola, BSH, HP, ING Bank. Przeszedł ścieżkę kariery od account executive do dyrektora zarządzającego. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości w branży eventowej.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


 

Edyta Styczeń-Gawin, kierownik ds. komunikacji marketingowej - projekty marketingowe, Netia SA, przewodnicząca Jury MP Power Awards, przewodnicząca grupa MP Power Projekty

Od 13 lat zajmuje się eventami, od początku w tej branży związana jest z Netią, jako event manager, a obecnie specjalista od różnego typu projektów marketingowych. Spośród kilkuset eventów, które zorganizowała i część sama wyprodukowała, na uwagę zasługuje m.in. pięć edycji Kongresu Biznes to Rozmowy, który skupiał ponad 1200 osób, 30 prezenterów z kraju i znanych na świecie osobistości  związanych z nowoczesnymi środkami komunikacji, technologią i innowacjami. Ukończyła studia o specjalności marketing i zarządzanie a także dziennikarstwo. Dodatkowo jest producentem telewizyjnym, ale traktuje to zajęcie na razie jako hobby. Jest osobą bardzo aktywną, która nie potrafi usiąść na miejscu.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


  Cezary Wilemajtys, właściciel United Partners, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Z wykształcenia anglista, absolwent Brytyjskiego Centrum Prawa Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Od 2004 roku członek Meeting Professionals International, członek założyciel polskiego oddziału MPI oraz Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel w 2009 r. Wieloletni felietonista magazynu MICE Poland, gdzie od 2003 r. prowadził swoją rubrykę. Zasiadał w kapitule konkursu Osobowość Roku branży MICE w Polsce.
Kieruje firmą United Partners oferującą usługi z zakresu incentive marketingu: strategii i wdrażanie programów lojalnościowych i konkursów sprzedażowych B2B z wykorzystaniem podróży motywacyjnych.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


  Szymon Walkiewicz partner, business development director Walk, prezes Klubu Agencji Eventowych SAR, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Od prawie 20 lat w branży reklamowej. Założyciel agencji marketingu zintegrowanego Walk. Kieruje rozwojem biznesu w nowych obszarach. Jego pasją jest event marketing, z którym ma styczność od czasów studenckich. Na przełomie 1999/2000 pracownik agencji eventowej w Nowym Jorku. Pracował przy licznych produkcjach dla światowych marek.
Współzałożyciel Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych, prezes KAE oraz członek Sądu Koleżeńskiego SKM SAR. Wykładał event marketing w szkole Mistrzów Reklamy Katarzyny Draović. Członek rady programowej Event Biznes.
Mówca, pasjonat, prowokator. Radykał, godzący bezkompromisowość z rzadką przy takich przekonaniach zdolnością znajdowania wspólnego języka z innymi radykałami.
Od ponad 10 lat podróżuje po świecie z plecakiem w poszukiwaniu inspiracji, zjawisk nieoczywistych, objawień i wyzwań.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 


 


  Adam Zagajewski, prezes Triangoo, wiceprezes Stowarzyszenia Branży Eventowej, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Na rynku eventów obecny od 14 lat. W ramach stowarzyszenia odpowiedzialny za działania skierowane do podwykonawców eventowych, oraz edukację skierowaną do event managerów. Zawodowo scenograf i projektant prowadzący firmę scenograficzną Triangoo. Projektuje i realizuje scenografie eventowe, wystawy czasowe, stoiska, ambienty. Prowadzi wykłady z plastyki eventu. Pracuje i projektuje dla takich marek jak NBP, PAP, Micorosoft, Timex, Lufthanza, Autodesk, Mercedes, Muzeum Powstania Warszawskiego itp.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank


 


 

Andrzej Zawistowski, członek zarządu PSML, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Senior international manager z udokumentowanym trzydziestoletnim doświadczeniem pracy w środowiskach międzynarodowych, tworzący i efektywnie zarządzający zespołami ds. logistyki, dystrybucji, zakupów oraz strategicznych stosunków z dostawcami, na szczeblu lokalnym, regionalnym oraz globalnym. Posiada wieloletnią praktykę w kierowaniu ludźmi i zarządzaniu projektami w zakresie Global Supply Chain (koszty produktu, zakupy i zarządzanie relacjami z dostawcami, transport, gospodarka magazynowa, planowanie sprzedaży i produkcji, dystrybucja wyrobów gotowych wraz z pełną obsługą klienta, itp.). Zdobył bogate doświadczenie w optymalizacji procesów i wdrażaniu kompleksowych platform informatycznych – m.in. J.D. Edwards, SAP i Oracle. Wieloletni negocjator, posiadający umiejętności przekonywania i realizacji efektywnych kosztowo optymalnych rozwiązań w kompleksowych i wymagających organizacjach. Pracując ponad 13 lat w jednym z największych światowych koncernów tytoniowych, stworzył od podstaw organizację odpowiedzialną za zarządzanie łańcuchem dostaw w zakładzie produkcyjnym w Polsce, a następnie w centrali koncernu był odpowiedzialny za globalne zakupy w obszarze nieprodukcyjnym. Po powrocie do Polski zbudował jedną z pierwszych w kraju Grupę Zakupową z udziałem 10 dużych firm i przez kolejne lata był odpowiedzialny za negocjacje globalnych kontraktów w imieniu Grupy. Obecnie członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Menagerów Logistyki i Zakupów.

 

 


 

Wojciech Zbroja, współzałożyciel i prezes zarządu Rent Design i Od Niechcenia, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12

Wojciech Zbroja, współzałożyciel i prezes zarządu wypożyczalni mebli Rent Design oraz założyciel i prezes firmy scenograficznej Od Niechcenia. W branży reklamowej i eventowej obecny od niemal 13 lat. Laureat ogólnopolskiego rankingu magazynu Brief „50 najbardziej kreatywnych w biznesie 2015” oraz zdobywca prestiżowego tytułu branży spotkań „Osobowość Roku MICE Poland 2015”. Z ramienia Rent Design członek Stowarzyszenia Branży Eventowej. Pracował dla największych polskich i zagranicznych marek, w tym m.in. dla Adidas, Avon, H&M, Irena Eris, L’Oreal, Mattel, Orange, Oriflame, Pepsi, Play, Reebok, Swarovski.

 

 


  Artur Zymerman, prezes zarządu, dyrektor generalny Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
 
Artur Zymerman jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynał w 1993 r. w hotelu Mercure w Warszawie. Przez szereg lat związany był z hotelem Le Meridien Bristol, należącym do sieci Starwood Hotels & Resorts, gdzie w 1994 rozpoczął pracę na stanowisku kelnera. W ciągu 13 lat pracy w hotelu wielokrotnie awansował, aż do stanowiska dyrektora ds. gastronomii. W 2007 r. podjął pracę w Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. na stanowisku dyrektora generalnego i prezesa zarządu.
W portfolio spółki Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie znajduje się Restauracja Belvedere, dział cateringu – Belvedere Catering by Design, kameralny Klub Cavallo oraz kawiarnie: Trou Madame i Amfiteatr.
Aktywnie udziela się w życiu branży MICE. W maju 2011 roku została zaproszony do Rady Programowej Meeting Plannera.
Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów. Gdy tylko znajdzie chwilę wolnego czasu wybiera się w podróż lub uprawia sport. Jego ulubionymi dziedzinami są piłka nożna i siatkówka – wiernie kibicuje polskim reprezentacjom. Artur Zymerman jest wielbicielem dobrej kuchni, wina i muzyki.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank