MP POWER AWARDS 2016
Piąta edycja największego wydarzenia branży eventowej w Polsce. Finałowa Gala 24 marca 2017r.
Zobacz relację!
   Warszawa
← Powrót
  Piotr Burdzy, starszy specjalista ds. zakupów, Orange Polska, Wydział Zakupów Masowych i Zarządzania Dostawcami, członek Jury MP Power Awards, przewodniczący grupy MP Power Venue

Od ponad 20 lat związany z branżą telekomunikacyjną w szczególności z obszarem działań marketingowych oraz wsparcia sprzedaży. Od dziewięciu lat zajmuje się m.in. zakupem usług związanych z organizacją eventów, incentive travel, programów lojalnościowych i motywacyjnych oraz działań wspierających sprzedaż mających na celu zwiększanie efektywności w różnych kanałach dystrybucyjnych.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Anna Andrych, przewodnicząca rady nadzorczej, Master Brand Group, członek Jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i ARG w Katowicach. Od ponad 18 lat związana z branżą eventową. Kreowała działania eventowe liderów rynku, tworząc i produkując akcje specjalne, jako business partner m.in. dla Eurozet (Radio Zet, Chilli Zet, Antyradio, Polsat Cafe czy G+J Polska (Gala, Glamour, National Geographic), gdzie współpracowała z największymi markami, tworząc specjalne projekty marketingowe.
Jako specjalista Komunikacji Interpersonalnej w Bussinesie i Public Relations prowadzi wykłady m in. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz w Event Manager Training Group.
Równocześnie z sukcesem kreuje eventy  i autorskie koncepcje  projektowe. Jako prezes zarządu Master Brand Group Sp. z. o.o. nadzoruje kilkadziesiąt projektów rocznie. Specjalizuje się w bezpośrednim kontakcie z klientem, optymalizacji kosztów i pozyskiwaniu budżetów.
Z zamiłowania pilot rajdowy i manager Solter Team – wicemistrza Polski w rajdach samochodowych, wspiera też działania prospołeczne.

 

 

 


 

dr Krzysztof Celuch CMM, CITE, CIS, HMCC, kierownik Poland Convention Bureau, członek Jury MP Power Awards, przewodniczący grupy MP Power 12

Absolwent turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prorektor ds. studenckich i współpracy międzynarodowej w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji (Grupa Uczelni Vistula), opiekun koła naukowego turystyki biznesowej 2B oraz organizator studenckiej konferencji naukowej IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw.
Kierownik Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej oraz autor raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report”.
Założyciel i pierwszy prezes Międzynarodowego Stworzyszenia Organizatorów Spotkań MPI Poland oraz członek rady dyrektorów Meeting Professionals International z siedzibą w Dallas, USA.
Przewodniczący kapituły programu „Osobowość Roku MICE Poland”, juror konkursu MP Power Award oraz nagrody Crystal Awards przyznawanej przez organizację Site Global. Akredytowany trener MPI Global Training, Certificate Incentive Specialist (CIS) oraz programu CSR Travelife.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Magdalena Gaik, współwłaścicielka agencji Make Event, członek Jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)

Z branżą eventową związana od ponad 15 lat. Zaczynała w DaimlerChrysler, potem Mercedes-Benz Polska, jako specjalista ds. marketingu samochodów osobowych Mercedes-Benz. Pracę w agencji Prowokator rozpoczęła od stanowiska event manager, awansując do funkcji dyrektor produkcyjnej. Była prezes zarządu i dyrektor zarządzająca Walk Events. Obecnie współtworzy agencję Make Event i jako partner zarządzający odpowiada za produkcję i nadzór nad realizowanymi przez agencję projektami.

Fot. Katarzyna Rainka


 


  Krzysztof Gawrych, Nowoczesna Firma, członek Jury MP Power Awards (grupa MP Power 12)

Z wykształcenia pedagog i PR-owiec, z zamiłowania psycholog i socjolog. Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jeden z pionierów event marketingu, związany z branżą reklamową od 16 lat.
Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w Agencji Promocji Jet, Allegro, Nader, Prowokator. Pomysłodawca, współudziałowiec i przez siedem lat dyrektor zarządzający jednej z największej na rynku agencji eventowej Jet Events.
Był jurorem oraz dwukrotnie nominowanym w konkursie „Osobowości Roku” organizowanej przez MICE Poland.
Trzykrotnie członek kapituły konkursu „Dyrektor Marketingu Roku” organizowanym przez MediaRun. Od 2011 r. jest członkiem rady nadzorczej spółki giełdowej Nowoczesna Firma.
Realizował projekty i doradzał w zakresie event marketingu między innymi dla PTK Centertel, ING Bank Śląski, Telekomunikacja Polska.
Ma na swoim koncie kilkadziesiąt wykładów, prelekcji i artykułów dotyczących event marketingu.
Obecnie partner w firmie Eventroom zapewniającej techniczną obsługę eventów oraz „scenografię świetlną”. Właściciel pensjonatu z marynistycznym sznytem „Willa Dwa Jeziora”.
Prywatnie miłośnik marynistyki, sternik jachtowy, instruktor żeglarstwa oraz hobbystycznie prezenter muzyczny.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


 

Jacek Daniel Henning, dyrektor zarządzający, Fabryka Eventów, członek jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)

Pomysłodawca i współzałożyciel agencji Fabryka Eventów, która jest obecna na rynku od ponad ośmiu lat. Obecnie dyrektor zarządzający markami Fabryka Eventów, Fabryka Eventów Concierge oraz Fabryka Eventów ART Studio, które wspólnie z marką Event Management wchodzą w skład utworzonej grupy biznesowej zwanej Business group. Przygodę z branżą MICE rozpoczął, obejmując stanowisko sales specialist w Sofitel Victoria Warsaw Hotel. Po ponad dwóch latach pracy przeszedł do Starwood Hotels and Resorts Worldwide, aby wesprzeć dział Sheraton Catering Service na stanowisku sales executive. Kolejnym krokiem w rozwoju zawodowym było założenie własnej agencji eventowej. Z wykształcenia i zamiłowania – hotelarz, który ukończył wiślańskie Technikum Hotelarskie przy Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Ponadto absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Wyższej Szkoły Zarządzania – Polish Open University w Warszawie, na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Każdą wolną chwilę spędza na podróżowaniu. Poprzez wyprawy poznaje zwyczaje i tradycje innych kultur, które często są natchnieniem w tworzeniu oryginalnych projektów eventowych.

 

 


 

Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)


Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilku lat zajmuje się branżą eventową. Zaangażowana w promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji biznesowej wśród międzynarodowych organizatorów.
Jako PR-owiec współpracowała z agencjami eventowymi. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”. Była jednym z pomysłodawców i zaangażowana w realizację konkursu Osobowość Roku MICE Poland. Była członkiem Kapituły Ambasadorów Kongresów Polskich
Obecnie prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl, który nie tylko dostarcza informacje i narzędzia niezbędne w pracy meeting plannerów, ale przede wszystkim buduje społeczność i integruje branżę eventową, czemu służyć ma także konkurs MP Power Awards. Dyrektor programowa konferencji Event Biznes, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Prowadzi zajęcia z zakresu przemysłu spotkań, organizacji wydarzeń oraz mediów w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji oraz AFiB Vistula w Warszawie.
W 2015 r. z nominacji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej została odznaczona odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez ministra sportu i turystyki Adama Korola.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


  Wojciech Liszka, założyciel i CEO Z—Factor, członek Jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)

Lubi wyzwania i ambitne projekty, które im bardziej są wymagające – tym lepiej. Całe swoje zawodowe życie poświęcił hotelarstwu i śmiało można powiedzieć, że zna tę branżę „jak własną kieszeń”. Karierę rozpoczął z rozmachem w największym kasynie na świecie – Foxwoods Resorts & Casino w Conncecticut, USA. W Polsce przez 11 lat związany był z marką hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie.
Założyciel i CEO firmy Z—Factor optymalizującej działania hoteli, centrów konferencyjnych, biur podróży, ale również studiów kreatywnych. Poza doradztwem strategicznym i operacyjnym, Z—F specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych narzędzi dla hoteli takich jak: Demand Outlook (system benchmarkingu konferencyjnego online) czy program Test Call (system badania i podnoszenia efektywności sprzedaży).
Poza działalnością hotelową przewodniczy Radzie Biznesu Grupy Uczelni Vistula w Warszawie oraz od lat aktywnie angażuje się w działalność organizacji Meeting Professionals International Poland, której był współzałożycielem, a członkowie dwukrotnie powierzyli mu stanowisko prezesa.  
Prywatnie pasjonat i międzynarodowy sędzia koszykówki, zapalony biegacz i wieczny optymista. Ma swoje zdanie, siłę przebicia, chętnie dzieli się swoją wiedzą i pasją. I podkreśla, że to dopiero początek.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


  Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu, Blachy Pruszyński, członek Jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)

Absolwentka SGH, od kilkunastu lat związana z branżą eventową. Odpowiada za planowanie, organizację i zarządzanie projektami marketingowymi w Grupie Pruszyński, w tym za organizację różnego rodzaju konferencji, szkoleń, prezentacji oraz eventów. W wolnym czasie angażuje się działania Stowarzyszenia K40, Klubu Antycznych Automobili i Rajdów CAAR oraz komisji marketingowej przy PZPS

 


 

Rafał Matulka, business development manager / event team leader, Rebelia Media Group, członek jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)
 

Rafał Matulka z branżą MICE związany jest od 10 lat. Karierę zaczynał na studiach jako organizator imprez dla młodzieży i happeningów.
Przez trzy lata jako freelancer zaangażowany był głównie w unijne projekty Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego w zakresie organizacji szkoleń komunikacyjnych. W swojej karierze odpowiadał za przygotowywanie i realizację wydarzeń. Obecnie zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów i tworzeniem relacji biznesowych. Od września 2016 kieruje działem eventowym Rebelia Media.
Współprodukował i produkował wydarzenia dla takich klientów jak Orange, Budimex, PGE, Siemens, Jim Beam, CH Beck, BZ WBK, ING, GE, Koleje Mazowieckie, Canal+

 

 


 

Katarzynaa Michalak, koordynator ds. organizacji imprez, Provident Polska, członek jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)

Eventy pokochała pracując w Agencji Multi Communications, gdzie podglądała i uczyła się od najlepszych. Następnie przeszła na drugą stronę barykady – od 13 lat organizuje wydarzenia specjalne i zajmuje się komunikacją wewnętrzną do pracowników Providenta. Najbardziej lubi te największe i najbardziej skomplikowane eventy – gale i konferencje dla ponad 2000 osób, jednak w między czasie zajmuje się także tymi mniejszymi. Jest odpowiedzialna za realizację projektu od powstania pomysłu i budżetowania poprzez realizację aż do momentu rozliczenia. Większość eventów wykonuje sama, przy realizacji dużych jest odpowiedzialna za współpracę z agencją. W ramach programu społecznego Providenta „Kultura dzielenia się wiedzą” prowadzi wykłady na uczelniach wyższych o tematyce eventowej. Uwielbia czytać, szczególnie kryminały, i rozwiązywać zagadki, dlatego skończyła Kryminalistykę i Prawo Dowodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

 

 

 


 

Mariusz Pazik, CEO Ministry of Creativity członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i MP Power Produkt

Event Designer & Producent z 25-letnim doświadczeniem w organizacji eventów. Od 17 lat współwłaściciel MplusM event marketing. Na swoim koncie ma setki realizacji. Jako student zaczynał od pracy w Radiu Północ, w latach dziewięćdziesiątych udoskonalał rzemiosło w Impuls BTL, a teraz sam produkuje największe eventy w Polsce, jak Jubileusz 25-lecia dla Inter Cars na 42tys. gości w PGE Narodowy. W Ministry of Creativity jest nie tylko prezesem, ale również dyrektorem kreatywnym. Jego największą pasją są eventy, na bieżąco śledzi światowe trendy, którymi inspiruje się, kreując rozwiązania na krajowym rynku

 

 

 


 

Edyta Styczeń-Gawin, kierownik ds. komunikacji marketingowej - projekty marketingowe, Netia SA, przewodnicząca Jury MP Power Awards, przewodnicząca grupa MP Power Projekty

Od 13 lat zajmuje się eventami, od początku w tej branży związana jest z Netią, jako event manager, a obecnie specjalista od różnego typu projektów marketingowych. Spośród kilkuset eventów, które zorganizowała i część sama wyprodukowała, na uwagę zasługuje m.in. pięć edycji Kongresu Biznes to Rozmowy, który skupiał ponad 1200 osób, 30 prezenterów z kraju i znanych na świecie osobistości  związanych z nowoczesnymi środkami komunikacji, technologią i innowacjami. Ukończyła studia o specjalności marketing i zarządzanie a także dziennikarstwo. Dodatkowo jest producentem telewizyjnym, ale traktuje to zajęcie na razie jako hobby. Jest osobą bardzo aktywną, która nie potrafi usiąść na miejscu.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


 

Inga Sobiczewska, director of event operations, A&A Agencja, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i MP Power Produkt

Kobieta pełna pasji i pozytywnej energii. Z wyksztalcenia pedagog, specjalista HR, z branżą eventową związana od 15 lat, od roku 2007 wchodzi w skład teamu Agencji A&A. Kreatywna, pomysłowa, skrupulatnie dbająca o każdy szczegół organizowanego wydarzenia. Zadania, których się podejmuje, realizuje z pełnym zaangażowaniem i dokładnością. Doświadczenia zdobywała pracując między innymi dla takich klientów jak Orange Polska, PwC, Hochtief Polska, Coca Cola, Provident. Potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej niespodziewanej sytuacji, dzięki czemu produkcje, których realizacją kieruje, wieńczy sukces i zadowolenie klienta.

 

 


 

Natalia Wąsicka, właściciel Must be the event, członek jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)

Z branżą eventową związana od ponad 12 lat. Specjalizuje się w event marketingu. Doświadczenie zdobyła, pracując m.in. w Havas PR Warsaw jako senior event executive. Była odpowiedzialna za produkcję kluczowych eventów dla takich klientów jak Samsung, Orange Polska, Apsys Polska, CEDC, Fundacja Orange, NJU.mobile, Wiko, Novartis, 3M, Winiary, Dove, Grupa Żywiec, Dulux, Tarsago Media Group S.A. Swoją pracę zaczynała w branży jako manager m.in. Krzysztofa Ibisza. Obecnie doradza i umożliwia wykorzystanie wizerunku znanych osobistości z show biznesu w kampaniach reklamowych, promocyjnych, podczas eventów, konferencji oraz wydarzeń artystycznych.  Aktualnie działa pod własną marką Must be the event, współpracując projektowo z wieloma agencjami eventowymi i PR-owymi jako producent i doradca w zakresie organizacji wydarzeń i tworzenia strategii w tym obszarze. Zawsze szuka potencjału w nietypowych zabiegach reklamowych. Na swoim koncie ma projekty zrealizowane m.in. dla Metlife Polska, TUiR Warta, Samsung Polska, Small Planet Airlines, Grupa OEX, CEDC International, dunnhumby, iSpot, Templeton Asset Management TFI, Schwarzzkopf. Uwielbia tworzyć koncepcje i scenariusze eventów. Analizuje, eksperymentuje, odkrywa. Stawia na twórcze i skuteczne rozwiązania. Poszukuje nowych możliwości, które dostarczą odbiorcom unikalnych doświadczeń. Jednocześnie dba o to, aby jej pomysły przynosiły klientom biznesowe korzyści. Z wykształcenia pedagog edukacji szkolnej i wczesnoszkolnej. Prywatnie miłośniczka podróży, szczególnie tych po Polsce.

 

 


 

Joanna Zdunek-Szynke, G.L. Pharma GmbH, członek jury MP Power Awards (grupa MP Power Venue)

Absolwentka administracji, zarządzania i marketingu oraz komunikacji interpersonalnej. Od 20 lat w branży farmaceutycznej pracująca w austriackich przedstawicielstwach firm farmaceutycznych w Polsce: Gerot Pharmazeutika, Lannacher Heilmittel oraz G.L. Pharma GmbH. Z ogromną radością i doskonałymi efektami organizuje i zarządza marketingiem, konferencjami, eventami i szkoleniami.