MP POWER AWARDS 2016
Piąta edycja największego wydarzenia branży eventowej w Polsce. Finałowa Gala 24 marca 2017r.
Zobacz relację!
   Warszawa
← Powrót
  Bogdan Wąsiel, dyrektor kreatywny agencji Jet Events, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2012, przewodniczący Jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

Aktor, reżyser, scenarzysta, dramoterapeuta. Współzałożyciel i prezes zarządu Teatru i Fundacji Wierzbak. Uczestniczył w krajowych i zagranicznych festiwalach teatralnych, jest laureatem wielu nagród artystycznych (m.in. Nagrody Artystycznej Młodych im. St. Wyspiańskiego oraz nagrody Ministra Kultury i Sztuki). Autor i współrealizator cykli programów telewizyjnych poświęconych aktywności artystycznej dzieci i młodzieży. Opracował nowatorskie metody dramoterapeutyczne i artystyczno-wychowawcze. Trener specjalizujący się w działaniach integracyjnych i rozwijających kreatywność, a w szczególności drama based training.
Współpracując z wieloma agencjami reklamowymi, opracowywał i realizował projekty eventów i akcji promocyjnych m.in. dla takich firm i instytucji jak: Telekomunikacja Polska, Orange, Giełda Papierów Wartościowych, Bosch, ENEA, Generali, Hewlett-Packard, Komisja Europejska, Segro, Coca-Cola, Kompania Piwowarska, B.A.T. Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


 

Dawid Bednarski, creative manager, Walk Events, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2015, członek jury konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej

Wychowany przez ludzi zebranych wokół Klubokawiarni Chłodna25, którą współtworzył przez trzy lata. Pomagał wystartować klubogalerii Warszawa Powiśle – na otwarciu lokalu o powierzchni 60 mkw. pojawiło się 1500 osób ze środowisk kreatywnych. Następnie przez trzy lata promował agencję fotograficzną Shootme. Wspierał też reprezentowanych fotografów jako art coach (chociaż termin był jeszcze nieznany w Polsce). Dla Walk Events pracuje od 2013 roku. Na co dzień tworzy koncepcje kreatywne wydarzeń i dba o rozwój swojego teamu. Zdarza mu się wspierać event managerów pisaniem tekstów. Czasami potrzebuje zejścia na ziemię, a czasami udaje mu się podnieść innych bliżej chmur.

 

 


  Patrycja Czyżewska, współwłaścicielka agencji Make Event, członek Jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

Do branży eventowej trafiła ze świata mediów i produkcji telewizyjnej, gdzie pracowała przy produkcji filmów dokumentalnych, castingów, nagrań na żywo i post-produkcji. Pierwsze eventowe doświadczenia zdobywała w Centrum Expo XXI, a także w agencji Sound of Music na stanowisku event managera. Jako account i senior event manager obsługiwała kluczowych klientów w agencji Prowokator, biorąc także udział w kreacji wybranych wydarzeń. Na stanowisku dyrektor kreatywnej Agencji Allegro przez trzy lata kierowała działem kreacji oraz studiem graficznym. Obecnie współtworzy agencję Make Event, w której jako partner i dyrektor kreatywna tworzy koncepcje realizowanych projektów.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 


  Łukasz Gumowski, wiceprezes zarządu i dyrektor kreatywny agencji Plej, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2013, członek Jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, studiów MBA realizowanych przez London Business School oraz Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej, z zamiłowania grafik.
Przez trzy lata pracował jako dyrektor artystyczny w miesięczniku studenckim „Obserwacje”, następnie przez pięć lat był współwłaścicielem i dyrektorem zarządzającym agencji reklamowej Obserwacje. Sześć lat pełnił funkcję dyrektora marketingu w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej. Przez cały ten czas wspierał swoich kolegów ze szkoły – Rafała Krawczuka i Łukasza Ostaszewskiego, realizując zlecenia graficzne na potrzeby eventów i akcji promocyjnych, które organizowali w ramach swoich działalności: Plej events i Plej entertejment. Tak powstało Plej creative. A następnie koncepcja stworzenia agencji marketingu zintegrowanego Plej.
Jego wielkim hobby jest kolarstwo. Jeździ na szosie, góralu, przełajówce, startuje w amatorskich zawodach, jeździ z rowerem po świecie. Przejechał kilkadziesiąt maratonów MTB, zaliczył kilkanaście startów w zawodach szosowych włączanych do Pucharu, kilka w zawodach przełajowych. Rocznie przejeżdża na rowerze ok. 10 tys. kilometrów. Autor bloga www.rovver.pl.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
 

 

 


  Agnieszka Ganczarek-Ososińska, naczelnik wydziału, Wydział Komunikacyjnego Wsparcia Biznesu, Departament Komunikacji i Public Relations, Polskie Koleje Państwowe SA, członek jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

Agnieszka Ganczarek-Ososińska posiada wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w obszarze sprzedaży i marketingu. Ekspert w dziedzinie bankowości detalicznej i nieruchomości. Pracowała kilkanaście lat w jednej z największych instytucji bankowych na świecie. Zrealizowane z sukcesem projekty związane z wizerunkiem marki i lojalnością klientów oraz motywowaniem pracowników. Aktualnie odpowiada za komunikacyjne wsparcie biznesu w Spółce Skarbu Państwa. Ponadto również trener i coach biznesu. Zaangażowana społecznie w szczególności na rzecz kobiet oraz edukacji. Miłośniczka kajakarstwa.

 

 

 


  Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards i Kreatywny Roku Branży Eventowej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilku lat zajmuje się branżą eventową. Zaangażowana w promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji biznesowej wśród międzynarodowych organizatorów.
Jako PR-owiec współpracowała z agencjami eventowymi. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”. Była jednym z pomysłodawców i zaangażowana w realizację konkursu Osobowość Roku MICE Poland. Była członkiem Kapituły Ambasadorów Kongresów Polskich
Obecnie prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl, który nie tylko dostarcza informacje i narzędzia niezbędne w pracy meeting plannerów, ale przede wszystkim buduje społeczność i integruje branżę eventową, czemu służyć ma także konkurs MP Power Awards. Dyrektor programowa konferencji Event Biznes, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Prowadzi zajęcia z zakresu przemysłu spotkań, organizacji wydarzeń oraz mediów w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji oraz AFiB Vistula w Warszawie.
W 2015 r. z nominacji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej została odznaczona odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez ministra sportu i turystyki Adama Korola.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

 

 


 

Kamil Kurkiewicz, specjalista ds. marketingu B2B, Siemens Healthcare, członek Jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

Od dziesięciu lat zawodowo i z pasji związany jest z marketingiem i eventami. Swoje doświadczenie zdobył pracując w ogólnopolskiej agencji reklamowej, gdzie był odpowiedzialny za projekty na rzecz liderów rynku FMCG oraz w jednej z warszawskich agencji eventowych jako podwykonawca i organizator wydarzeń na terenie całego kraju. Od lat, pracując w Union Investment TFI, realizując ponad 100 projektów eventowych rocznie, dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i profesjonalizmowi w działaniu został nominowany do nagrody MP Power Award w kategorii Meeting Planner korporacyjny w latach 2013 i 2014. Obecnie specjalista ds. marketingu B2B, Siemens Healthcare (Dział Marketingu i Komunikacji)

 

 

 


  Michał Maciątek, dyrektor operacyjny, El Padre, członek Jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

Produkcją i kreacją eventów oraz akcji non-standardowych zajmuje się od ponad 11 lat. Zaczynał w Momentum Worldwide, następnie związany był z agencjami EMlab (dawniej Eventlab), Eskadra Events, El Padre i Brainshake. Od ponad roku ponownie realizuje wizje (swoje oraz klientów) w El Padre. Wiele z jego pomysłów i realizacji otrzymało takie wyróżniania jak Media Trendy, Golden Arrow czy KTR.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank


 


  Łukasz Piwowarczyk, senior brand manager Reserve Portfolio, Diageo Polska, członek Jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

Całe życie związany z imprezami, prywatnie i zawodowo. Od dziewięciu lat w Diageo Polska odpowiedzialny początkowo za projekty evenetowe dla marki Johnnie Walker, a obecnie za rozwój alkoholi ekskluzywnych. Wielki fan innowacji i niestandardowego podejścia do realizacji, nawet najbardziej zaskakujących i ryzykownych, jeżeli mogą okazać się spektakularne.
Twórca takich eventów jak impreza w zamku w rumuńskiej Transylwanii czy J&B Garage Party w podziemiach zamkniętego od wielu lat Hotelu Europejskiego. Wydarzenie to zostało wyróżnione przez czytelników magazynu Aktivist nagrodą ,,Impreza Roku” w ramach konkursu ,,Nocne Marki”. Prywatnie miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, nowości oraz ludzi, którzy potrafią zaskoczyć pomysłem genialnym, a jednocześnie tak banalnym, że nikt inny na niego nie wpadł. Kiedyś myślał, że chce być DJ-em, ale po jednej próbie okazało się, że jednak woli się po prostu bawić, gdy na evencie jest już prywatnie, a nie służbowo.

Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank


 


  Sebastian Wasiński, dyrektor kreatywny Orchidea Group, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2014, członek Jury Kreatywny Roku Branży Eventowej

Ukończył Akademię Filmu i Telewizji w Warszawie oraz Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie w kreacji eventów zdobył, pracując w jednej w największych agencji eventowych w Polsce, gdzie zaczynał na stanowisku junior creative. Ukoronowaniem tej drogi jest Orchidea Group Sp. z o.o., w której pełni rolę dyrektora kreatywnego, a także jest współwłaścicielem. Jest autorem wielu projektów eventowych i kampanii promocyjnych takich firm i instytucji jak Adidas, Bioderma, Bayer, Bank Pekao SA, BGŻ BNP Paribas, Coca-Cola, Giełda Papierów Wartościowych, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Nestle, Pepsi, Statoil, RWE Polska, Siemens i wielu innych.