MP POWER AWARDS 2017
Szósta edycja największego wydarzenia branży eventowej w Polsce. Finałowa Gala 23 marca 2018 r.
Zobacz relację!
   Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Trybuna Honorowa, Warszawa
← Powrót

Jak wziąć udział w konkursie MP Power Awards?

Przed przystąpieniem do Konkursu MP Power Awards prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Regulamin plebiscytu MP Power 12


Zgłoszenie do konkursu wymaga rejestracji w panelu konkursowym. Rejestrując się, należy wybrać część konkursu, w której chcemy wziąć udział.
Po prawidłowym zarejestrowaniu się, uczestnik otrzymuje e-mailem indywidualny link z dostępem do panelu konkursowego, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszenia i pliki do pobrania.

Rejestracja
Rejestracja do panelu konkursowego nie wiąże się z żadnymi kosztami i nie obliguje rejestrującego się do wzięcia udziału w konkursie.
Terminy zgłoszeń
MP Power Projekt – 31 stycznia 2018 r.
MP Power Produkt –  31 stycznia 2018 r.
MP Power Venue – 15 stycznia 2018 r.

Jak zgłosić pracę do MP Power Projekt

Zgłoszenia pracy do MP Power Projekt dokonać można za pomocą formularza zgłoszeniowego online znajdującego się w panelu konkursowym MP Power Awards

Zobacz kategorie MP Ppower Projekt

Przed wypełnieniem formularza należy zapoznać się z instrukcją dostępną w panelu konkursowym, a następnie przygotować następujące pliki:

 1. Opis projektu w postaci prezentacji PowerPoint bez zdjęć (draft prezentacji do pobrania w panelu konkursowym)
 2. Fotorelację z wydarzenia na pięciu slajdach prezentacji PowerPoint – maksymalnie 20 zdjęć, maksymalna waga 3 MB. Fotorelacja powinna stanowić osobną prezentację, można do tego celu wykorzystać draft prezentacji konkursowej lub przygotować swój autorski projekt.
 3. Film lub wideo prezentację (długość filmu do 1,5 min. formaty: AVI, 3GP, FLV, MP4, MPG, MKV, MOV). Link do pobrania filmu z serwera musi być aktywny do 31 marca 2018.
 4. Do zgłoszenia można także dołączyć materiały nieobligatoryjne jak: wykresy, materiały graficzne obrazujące elementy wykorzystane w projekcie, referencje itp.

Zgodnie z regulaminem konkursu, przesłane materiały nie powinny być obrandowane, a w tekście ani tytule prezentacji, nie powinna pojawiać się nazwa firmy zgłaszającej projekt, z wyjątkiem sytuacji gdy zgłaszający jest właścicielem projektu.
Termin zgłoszeń MP Power Projekt – 31 stycznia 2018 r.
Rejestracja do panelu konkursowego

Jak zgłosić pracę do MP Power Venue?

Zgłoszenia pracy do MP Power Venue dokonać można za pomocą formularza zgłoszeniowego online znajdującego się w panelu konkursowym MP Power Awards

Przed wypełnieniem formularza należy zapoznać się z instrukcją dostępną w panelu konkursowym, a następnie przygotować następujące pliki:

 1. Opis oferty venue w postaci prezentacji PowerPoint bez zdjęć (draft prezentacji do pobrania w panelu konkursowym)
 2. Dokumentacja zdjęciowa venue na pięciu slajdach prezentacji PowerPoint – maksymalnie 20 zdjęć, maksymalna waga 3 MB. Dokumentacja powinna stanowić osobną prezentację, można do tego celu wykorzystać draft prezentacji konkursowej lub przygotować swój autorski projekt.
 3. W przypadku uzyskania nominacji, uczestnik zobowiązuje się do udziału w badaniu audytowym, przeprowadzonym na potrzeby konkursu

Do zgłoszenia można nieobligatoryjnie dołączyć film o długości maksymalnie 3 minuty. Link do pobrania filmu z serwera musi być aktywny do 31 marca 2018.

Konkurs MP Power Venue przebiega trzyetapowo:

1 etap – wybór nominacji na podstawie zgłoszeń przez Jury Konkursu,
2 etap – audyt nominowanych obiektów przeprowadzony przez firmę Z-Factor,
3 etap – ocena zgłoszeń oraz analiza wyników audytu przez Jury Konkursu i wybór zwycięskich obiektów.

Każdy nominowany obiekt po zakończeniu Konkursu otrzymuje od audytora – firmy Z-Factor dostęp do systemu online ze szczegółową analizą swojego wyniku. W ramach nominacji obiekty otrzymują dwugodzinne szkolenie (online lub face2face w zależności od lokalizacji) wskazujące, jakie działania należy podjąć, aby poprawić rezultat audytu za rok. Każdy z nominowanych obiektów otrzymuje darmową usługę Competition Shopping pozwalającą zweryfikować pozycjonowanie cen (oraz jakości obsługi) w stosunku do trzech wybranych obiektów konkurencji.
Rejestracja do panelu konkursowego

Jak zgłosić pracę do MP Power Produkt?

Zgłoszenia pracy do MP Power Produkt dokonać można za pomocą formularza zgłoszeniowego online znajdującego się w panelu konkursowym MP Power Awards

Przed wypełnieniem formularza należy zapoznać się z instrukcją dostępną w panelu konkursowym, a następnie przygotować następujące pliki:

 1. Opis produktu w postaci prezentacji PowerPoint  bez zdjęć (draft prezentacji do pobrania w panelu konkursowym)
 2. Dokumentacja zdjęciowa produktu na pięciu slajdach prezentacji PowerPoint – maksymalnie 20 zdjęć, maksymalna waga 3 MB. Dokumentacja powinna stanowić osobną prezentację, można do tego celu wykorzystać draft prezentacji konkursowej lub przygotować swój autorski projekt.

Do zgłoszenia można nieobligatoryjnie dołączyć film o długości maksymalnie 3 minut. Link do pobrania filmu z serwera musi być aktywny do 31 marca 2018.
Rejestracja do panelu konkursowego

Udział w MP Power Awards jest płatny:
Zobacz cennik


Jak zgłosić się do Kreatywny Roku Branży Eventowej?

Regulamin konkursu

Kategoria pierwsza Kreatywny Roku Branży Eventowej: trzy koncepcje kreatywne eventów,  w tym minimum dwie z nich muszą być
zrealizowane (termin realizacji od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 roku).
Forma zaprezentowania koncepcji jest dowolna. Waga plików nie może przekraczać 20 MB.


Formularz Kreatywny Roku Branży Eventowej


W formularzu konkursowym obligatoryjne są:

 • przedstawienie założeń klienta każdej realizacji,
 • uzasadnienie wyboru projektów przez kandydata.

Formularz wraz z plikami zgłoszenowymi prosimy przesyłać pod adres meeting (at) meetingplanner.pl.


Kategoria druga Młody Kreatywny: koncepcja kreatywna realizująca założenia jednego z briefów do wyboru

Prosimy kandydatów do tytułu Młody Kreatywny o prezentację swojej osoby (zainteresowania, plany, etc.) w dowolnej formie (nieprzekraczającej jednej strony, jednego slajdu etc.).

Formularz Młody Kreatywny Roku Branży Eventowej

Formularz wraz z plikami zgłoszenowymi prosimy przesyłać pod adres meeting (at) meetingplanner.pl.