MP POWER AWARDS 2018
Siódma edycja największego wydarzenia branży eventowej w Polsce. Finałowa Gala 22 marca 2019 r.
Zobacz relację!
   Global Expo, Warszawa
← Powrót

MP Power Awards – Power 12
MEETING PLANNER KORPORACYJNY – MARKETER lub WŁAŚCICIEL BIZNESOWY 
Przedstawiciel działu marketing lub innego działu w korporacji czy instytucji, który zleca organizację evenetów, incentive travel, kongresów, szkoleń itp. i ma nad nimi merytoryczny nadzór. Wyróżnioną osobę powinno cechować etyka branżowa i kierowanie się dobrymi praktykami przy wyborze dostawców usług, sposobach ogłaszania, przeprowadzania i rozstrzygnięcia przetargów, poczucie przynależności do branży event marketingowej oraz wyróżniać się jakością współpracy i dużymi osiągnięciami na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER KORPORACYJN – DZIAŁ ZAKUPÓW Przedstawiciel działu zakupów za zakup usług z dziedziny organizacji evenetów, incentive travel, kongresów, szkoleń itp.. Wyróżnioną osobę powinno cechować etyka branżowa i kierowanie się dobrymi praktykami przy wyborze dostawców usług, sposobach ogłaszania, przeprowadzania i rozstrzygnięcia przetargów, zrozumienie prawideł funkcjonowania tego sektora oraz wyróżniać się dużymi osiągnięciami na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER – STOWARZYSZENIE Przedstawiciel stowarzyszenia, który zleca organizację evenetów, kongresów, seminariów itp. i ma nad nimi merytoryczny nadzór. Wyróżnioną osobę powinno cechować etyka branżowa i kierowanie się dobrymi praktykami przy wyborze dostawców usług, sposobach ogłaszania, przeprowadzania i rozstrzygnięcia przetargów, poczucie przynależności do branży event marketingowej oraz wyróżniać się jakością współpracy i dużymi osiągnięciami na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER – AGENCJA EVENTOWA Przedstawiciel agencji specjalizującej się w organizacji projektów z zakresu event marketing, którego oprócz profesjonalizmu i branżowej etyki cechuje działalność na rzecz branży oraz wyróżnia się dużymi osiągnięciami na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER – AGENCJA INCENTIVE TRAVEL Przedstawiciel agencji specjalizującej się w organizacji incentive travel oraz incentive marketing i programach wsparcia sprzedaży, którego oprócz profesjonalizmu i branżowej etyki cechuje działalność na rzecz branży oraz wyróżnia się dużymi osiągnięciami na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER – DMC/PCO Przedstawiciel Destination Management Company, którego oprócz profesjonalizmu i branżowej etyki cechuje działalność na rzecz branży i promocji na arenie międzynarodowej Polski jako miejsca realizacji projektów z zakresu MICE oraz wyróżnia się dużymi osiągnięciami na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER – TEAM BUILDING/OUTDOOR Przedstawiciel firmy specjalizującej się w organizacji projektów team-buildingowych i aktywnego outdooru, którego oprócz profesjonalizmu i branżowej etyki cechuje działalność na rzecz branży oraz wyróżnia się dużymi osiągnięciami na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

CONVENTION BUREAU Przedstawiciel biura wyspecjalizowanego w promocji sektora MICE i reprezentowanego miasta, region, kraju pod kątem organizacji eventów, konferencji, kongresów czy incentive travel, prowadzący takie działania w Polsce i/lub zagranicą. Wyróżnioną osobę powinny cechować profesjonalizm, innowacyjność, etyka branżowa, jakość współpracy, działalność na rzecz branży oraz duże osiągnięcia na polu zawodowym.

DOSTAWCA – VENUE Przedstawiciel kadry zarządzającej obiektu lub osoba odpowiedzialna w obiekcie za współpracę z organizatorami eventów, konferencji, kongresów, szkoleń itp. którego cechuje profesjonalizm, etyka branżowa, działalność na rzecz branży eventowej i jej promocji, jakość współpracy, dbałość o markę i pozycję obiektu, innowacyjność, duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

DOSTAWCA – MULTIMEDIA Przedstawiciel firmy specjalizującej się w event engineeringu i technice eventowe odpowiedzialny za za współpracę z organizatorami eventów, konferencji, kongresów, szkoleń itp., którego cechuje profesjonalizm, etyka branżowa, działalność na rzecz branży eventowej i jej promocji, jakość współpracy, dbałość o markę i pozycję reprezentowanej firmy, innowacyjność, duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

DOSTAWCA – CATERING Przedstawiciel firmy specjalizującej się firmy lub obiekty specjalizujących się w obsłudze cateringowej, odpowiedzialny za współpracę z organizatorami eventów, konferencji, kongresów, szkoleń itp., którego cechuje profesjonalizm, etyka branżowa, działalność na rzecz branży eventowej i jej promocji, jakość współpracy, dbałość o markę i pozycję reprezentowanej firmy, innowacyjność, duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

OPEN Przedstawiciel firmy, instytucji, stowarzyszanie, urzędu niezwiązany w żaden bezpośredni sposób z branżą eventową, niezlecający ani nierealizujący projektów z zakresu branży eventowej, ale działający na jej rzecz i oporze swoje poparcie popularyzujący wartość narzędzi z należących do sektora MICE.