dr Krzysztof Celuch
Prorektor ds. współpracy z otoczeniem biznesem Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, przewodniczący Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Łukasz Adamowicz
Wiceprezes zarządu, Businessman Fun Club, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Robert Andrzejczyk
Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Wykładowca akademicki, trener, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Prowadzi badania naukowe, szkolenia, warsztaty, tworzy strategie w dziedzinie przemysłu spotkań. Do lipca 2017 roku był kierownikiem Poland Convention Bureau POT, obecnie prowadzi Celuch Consulting. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w biurach marketingu miejsc, działając w międzynarodowych stowarzyszeniach i organizacjach oraz prowadząc działalność naukową. Jako wykładowca współpracuje m.in. z San Diego State University, Skema Business School, Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa, Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest autorem artykułów i książek z obszaru przemysłu spotkań, raportów i projektów badawczych, w tym pierwszego w Polsce, a ósmego na świecie raportu „Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę” (Poland Meetings Impact). Posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie w zakresie certyfikacji MPI Global Training, Sustainability in Tourism, Certificate Incentive Specialist, EventCanvas. Laureat wielu międzynarodowych nagród i wyróżnień, m.in. MPI Rise Award Young Professional Achievement 2009/2010, CIC Young Pacesetter Award 2012, honorowej odznaki „Za zasługi dla turystyki”, Meeting Architects: 40 Under 40”.
Jest absolwentem turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Współtwórca Grupy BFC. Odpowiedzialny za linię korporacyjną Grupy. W ramach firmy stworzył i odpowiada za dział incentive, dział eventowy oraz biuro korporacyjnej sprzedaży i promocji hotelu Bonifacio. W jego kompetencji jest dbanie o efekt synergii pomiędzy poszczególnymi działalnościami firmy. Jeden z założycieli MPI Poland. Wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Prekursor incentive’ów narciarskich na rynku polskim. Snowboardzista, nurek, początkujący sommelier. Ponad wszystko organizator. Stara się łączyć wiedzę pochodzącą z wyjazdów incentiwe’owych, wyjazdów integracyjnych, eventów, eventów hotelarskich oraz turystyki indywidualnej, aby tworzyć nowe kategorie produktów i usług. Do swoich osiągnięć w branży spotkań zalicza m.in. stworzenie strategii SOIT, współtworzenie komisji etyki w ramach organizacji, prace nad uregulowaniem kwestii umów pracowniczych czy kodeksem pracownika. W konkursie MP Power Awards 2016, w plebiscycie MP Power 12 został nagrodzony w kategorii Meeting planner – agencja incentive travel. Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank Posiada kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy międzynarodowej oraz promocji, zarówno w administracji publicznej jak i sektorze prywatnym. Jest dyplomatą i doktorem nauk humanistycznych ze specjalizacją historia dyplomacji ekonomicznej. Ostatnio związany z Ministerstwem Sportu i Turystyki, gdzie, jako dyrektor Biura Dyrektora Generalnego odpowiadał za realizację zadań związanych z zapewnieniem funkcjonowania i ciągłości pracy Ministerstwa. Wcześniej pełniąc funkcję konsula na terenie Malezji, Filipin i Brunei oraz radcy ds. ekonomicznych w Ambasadzie RP w Kuala Lumpur, był odpowiedzialny za promocję gospodarki, turystyki oraz szkolnictwa wyższego. W zakresie jego obowiązków należała także współpraca z przedsiębiorcami krajowymi i zagranicznymi, negocjacje międzynarodowych umów. Doświadczenie zawodowe nabył między innymi w Ministerstwie Finansów, gdzie m.in. kierował wydziałem kontroli doraźnych i koordynował współpracę z KE w zakresie nieprawidłowości w wydatkowaniu funduszy unijnych. Zanim rozpoczął pracę w służbie cywilnej przez kilka lat był związany z branżą public relations i badań marketingowych. Kierował działem badań rynku oraz koordynował i nadzorował realizację kampanii reklamowych i PR. Jest absolwentem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wolny czas spędza aktywnie. Jest miłośnikiem jazdy na rowerze, wspinaczki skałkowej i nurkowania.

 

Sylwia Banaszewska
Prezes zarządu MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Żaneta Berus
Właściciel firmy konsultingowej In2Win, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Wojciech Cłapiński
Wiceprezes zarządu El Padre, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Od kilkunastu lat działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Współpracę z branżą spotkań rozpoczęła w 2003 r. wraz z powstaniem miesięcznika MICE Poland, z którym związana była nieprzerwanie do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w powstanie licznych projektów m.in. konkurs Osobowość Roku MICE Poland, pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej czy Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Od ponad siedmiu lat związana jest z portalem MeetingPlanner.pl, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integracja i edukacja branży oraz współpraca z instytucjami reprezentującymi ten rynek.
Jej działania na rzecz branży zostały docenione – w 2015 r. odznaczona z nominacji Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez Ministra Sportu i Turystyki oraz odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” nadaną przez Ministra Gospodarki.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Działa w organizacjach branżowych takich jak: The International Association of Exhibitions and Events, międzynarodowej organizacji przemysłu targowego UFI, jest też członkiem zarządu ds. międzynarodowych Stowarzyszenie Branży Eventowej. Ostatnio związana była z Ptak Warsaw Expo, gdzie od sierpnia 2017 r. – odpowiadała za sprawne funkcjonowanie wszystkich działów firmy, ale w szczególności za dział zagraniczny i dział imprez zewnętrznych. Wcześniej z Expo XXI Warszawa od 16 lat. Swoje doświadczenie zawodowe w branży MICE zdobywała od wczesnych lat 90., na początku pracując w Biurze Promocji Zagranicznej w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. W latach 1996-2000 Żaneta Berus piastowała prestiżowe stanowisko Konsula Handlowego w Konsulacie Generalnym RP w Chicago i odpowiadała za promocję polskiej gospodarki na rynku amerykańskim. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ukończyła Wydział Handlu Zagranicznego. Swoją edukację kontynuowała w ramach licznych szkoleń i kursów. W 2000 roku ukończyła studium biznesowe Go Smart Business Starters i podyplomowe studium zarządzania na Northwestern Business College w Chicago. W 2010 roku do swoich naukowych osiągnięć dołączyła także dyplom studiów Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Za swoje działania na rzecz samorządu i zasługi dla promocji Polski, Żaneta Berus otrzymała w październiku 2013 roku Srebrny Krzyż Zasługi, drugie najważniejsze odznaczenie państwowe. Ministerstwo Sportu i Turystyki uhonorowało ją Odznaką Zasłużony dla Turystyki, a we wrześniu 2016 roku Europejski Klub Biznesu przyznał jej prestiżową nagrodę Bene Meritus za dynamiczne kierowanie Expo XXI. Także branża eventowa doceniła jej zaangażowanie. W 2012 roku uhonorowana została tytułem MP Power 12, jako menedżer obiektu w kategorii Dostawca Venue, zaś rok później Expo XXI Warszawa otrzymało nagrodę MP Power Awards 2013 – Power Venue w kategorii „Kongres venue”. W styczniu 2015 r. Żaneta Berus odebrała kolejne wyróżnienie branżowe – tytuł „Osobowość Roku 2014” w kategorii „Menadżer obiektu”. Absolwent socjologii w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 1996 roku, pracując m.in. w agencji koncertowej Jamboree, zajmując się także managementem gwiazd.
W Eskadrze Events pracował od samego początku jej istnienia. Przyczynił się do powstania działu eventów jako osobnej spółki. Przez cały czas pełniąc funkcję dyrektora zarządzającego firmy. Był odpowiedzialny za przygotowanie prezentacji finałowej kandydatury Polski i Ukrainy jako gospodarzy UEFA Euro 2012 – Cardiff 2007.
Posiada wieloletnie doświadczenie eventowe poparte sukcesem i zadowoleniem m.in. takich klientów jak Polkomtel, PZU, Toyota Motor Poland, Polskie Porty Lotnicze, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Certina.
Od 2010 pełni stanowisko wiceprezesa zarządu agencji El Padre. W 2011 r. nagrodzony tytułem Osobowość Roku MICE Poland w kategorii Organizator.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

Krzysztof Gawrych
Partner, Eventroom, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Andrzej Hulewicz
Wiceprezes i współwłaściciel Mazurkas Travel, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Robert Jarek
Prezenter telewizyjny, konferansjer, trener w zakresie wystąpień publicznych mówca, moderator, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Z wykształcenia pedagog i PR-owiec, z zamiłowania psycholog i socjolog. Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jeden z pionierów event marketingu, związany z branżą reklamową od 16 lat.
Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w Agencji Promocji Jet, Allegro, Nader, Prowokator. Pomysłodawca, współudziałowiec i przez siedem lat dyrektor zarządzający jednej z największej na rynku agencji eventowej Jet Events.
Był jurorem oraz dwukrotnie nominowanym w konkursie „Osobowości Roku” organizowanej przez MICE Poland.
Trzykrotnie członek kapituły konkursu „Dyrektor Marketingu Roku” organizowanym przez MediaRun. Od 2011 r. jest członkiem rady nadzorczej spółki giełdowej Nowoczesna Firma.
Realizował projekty i doradzał w zakresie event marketingu między innymi dla PTK Centertel, ING Bank Śląski, Telekomunikacja Polska.
Ma na swoim koncie kilkadziesiąt wykładów, prelekcji i artykułów dotyczących event marketingu.
Obecnie partner w firmie Eventroom zapewniającej techniczną obsługę eventów oraz „scenografię świetlną”. Właściciel pensjonatu z marynistycznym sznytem „Willa Dwa Jeziora”.
Prywatnie miłośnik marynistyki, sternik jachtowy, instruktor żeglarstwa oraz hobbystycznie prezenter muzyczny.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę w turystyce rozpoczął jako lider wycieczek zarówno dla grup zagranicznych przyjeżdżających do Polski i polskich turystów wyjeżdżających za granicę. Odwiedził wiele krajów na całym świecie, zdobył ogromne doświadczenie i wiedzę na temat wszystkich aspektów turystyki. W 1990 r. wraz z dwoma partnerami założył Mazurkas Travel. Początkowo ich celem było obsługa melomanów odwiedzających Polskę, stąd nazwa agencji była nawiązanie do mazurków Chopina. W ciągu roku firma rozszerzyła m.in. o transport i organizację kongresów. Po kliku latach powstał hotel, centrum konferencyjne i firma cateringowa. Obecnie Mazurkas Travel – DMC i PCO oraz Hotel Mazurkas, MCC Mazurkas Conference Centre, Mazurkas Catering oraz Mazurkas Transport na stałe zatrudnia ponad 200 pracowników.
Prywatnie Andrzej Hulewicz interesuje się historią sztuki i architektury.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra fizyki. Prezenter telewizyjny, konferansjer, mówca, moderator. Związany z branżą rozrywkową oraz telewizyjną od ponad 20 lat. Mający na swoim koncie ponad 1000 wystąpień publicznych przed bardzo zróżnicowanym audytorium.
Prowadzi programy telewizyjne, koncerty, konferencje, gale, wydarzenia sportowe… Trener personalny w zakresie wystąpień publicznych. Znany jest z niesamowitej charyzmy, koncentracji i umiejętności przykuwania uwagi słuchaczy. Od kameralnych spotkań do kilkudziesięciotysięcznej widowni.
Zauważony przez miesięcznik Press w rankingu doświadczonych, wartych polecenia prezenterów.
Zodiakalny baran. Posługujący się biegle językiem migowym. Człowiek wielu talentów. Kocha scenę, ludzi, improwizację, ruch, adrenalinę. Uwielbia jazdę na łyżwach, wrotkach, nartach, rowerze i motocyklu. Zgłębia tajniki salsy i wciąż szuka nowych inspiracji…

 

Magdalena Kondas
Redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Kamil Kurkiewicz
Kierownik projektu Akademia Siemens Healthineers, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Katarzyna Michalak
Koordynator ds. organizacji imprez, Provident Polska, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilkunastu lat zajmuje się branżą eventową. Zaangażowana w promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji biznesowej wśród międzynarodowych organizatorów.
Jako PR-owiec współpracowała z agencjami eventowymi. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”.
Obecnie prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl, który nie tylko dostarcza informacje i narzędzia niezbędne w pracy meeting plannerów, ale przede wszystkim buduje społeczność i integruje branżę eventową, czemu służyć ma także konkurs MP Power Awards. Dyrektor programowa konferencji Event Biznes, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Przewodnicząca Rady Biznesu w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
Prowadzi zajęcia z zakresu przemysłu spotkań, organizacji wydarzeń oraz mediów w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
W 2015 r. z nominacji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej została odznaczona odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez ministra sportu i turystyki Adama Korola.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Od ponad dziesięciu lat zawodowo i z pasji związany jest z szeroko rozumianym marketingiem. Swoje doświadczenie zdobył pracując w ogólnopolskiej agencji reklamowej, gdzie był odpowiedzialny za projekty na rzecz liderów rynku FMCG oraz w jednej z warszawskich agencji eventowych jako podwykonawca i organizator wydarzeń na terenie całego kraju. Pracując w Union Investment TFI, realizując ponad 100 projektów eventowych rocznie, dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i profesjonalizmowi w działaniu został nominowany do nagrody MP Power Award w kategorii Meeting Planner Korporacyjny za lata 2013 i 2014. Od 2016 roku zajmuje się promocją marki Siemens Healthineers – lidera rynku sprzętu do diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej, gdzie odpowiedzialny jest za realizacje projektów edukacyjnych i sponsoringów wizerunkowych Spółki. Eventy pokochała, pracując w Agencji Multi Communications, gdzie podglądała i uczyła się od najlepszych. Następnie przeszła na drugą stronę barykady – od 13 lat organizuje wydarzenia specjalne i zajmuje się komunikacją wewnętrzną do pracowników Providenta. Najbardziej lubi te największe i najbardziej skomplikowane eventy – gale i konferencje dla ponad 2000 osób, jednak w między czasie zajmuje się także tymi mniejszymi. Jest odpowiedzialna za realizację projektu od powstania pomysłu i budżetowania poprzez realizację aż do momentu rozliczenia. Większość eventów wykonuje sama, przy realizacji dużych jest odpowiedzialna za współpracę z agencją. W ramach programu społecznego Providenta „Kultura dzielenia się wiedzą” prowadzi wykłady na uczelniach wyższych o tematyce eventowej. Uwielbia czytać, szczególnie kryminały, i rozwiązywać zagadki, dlatego skończyła Kryminalistykę i Prawo Dowodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Krzysztof Paradowski
Prezes zarządu CMA, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Agnieszka Pieńkowska
Kierownik Biura Zarządu, Fiege, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Rafał Rosiejak
Hotel Advisory Warsaw Poland, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego (Executive MBA) oraz Krakowskiej Akademii im Andrzeja Frycza Modrzewskiego (stosunki międzynarodowe, spec. turystyka międzynarodowa). Z branżą eventową związany od 2005 roku. Na początku swojej kariery zdobywał doświadczenie m.in. w hotelach Hilton Reno w Newadzie oraz Sheraton w Krakowie. Od 10 lat związany z CMA, w której zaczynał jako menedżer działu sprzedaży i marketingu, a obecnie pełni funkcję prezesa zarządu. Jest członkiem m.in. takich organizacji, jak Stowarzyszenie Branży Eventowej, Meeting Professional International Poland Chapter, oraz członkiem zarządu Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce
W 2017 roku został wyróżniony MP Power Award®.
Jest autorem wielu koncepcji wydarzeń komercyjnych i kulturalnych, producentem, scenografem, pasjonatem nowoczesnych technologii multimedialnych. Był odpowiedzialny za produkcję kilkuset realizacji dla sektora publicznego i prywatnego. Prywatnie ojciec dwóch córek, żeglarz, instruktor narciarstwa, ratownik wodny.
Jest absolwentką biochemii – mikrobiologii z tytułem magistra na University of London, jednej z największych i najbardziej prestiżowych uczelni. Od roku 1992 do 2005 mieszkała i kształciła się w Wielkiej Brytanii W 2000 roku podjęła pracę w laboratorium, ale jej zdolności organizacyjne i pasja do tworzenia przeważyły, stąd już od 2002 roku zajmowała się organizacją różnego rodzaju seminariów, szkoleń oraz konferencji dla Kings College Hospital. W roku 2005 wróciła do Polski i podjęł pracę jako kierownik Biura Zarządu w firmie Fiege Logistik, czołowym operatorze logistycznym w Europie. Jeste odpowiedzialna za prawidłowe działanie Biura, koordynację prac zarządu i za organizację cyklicznych spotkań oraz konferencji, które w branży logistycznej charakteryzują się ogromną skalą i dużą liczbą zaproszonych uczestników i gości. Do najważniejszych i największych wydarzeń należy organizacja Międzynarodowego turnieju Fiege Cup w piłce nożnej, który organizowany jest w różnych regionach Polski, między innymi na stadionie Legii w Warszawie i Wisły w Krakowie. Turniej gościł ponad 800 uczestników i widzów w stolicy i ponad 1200 w Krakowie. Do jej zadań należy również organizacja corocznego wyjazdu integracyjnego dla kadry kierowniczej Spółki, czy też obchodów jubileuszów i rocznic firmy, a także spotkań z klientami. W wolnym czasie lubi czytać książki historyczne, przemierzać kilometry na rowerze i grać w gry planszowe z mężem i synami. Jest związany z rynkiem hotelowym od 2004 roku, kiedy został dyrektorem generalnym hotelu włoskiej sieci Domina Hotels & Resorts. W latach 2008-2012 był odpowiedzialny za przygotowanie bazy noclegowej dla drużyn, sponsorów i kibiców Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012™ jako krajowy koordynator ds. zakwaterowania. W latach 2013-2014 pracował w Zurichu dla FIFA przy organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA World Cup Russia 2018 jako szef zakwaterowania, będąc jednocześnie dyrektorem Centrum Konferencyjnego na Stadionie Narodowym (obecnie PGE Narodowy) w Warszawie, gdzie zorganizował ponad 1000 wydarzeń, kongresów i konferencji, m.in. Szczyt Klimatyczny ONZ, roczny kongres Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, Szczyt NATO. W latach 2016-2017 Rosiejak był dyrektorem centrum wystawienniczo-konferencyjnego Expo Mazury w Ostródzie, a następnie dołączył do zespołu Hotel Professionals, gdzie przygotował do otwarcia i wprowadził na rynek nowy hotel – Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy kierował działem CBRE Hotels w międzynarodowej firmie doradczej CBRE.

 

Jarosław Sądej
Prezes zarządu Jet Events, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Przemysław Trawa
Prezes zarządu Grupy MTP, prezes Polskiej Izby Przemysłu Targowego, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Szymon Walkiewicz
Partner, business development director Walk, prezes Klubu Agencji Eventowych SAR, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego (Executive MBA) oraz Krakowskiej Akademii im Andrzeja Frycza Modrzewskiego (stosunki międzynarodowe, spec. turystyka międzynarodowa). Z branżą eventową związany od 2005 roku. Na początku swojej kariery zdobywał doświadczenie m.in. w hotelach Hilton Reno w Newadzie oraz Sheraton w Krakowie. Od 10 lat związany z CMA, w której zaczynał jako menedżer działu sprzedaży i marketingu, a obecnie pełni funkcję prezesa zarządu. Jest członkiem m.in. takich organizacji, jak Stowarzyszenie Branży Eventowej, Meeting Professional International Poland Chapter, oraz członkiem zarządu Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce
W 2017 roku został wyróżniony MP Power Award®.
Jest autorem wielu koncepcji wydarzeń komercyjnych i kulturalnych, producentem, scenografem, pasjonatem nowoczesnych technologii multimedialnych. Był odpowiedzialny za produkcję kilkuset realizacji dla sektora publicznego i prywatnego. Prywatnie ojciec dwóch córek, żeglarz, instruktor narciarstwa, ratownik wodny.
Jest absolwentką biochemii – mikrobiologii z tytułem magistra na University of London, jednej z największych i najbardziej prestiżowych uczelni. Od roku 1992 do 2005 mieszkała i kształciła się w Wielkiej Brytanii W 2000 roku podjęła pracę w laboratorium, ale jej zdolności organizacyjne i pasja do tworzenia przeważyły, stąd już od 2002 roku zajmowała się organizacją różnego rodzaju seminariów, szkoleń oraz konferencji dla Kings College Hospital. W roku 2005 wróciła do Polski i podjęł pracę jako kierownik Biura Zarządu w firmie Fiege Logistik, czołowym operatorze logistycznym w Europie. Jeste odpowiedzialna za prawidłowe działanie Biura, koordynację prac zarządu i za organizację cyklicznych spotkań oraz konferencji, które w branży logistycznej charakteryzują się ogromną skalą i dużą liczbą zaproszonych uczestników i gości. Do najważniejszych i największych wydarzeń należy organizacja Międzynarodowego turnieju Fiege Cup w piłce nożnej, który organizowany jest w różnych regionach Polski, między innymi na stadionie Legii w Warszawie i Wisły w Krakowie. Turniej gościł ponad 800 uczestników i widzów w stolicy i ponad 1200 w Krakowie. Do jej zadań należy również organizacja corocznego wyjazdu integracyjnego dla kadry kierowniczej Spółki, czy też obchodów jubileuszów i rocznic firmy, a także spotkań z klientami. W wolnym czasie lubi czytać książki historyczne, przemierzać kilometry na rowerze i grać w gry planszowe z mężem i synami. Jest związany z rynkiem hotelowym od 2004 roku, kiedy został dyrektorem generalnym hotelu włoskiej sieci Domina Hotels & Resorts. W latach 2008-2012 był odpowiedzialny za przygotowanie bazy noclegowej dla drużyn, sponsorów i kibiców Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012™ jako krajowy koordynator ds. zakwaterowania. W latach 2013-2014 pracował w Zurichu dla FIFA przy organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA World Cup Russia 2018 jako szef zakwaterowania, będąc jednocześnie dyrektorem Centrum Konferencyjnego na Stadionie Narodowym (obecnie PGE Narodowy) w Warszawie, gdzie zorganizował ponad 1000 wydarzeń, kongresów i konferencji, m.in. Szczyt Klimatyczny ONZ, roczny kongres Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, Szczyt NATO. W latach 2016-2017 Rosiejak był dyrektorem centrum wystawienniczo-konferencyjnego Expo Mazury w Ostródzie, a następnie dołączył do zespołu Hotel Professionals, gdzie przygotował do otwarcia i wprowadził na rynek nowy hotel – Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy kierował działem CBRE Hotels w międzynarodowej firmie doradczej CBRE.

 

 

Andrzej Zawistowski
Członek zarządu PSML, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Artur Zymerman
Prezes zarządu, dyrektor generalny Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Senior international manager z udokumentowanym trzydziestoletnim doświadczeniem pracy w środowiskach międzynarodowych, tworzący i efektywnie zarządzający zespołami ds. logistyki, dystrybucji, zakupów oraz strategicznych stosunków z dostawcami, na szczeblu lokalnym, regionalnym oraz globalnym. Posiada wieloletnią praktykę w kierowaniu ludźmi i zarządzaniu projektami w zakresie Global Supply Chain (koszty produktu, zakupy i zarządzanie relacjami z dostawcami, transport, gospodarka magazynowa, planowanie sprzedaży i produkcji, dystrybucja wyrobów gotowych wraz z pełną obsługą klienta, itp.). Zdobył bogate doświadczenie w optymalizacji procesów i wdrażaniu kompleksowych platform informatycznych – m.in. J.D. Edwards, SAP i Oracle. Wieloletni negocjator, posiadający umiejętności przekonywania i realizacji efektywnych kosztowo optymalnych rozwiązań w kompleksowych i wymagających organizacjach. Pracując ponad 13 lat w jednym z największych światowych koncernów tytoniowych, stworzył od podstaw organizację odpowiedzialną za zarządzanie łańcuchem dostaw w zakładzie produkcyjnym w Polsce, a następnie w centrali koncernu był odpowiedzialny za globalne zakupy w obszarze nieprodukcyjnym. Po powrocie do Polski zbudował jedną z pierwszych w kraju Grupę Zakupową z udziałem 10 dużych firm i przez kolejne lata był odpowiedzialny za negocjacje globalnych kontraktów w imieniu Grupy. Obecnie członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Menagerów Logistyki i Zakupów Jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynał w 1993 r. w hotelu Mercure w Warszawie. Przez szereg lat związany był z hotelem Le Meridien Bristol, należącym do sieci Starwood Hotels & Resorts, gdzie w 1994 rozpoczął pracę na stanowisku kelnera. W ciągu 13 lat pracy w hotelu wielokrotnie awansował, aż do stanowiska dyrektora ds. gastronomii. W 2007 r. podjął pracę w Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. na stanowisku dyrektora generalnego i prezesa zarządu.
W portfolio spółki Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie znajduje się Restauracja Belvedere, dział cateringu – Belvedere Catering by Design, kameralny Klub Cavallo oraz kawiarnie: Trou Madame i Amfiteatr.
Aktywnie udziela się w życiu branży MICE. W maju 2011 roku została zaproszony do Rady Programowej Meeting Plannera.
Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów. Gdy tylko znajdzie chwilę wolnego czasu wybiera się w podróż lub uprawia sport. Jego ulubionymi dziedzinami są piłka nożna i siatkówka – wiernie kibicuje polskim reprezentacjom. Artur Zymerman jest wielbicielem dobrej kuchni, wina i muzyki.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank