dr Krzysztof Celuch
Prorektor ds. współpracy z otoczeniem biznesem Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, przewodniczący Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Sylwia Banaszewska
Prezes zarządu MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Aida Bella
Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Wykładowca akademicki, trener, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Prowadzi badania naukowe, szkolenia, warsztaty, tworzy strategie w dziedzinie przemysłu spotkań. Do lipca 2017 roku był kierownikiem Poland Convention Bureau POT, obecnie prowadzi Celuch Consulting. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w biurach marketingu miejsc, działając w międzynarodowych stowarzyszeniach i organizacjach oraz prowadząc działalność naukową. Jako wykładowca współpracuje m.in. z San Diego State University, Skema Business School, Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa, Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest autorem artykułów i książek z obszaru przemysłu spotkań, raportów i projektów badawczych, w tym pierwszego w Polsce, a ósmego na świecie raportu „Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę” (Poland Meetings Impact). Posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie w zakresie certyfikacji MPI Global Training, Sustainability in Tourism, Certificate Incentive Specialist, EventCanvas. Laureat wielu międzynarodowych nagród i wyróżnień, m.in. MPI Rise Award Young Professional Achievement 2009/2010, CIC Young Pacesetter Award 2012, honorowej odznaki „Za zasługi dla turystyki”, Meeting Architects: 40 Under 40”.
Jest absolwentem turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Od kilkunastu lat działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Współpracę z branżą spotkań rozpoczęła w 2003 r. wraz z powstaniem miesięcznika MICE Poland, z którym związana była nieprzerwanie do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w powstanie licznych projektów m.in. konkurs Osobowość Roku MICE Poland, pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej czy Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Od ponad siedmiu lat związana jest z portalem MeetingPlanner.pl, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integracja i edukacja branży oraz współpraca z instytucjami reprezentującymi ten rynek.
Jej działania na rzecz branży zostały docenione – w 2015 r. odznaczona z nominacji Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez Ministra Sportu i Turystyki oraz odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” nadaną przez Ministra Gospodarki.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwentka Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Ukończyła Executive MBA oraz Marketing Sportu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje doświadczenie z zakresu PR i komunikacji zdobywała pracując m.in. dla Polsatu Sport, Telewizji Polskiej SA TVP Sport, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz w klubie piłkarskim GKS Katowice. Komentatorka sportowa oraz prezenterka telewizyjna. Całe życie zawodowo związana ze sportem, a od czterech lat z Totalizatorem Sportowym, właścicielem marki LOTTO. Wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski w short – tracku. Medalistka Mistrzostw Europy. Absolwentka Wiolonczeli w Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Opolu.

 

Edyta Brykała
Dyrektor zarządzająca Life Institute, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Jacek Caputa
Menedżer Zespołu Event Marketingu i Sponsoringu, Grupa Żywiec, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Aleksandra Cichecka
Ekspert ds. eventów, Zespół Szkoleń i Rozwoju, Alior Bank, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Absolwentka Pedagogiki Artystycznej na Uniwersytecie Śląskim, Animacji w CREPS (Lille, Francja) oraz PR w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Od 1992 r. związana była z branżą turystyczną, tworząc pionierskie projekty nowoczesnej turystyki przyjazdowej oraz promocji Polski poza jej granicami. W latach 1998 – 2004 odpowiedzialna za promocję marki Citroen, współtworzyła jej wizerunek w naszym kraju. Przez ponad pięć lat zajmowała stanowisko dyrektor kreatywnej w agencji Sound of Music. Od 2010 była dyrektor zarządzająca Noble Concierge (Grupa Getin Noble Bank) spółki będącej ekskluzywnym serwisem informacyjnym i organizacyjnym oferowanym 24 godziny na dobę, dostępnym na całym świecie. W 2016 objęła funkcję prezesa zarządu tej spółki. Przewodnicząca Jury MP Power Awards 2014.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Wieloletni praktyk i ekspert event marketingu i sponsoringu. Menedżer i konsultant innowacyjnych projektów marketingowych związanych ze sportem, muzyką i szeroko pojętą kulturą. Od ponad 20 lat związany z marketingiem, reklamą, eventami i sponsoringiem.
Pierwsze międzynarodowe doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach: Corstjens Diplomatic Services oraz spółkach zajmujących się dystrybucją filmową – ITI Cinema i United International Pictures.
Przez kilka lat pełnił funkcje kierownika ds. imprez i sponsoringu w Elbrewery, zajmując się projektami dla marek EB i Grolsch.
Od roku 2001 związany z Grupą Żywiec, najpierw jako kierownik sponsoringu, a następnie jako menedżer Zespołu Event Marketingu i Sponsoringu.
Realizuje i nadzoruje szereg działań eventowo-sponsoringowych i kluczowych projektów marketingowych dla marek Grupy Żywiec. Najważniejsze to: trzynastoletnia współpraca z festiwalem Open’er, projekty: Męskie Granie, Festiwal Malta, cykl imprez The Wildest Night Party, sponsoring piłkarskiej Reprezentacji Narodowej i piłkarskiej Ekstraklasy, umowy sponsorskie z czołowymi klubami żużlowymi, siatkarskimi i piłkarskimi (m.in. Legia Warszawa, Lech Poznań), turnieje tenisowe Grolsch Cup oraz sponsoring indywidualny wybitnych sportowców.
Dodatkowo działa na polu sztuki i kultury. Aktywny plastyk, ilustrator i projektant z dorobkiem kilkunastu wystaw indywidualnych w Polsce i na świecie.
Odkrywca podróżnik, pasjonat tenisa, rowerów i nart, zapalony kinoman.
W eventach od ponad 10-ciu lat. Ukończyła studia podyplomowe z marketingu i strategii marketingowych w Szkole Głównej Handlowej oraz Organizację Wydarzeń i Sponsoringu w Wyższej Szkole Promocji. Doświadczenie w eventach zdobywała w Huawei, gdzie przez osiem lat pracowała jako koordynator ds. eventów. Aleksandra ma na koncie wiele projektów eventowych w tym gale okolicznościowe, eventy B2B, roadshowy, launch nowych produktów oraz imprezy integracyjne dla pracowników. Pracowała również w agencji marketingowej Cryptone, gdzie wspólnie z Ambasadą Francji realizowała kampanię promocji kultury francuskiej French Touch. Brała również udział w projekcie Fundacji ArchitectsPL Code&S hare. Programuj z klasą, gdzie współtworzyła New Business. Obecnie pracuje w Alior Banku i odpowiada za największe wydarzenia firmowe organizacji takie jak np. roczne spotkania firmowe, olimpiada sportowa czy pikniki rodzinne. Prywatnie zapalona miłośniczka wspinaczki sportowej.

 

Elżbieta Czarnocka
Dyrektor Działu Zakupów Materiałów i Usług Nieprodukcyjnych Grupy Polpharma, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Katarzyna Dziomdziora
Digital & customer experience manager at Seat&Cupra, Volkswagen Group Polska, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Anna Gawrońska
Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Biuro Sponsoringu i Projektów Relacyjnych, Santander Bank Polska, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła 20 lat temu w jednej z największych instytucji finansowych świata – Citigroup. Od kilkunastu lat jest związana z Polpharmą, w której odpowiada za zakupy nieprodukcyjne tj. eventy, usługi marketingowe (ATL, BTL), artykuły promocyjne i druki oraz usługi ogólnofirmowe – dla wszystkich spółek Grupy Polpharma w Polsce, Rosji i Kazachstanie. W ramach kategorii MICE realizuje zakupy usług eventowych i turystycznych. Są to m.in. kongresy krajowe i zagraniczne, szkolenia, spotkania integracyjne, imprezy promocyjne, incentive oraz usługi związane z realizacją podróży służbowych.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu branży motoryzacyjnej.
Ekspert w zakresie klasycznej oraz digitalowej komunikacji, CSR oraz nowoczesnych incentive events.
Specjalizuje się w mapowaniu zachowań konsumentów i optymalizacji ścieżek zakupowych. Pasjonatka odkrywania zmieniających się trendów kształtujących postawy i działania konsumentów w dobie coraz bardziej digitalowego świata. Od 2006 roku związana z Volkswagen Group Polska i marką Volkswagen, gdzie współtworzyła i zarządzała ponad 70 projektami, takimi jak wprowadzania na rynek kluczowych modeli w portfelu marki oraz program CSR skierowany do najmłodszych Polaków. Projekty zdobywały liczne polskie i międzynarodowe nagrody w tym: Effie Award oraz Eventiada by IPRA. Od 2020 roku objęła stanowisko digital managera w markach Seat&Cupra, gdzie odpowiada za wprowadzenie ich w nowoczesną rzeczywistość online.
Odpowiada za działania marketingu relacyjnego w Santander Bank Polska. Od 18 lat związana z bankowością, zaczynała w sprzedaży i obsłudze klienta, potem expatow i klientów zagranicznych. Od ponad 12 lat w marketingu i eventach. Realizowała kampanie atl oraz setki wydarzeń – konferencji, wyjazdów sportowych, i integracyjnych oraz imprez relacyjnych dla klientów banku. Na co dzień odpowiedzialna za działania marketingowe dla segmentów klientów korporacyjnych. Prowadzi też projekty wizerunkowe i sponsoringi strategiczne w Santander Bank Polska. Absolwentka SGH na kierunku strategii marketingowych. Bardzo przywiązana do szczegółów, eventowa estetka. Event zawsze musi być piękny i dopracowany w każdym drobiazgu.

 

Joanna Gorczyca
Dyrektor Biura Prewencji i CSR, PZU, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Anna Ignasiak
Conference project director, Global Congress & Conference Team, AstraZeneca Pharma Polska, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Magdalena Kondas
Redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Ekspert ds. CSR z doświadczeniem w prowadzeniu programów i polityk zaangażowania społecznego i społecznej odpowiedzialności biznesu. W Grupie PZU odpowiada za CSR, realizację działań sponsoringowych oraz kampanii i akcji prewencyjnych. Koordynuje działania w zakresie odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju wyrażone w strategii PZU. Projektuje strategie w zakresie zaangażowania społecznego oraz CSR. Odpowiada za raportowanie społecznej odpowiedzialności biznesu Grupy PZU. Autorka strategii i raportów społecznych dla zewnętrznych podmiotów m.in. samorządów i organizacji kultury. Specjalista w dziedzinie sponsoringu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu długofalowych projektów w obszarze współpracy biznesu z instytucjami kultury. Absolwentka ekonomii na Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych w obszarze kompetencji psychologicznych i negocjacji w firmie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2018 roku pełni funkcję conference project director, Global Congress & Conference Team w AstraZeneca Pharma Polska. Wcześniej związana była z Polpharmą – pełniąc kolejno stanowiska event specialist, conference & event department manager, head of Customer Service, Conferences & Events Department. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilkunastu lat zajmuje się branżą eventową. Zaangażowana w promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji biznesowej wśród międzynarodowych organizatorów.
Jako PR-owiec współpracowała z agencjami eventowymi. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”.
Obecnie prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl, który nie tylko dostarcza informacje i narzędzia niezbędne w pracy meeting plannerów, ale przede wszystkim buduje społeczność i integruje branżę eventową, czemu służyć ma także konkurs MP Power Awards. Dyrektor programowa konferencji Event Biznes, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Przewodnicząca Rady Biznesu w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
Prowadzi zajęcia z zakresu przemysłu spotkań, organizacji wydarzeń oraz mediów w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
W 2015 r. z nominacji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej została odznaczona odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez ministra sportu i turystyki Adama Korola.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

Laria Koturbasz
Event manager Deloitte Central Europe, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Katarzyna Kozub-Bury
Senior buyer, Avon Cosmetics Polska, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Anna Maculewicz
Specjalista ds. obsługi podróży służbowych i eventów, Rossmann, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym, SWPS. Pracę w branży eventowej rozpoczęła w roku 1992 w Chicago, angażując się w organizowanie imprez masowych, głównie koncertów muzycznych. Od 2002 roku związana z Deloitte Central Europe, gdzie pełniąc rolę event managera, odpowiada za organizację konferencji krajowych i zagranicznych, imprez integracyjnych, międzynarodowych corocznych spotkań najwyższego kierownictwa firmy oraz imprez okolicznościowych. We współpracy z agencjami eventowymi stawia na zaufanie i partnerstwo. Wyczulona na każdy detal, angażuje się bez granic. Przyjaźnie nastawiona do ludzi, aktywna słuchaczka, osoba z „absolutną pamięcią”. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, są tylko trudniejsze do wykonania. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci. Miłośniczka dobrej książki, teatru i musicali. Idealne miejsce na odpoczynek – Alaska.
Fot. Paweł Stradowski
Magister ekonomii, absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku, kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem, który ukończyła z wyróżnieniem. Od kilku ostatnich lat zawodowo związana z firma Avon Cosmetics Polska, gdzie swoje silne kompetencje rozwija w Dziale Zakupów począwszy od budowania strategii zakupowej organizacji, po analizę rynku dostawców i ich usług, optymalizację kosztów i budowanie trwałych relacji biznesowych. Prywatnie mama Szymona, pasjonatka śródziemnomorskiej kuchni i dalekich podróży. A w wolnej chwili nałogowo zasłuchana w audiobooki. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym kierunek socjologia. Od 2008 roku związana z firmą Rossmann. Zajmuje się organizacją podróży służbowych, organizacją szkoleń i wyjazdów zagranicznych dla pracowników firmy. Organizuje i koordynuje międzynarodowe spotkania służbowe/ firmowe. Wspiera organizację eventów i spotkań integracyjnych, współpracując z obiektami hotelowymi i eventowymi. Od 2013 roku związana z firmą Agaya Konsultanci ślubni. Jako wedding planner całościowo organizuje w szczególności międzynarodowe śluby i wesela oraz koordynuje ich przebieg. Prowadzi również szkolenia dla przyszłych konsultantów ślubnych.

 

Maria Majdrowicz
Niezależna ekspertka w dziedzinie komunikacji oraz odpowiedzialności społecznej biznesu, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Rafał Mielczarek
Dział sprzedaży, Carlsberg Polska, członek Jury MP Power Awards grupa MP Power Projekt
Łukasz Pacek
Kupiec Wiodący, BNP Paribas Bank Polska S.A., członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Obecnie związana z fundacją Piękniejsze Życie. Przez 14 lat prowadziła program stypendialny L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki.
Absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Znajomość języka francuskiego zaważyła na jej drodze zawodowej. Przez kilkanaście lat pracy w warszawskim biurze Agence France Presse, wraz z nieliczną grupą kolegów, informowała świat o najbardziej istotnych wydarzeniach politycznych, gospodarczych i kulturalnych w Polsce. A było o czym pisać: wybór papieża Polaka, okres Solidarności, stan wojenny, pierwsze wolne wybory i dalszy intrygujący rozwój kraju. W połowie lat 90., jako redaktor naczelna, stworzyła zespół redakcyjny i „wypuściła na rynek” pierwsze numery polskiej edycji magazynu ELLE. Następnie, na długie lata, związała się z warszawską filią największej firmy kosmetycznej świata Grupą L’Oréal. Wszystkie jej stanowiska związane były z PR-em poszczególnych marek i działów. Przez ostatnie lata zajmowała się komunikacją korporacyjną wewnątrz firmy oraz kontaktami ze środowiskami zewnętrznymi. Wiele czasu poświęciła na integrację pracowników w zakresie działań związanych z odpowiedzialnością społeczną.
Przez 14 lat prowadziła program stypendialny L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki, którego celem jest promocja młodych utalentowanych Polek pokonujących trudne etapy prac badawczych w dziedzinach nauk o życiu.
W związku z bogatym doświadczeniem w pracy „dla innych” intensywnie rozwija Fundację Piękniejsze Życie. Kiedy jedenaście lat temu współtworzyła ten fascynujący program, którego celem jest pomoc kobietom chorym na raka poprzez odpowiednią pielęgnację i makijaż, do współpracy przystąpił jeden szpital. Dziś spotkania wolontariuszy Piękniejszego Życia z pacjentkami odbywają się w całej Polsce.
Kontynuując zamiłowanie do wspierania nauki, współpracuje z gdańską Fundacją im. Prof. Wacława Szybalskiego, która zmierza m.in. do wzmocnienia międzynarodowego prestiżu nauki polskiej.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie o specjalizacji Handel Zagraniczny. Od początku kariery zawodowej związany z działami zakupów firm z sektora FMCG. Prace rozpoczynał w Krakowie w Philip Morris Polska, a później przez wiele lat odpowiedzialny był za zakupy marketingowe i eventowe w Philip Morris Polska w Warszawie. Następnie odpowiedzialny za zakupy dla Diageo w regionie Europy Środkowowschodniej z naciskiem na BTL. Przez trzy lata w Carlsberg Polska odpowiedzialny za eventy, elementy wyposażenia eventowego, POS a także globalne zakupy IT. Obecnie w Carlsberg Polska w dziale Sprzedaży odpowiada za ogródki, sprzęt eventowy i chłodniczy.
Przewodniczył Jury MP Power Awards w trzeciej edycji konkursu.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość, Podyplomowych Studiów Project Management Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Managerów Zakupów Szkoły Głównej Handlowej.
Od ponad 12 lat związany z branżą bankową, a od prawie dziesięciu z Departamentem Zakupów, w którym obecnie odpowiada za zakupy z segmentu marketing i windykacja. W ciągu roku realizuje kilkaset akcji kontraktowych i negocjacyjnych związanych z kompleksową obsługą działań marketingowych i windykacyjnych. Do głównych działań w tym zakresie należą m.in. organizacja eventów, realizacja i produkcja kampanii ATL, współpraca z domami mediowymi, agencjami performance-owymi i digitalowymi, a także obsługa działań w zakresie BTL/POS/DTP oraz NPL.
Nominowany w kategorii: Meeting Planner w Dziale Zakupów (2015). Laureat konkursu Lider Zakupów 2018, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów (PSML).
Prywatnie wielbiciel ciężkich brzmień i członek zespołu hardrockowego Inpersona.
W Banku BNP Paribas na stanowisku Kupca Wiodącego.

 

Rafał Polarczyk
Product manager, Dział Wsparcia Działalności Usługowej, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, Państwowy Zakład Higieny, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Urszula Porębska
Dyrektor Działu Marketingu, Metro Properties, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Aleksandra Rusin-Mieniewska
PR manager, Boehringer Ingelheim Polska, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Laureat Power 12 w kategorii Meeting Planner Stowarzyszenie w pierwszej edycji MP Power Awards. Absolwent marketingu w Wyższej Szkole Marketingu i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Z branżą związany od kilkunastu lat. Swoją przygodę z eventami zaczynał od pracy przy produkcji programów telewizyjnych, następnie w działach marketingu i agencji reklamowej. W Pracodawcach Rzeczypospolitej Polskiej jako starszy specjalista ds. marketingu, przez kilka lat, odpowiadał za planowanie i organizację spotkań, konferencji, kongresów i pozostałych wydarzeń okolicznościowych. Wśród zrealizowanych projektów znajdują się m.in. Jubileuszowa Gala w Teatrze Wielkim z jednoczesnym udziałem trzech Prezydentów RP, gale Wektory, kilka edycji Polskiego Kongresu Gospodarczego czy Szczyt Gospodarczy Polska-Niemcy z udziałem Wicekanclerza Niemiec Hansa-Dietricha Genschera. W swojej dotychczasowej karierze odpowiadał również za kampanie promocyjne, trasy road-show czy wyjazdy integracyjne. Uwielbia aktywność i wszelkie podróże, a zwłaszcza te planowane samodzielnie motocyklowe, jego zainteresowania to ogrodnictwo i projektowanie zieleni oraz sport: narciarstwo, kajakarstwo, motocross. Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank „A czy inne mamy używają filtrów na Insta i znają TikTokerów?” – to zdanie idealnie podsumowuje zaangażowanie Urszuli Porębskiej w kroczenie za nowinkami zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pod jej skrzydłami wyrosły nowatorskie projekty, które mieszają świat digitalowy z realnym, dając tym samym klientom Centrów Handlowych M1 wyjątkowe wydarzenia, które zdobywają światowe nagrody branżowe. Od samego początku swojej kariery wierzy, że każdy event powinien być szyty na miarę bardzo konkretnych potrzeb, jakie mają finalni odbiorcy. Jako dyrektor marketingu w Metro Properties przeprowadza między innymi loterie, w których klienci mogą wygrać niezwykle cenne nagrody, a także opracowuje koncepcje będące na bieżąco z trendami panującymi wśród młodzieży. W tym kontekście postawiła między innymi na kontakt świata wirtualnego z rzeczywistym, wyciągając gwiazdy internetowych serwisów jak YouTube’a i TikToka (tworząc kultową już Bitwę TikTokerów) na pojedynki w świecie realnym. Wspiera też młode talenty, co roku dając im szansę na pokazanie się na dużej scenie podczas #M1TalentShow – serii eventów, do którego zgłoszenia wysyłane są z całej Polski, a wielki finał odbywa się w jednym z miast gdzie znajdują się Centra Handlowe M1. Do tego promuje nowe technologie podczas eventów udostępniając klientom technologię Augmented Reality i Virtual Reality.
Urszula wierzy też, że telewizja nie umiera, a „profiluje się”. Mamy więcej kanałów tematycznych, które przyciągają bardzo konkretnych odbiorców. Z tą myślą powstał program telewizyjny Shopping Queen, który opracowywany i kręcony był na terenie Centrów M1. Jego celem było pokazanie jak sprawnie i kreatywnie podchodzić do zakupów. Program ten tworzony był we współpracy z czołowymi przedstawicielkami świata mody: Sarą Boruc, Joanną Horodyńską i Tamarą Gonzalez Perea – autorką bloga Macademian Girl.
Prywatnie czas wolny spędza na odwiedzaniu interaktywnych galerii, uprawiając przy tym zarówno wspinaczkę wysokogórską, jak i pobijając rekordy w muzycznej grze VR – Beat Saber.
Ukończyła studia z zarządzania w turystyce i rekreacji oraz public relation. Przypadek sprawił, że rozpoczęła pracę w branży farmaceutycznej, z którą związana jest od ponad 15 lat. Przez wiele lat odpowiedzialna była za planowanie i organizację wydarzeń firmowych dla pracowników, w tym spotkań cyklicznych, szkoleń, wyjazdów integracyjnych oraz incentive. Od czterech lat działa się w obszarze PR, odpowiadając za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy. Prowadzi liczne projekty z obszaru CSR, w tym kampanie edukacyjne o tematyce zdrowotnej. Prywatnie i zawodowo interesuje się obszarem Social Media. Kocha zwierzęta, a myśli porządkuje podróżując.

 

Ewa Solarz
CSR manager, Go Responsible, członek jury MP Power Awards, kategoria: Zrównoważony rozwój w branży eventowej, grupa MP Power Projekt
Agnieszka Stryjecka
Marketing & PR Manager w DNB Bank Polska S.A., członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Edyta Styczeń-Gawin
Kierownik Zespołu Marketingu i Komunikacji B2B, Netia SA, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Ekspertka CSR i zrównoważonego rozwoju. Realizuje projekty doradcze dla największych firm w Polsce m.in. w zakresie zrównoważonego łańcucha dostaw, strategii, ewaluacji działań społecznych, raportowania czy wdrażania Celów Zrównoważonego Rozwoju. Współpracowała m.in. z następującymi firmami: Polpharma, Grupa Tauron, mBank, Lasy Państwowe, Żywiec Zdrój, Rossmann, Tesco, Castorama, LUX MED, ZT Kruszwica, Orange, Provident, PKN Orlen, BNP Paribas.
Po godzinach zarządza i działa w założonej przez siebie fundacji propagującej zrównoważony rozwój, w szczególności w zakresie odpowiedzialnej konsumpcji i zero waste. Koordynuje i prowadzi międzynarodowe projekty Erasmus+ oraz warsztaty dla lokalnych społeczności.
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej.
Odpowiedzialna za opracowanie, implementację i realizację strategii marketingowej oraz kształt komunikacji w DNB Bank Polska. Ma szerokie doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu projektami w obszarze marketingu korporacyjnego, w tym organizacji i koordynacji różnego rodzaju konferencji merytorycznych, eventów relacyjnych. Wcześniej związana z mBankiem, gdzie oprócz konferencji merytorycznych realizowała również projekty wspierające przedsiębiorczość kobiet w biznesie. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od ponad 15 lat związana z branżą bankową. Od kilkunastu lat zajmuje się eventami i od początku w tej branży związana jest z Netią. Początkowo jako event manager, potem specjalista od specjalnych projektów marketingowych, a obecnie zarządza zespołem Marketingu B2B. Zorganizowała ponad 800 eventów, od małych spotkań dla klientów, a skończywszy na dużych wydarzeniach firmowych i kongresach (m.in. pięć edycji Kongresu Biznes to Rozmowy, który skupiał ponad 1200 osób). Odpowiada za strategię marketingową i konsekwentnie realizuje plan eventów oraz komunikacji do klientów biznesowych. Odpowiada też za działania wewnątrzfirmowe i komunikację do pracowników B2B. Ukończyła studia o specjalności marketing i zarządzanie a także dziennikarstwo. Dodatkowo jest producentem telewizyjnym, ale traktuje to zajęcie na razie jako hobby. Jest osobą bardzo aktywną, która nie potrafi usiąść na miejscu. Przewodnicząca Jury MP Power Awards 2016.

 

Renata Taberska
Marketing manager, Department Marketingu i Public Relations, TUiR „Warta” SA, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Jacek Wasilewski
Specjalista ds. komunikacji marek, kulturoznawca, Uniwersytet Warszawski, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Joanna Winiarska
Dyrektor operacyjny ds. muzycznych, Wydawnictwo Agora, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Zajmuje się komunikacją marketingową i promocją ubezpieczeń, chętnie wykorzystując do tego event marketing.

Z TUiR Warta związana jest od 2008 r., wcześniej pracowała w Kredyt Banku. W ramach swoich obowiązków zawodowych Taberska odpowiedzialna jest m.in. za opracowywanie strategii komunikacji marketingowej, przygotowywanie planów marketingowych, zasad promocji lokalnej i budżetu oraz opracowanie wytycznych dla regionów w zakresie działań promocyjno-reklamowych, w tym działań sponsorskich w obszarze ubezpieczeń skierowanych do klienta korporacyjnego.
Do jej obowiązków należy także organizowanie targów, eventów oraz seminariów produktowych. Współpracuje z agencjami reklamowymi, agencjami eventowymi i domami mediowymi. Jest odpowiedzialna za opracowywanie założeń realizacji kampanii reklamowych, wyznaczanie ich celów, dobór narzędzi komunikacji, jak również za kontrolowanie realizacji budżetu marketingowego i rozliczanie płatności.
Dwukrotnie nominowana do tytułu „Osobowość Roku” MICE Poland w kategorii „Zleceniodawca”. Ukończyła zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej, studia kontynuowała na Wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentką Szkoły Strategii Marki.

Jest komunikologiem, specjalistą ds. komunikowania marki i storytellingu. Jest także właścicielem Narrative Impact, firmy zajmującej się badaniem i projektowaniem strategii w komunikacji marek. Pracuje na Wydziale Dziennikarstwa UW, gdzie bada komunikaty pod kątem perswazji i szkoli w zakresie wystąpień publicznych.
Najczęściej zajmuje się konsultacjami na polu projektowania i uspójniania sposobu komunikowania wartości firmy, tonality, argumentacji i wystąpień publicznych.
Napisał – prócz wielu artykułów w prasie – również kilka książek, m.in. „Prowadzeni słowami. Retoryka motywacji w komunikacji publicznej” (2008)., „Instrukcja Obsługi tekstu” (2011), „Opowieści o Polsce. Retoryka narracji”, a także tłumaczem książki „Storytelling. Narracje w reklamie i biznesie ”(2012). Bywa również scenarzystą i dramaturgiem.
Od prawie 25 lat związana z marketingiem, promocją, PR w mediach ogólnopolskich. Na początku lat 90. karierę zawodową zaczynała w mediach lokalnych oraz w agencjach filmowych produkujących materiały edukacyjne dla telewizji. W latach 1997 – 2007 zajmowała się bieżącą promocją ogólnopolskiej Gazety Wyborczej, oraz pozyskiwaniem licencji i wydawaniem insertów do gazet CD, DVD (ponad 10 mln płyt), nadzorowaniem loterii i konkursów, a także organizowaniem wydarzeń dla firmy. W latach 2007 – 2018 była szefem działu promocji i PR tygodnika Polityka oraz organizatorem i producentem projektu i gali Paszporty Polityki – najważniejszych nagród kulturalnych w Polsce. Od 2014 roku asystent reżysera i II reżyser telewizyjnych widowisk multimedialnych, uroczystych gal i koncertów. Wykładowca i szkoleniowiec. Od 2019 dyrektor operacyjny ds. muzycznych w Wydawnictwie Agora.