dr Krzysztof Celuch
Prorektor ds. współpracy z otoczeniem biznesem Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, przewodniczący Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Anna Andrych
Business development partner, Master Brand, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Sylwia Banaszewska
Prezes zarządu MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Wykładowca akademicki, trener, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Prowadzi badania naukowe, szkolenia, warsztaty, tworzy strategie w dziedzinie przemysłu spotkań. Do lipca 2017 roku był kierownikiem Poland Convention Bureau POT, obecnie prowadzi Celuch Consulting. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w biurach marketingu miejsc, działając w międzynarodowych stowarzyszeniach i organizacjach oraz prowadząc działalność naukową. Jako wykładowca współpracuje m.in. z San Diego State University, Skema Business School, Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa, Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest autorem artykułów i książek z obszaru przemysłu spotkań, raportów i projektów badawczych, w tym pierwszego w Polsce, a ósmego na świecie raportu „Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę” (Poland Meetings Impact). Posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie w zakresie certyfikacji MPI Global Training, Sustainability in Tourism, Certificate Incentive Specialist, EventCanvas. Laureat wielu międzynarodowych nagród i wyróżnień, m.in. MPI Rise Award Young Professional Achievement 2009/2010, CIC Young Pacesetter Award 2012, honorowej odznaki „Za zasługi dla turystyki”, Meeting Architects: 40 Under 40”.
Jest absolwentem turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Rozwoju Gospodarczego w Katowicach. Od ponad 20 lat związana z branżą eventową. Kreowała działania eventowe liderów rynku, tworząc i produkując akcje specjalne, jako business partner m.in. dla Eurozet (Radio Zet, Chilli Zet, Antyradio, Polsat Cafe czy G+J Polska (Gala, Glamour, National Geographic), gdzie współpracowała z największymi markami, tworząc specjalne projekty marketingowe.
Jako specjalista Komunikacji Interpersonalnej w Bussinesie i Public Relations prowadziła wykłady w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Aktualnie realizuje szkolenia ze sprzedaży i współpracy z agencjami, jako trener w Event Manager Training Group.
Od lat z sukcesem kreuje eventy i autorskie koncepcje projektowe. Jako przewodnicząca Rady Nadzorczej Master Brand Sp. z o.o. nadzoruje kilkadziesiąt projektów rocznie, pełniąc też funkcję business partnera w SG Marketing. Specjalizuje się w bezpośrednim kontakcie z klientem, optymalizacji kosztów i pozyskiwaniu budżetów dla własnych i zewnętrznych projektów.
Z zamiłowania kierowca rajdowy i manager Solter Team – wicemistrza Polski w rajdach samochodowych, z zaangażowaniem wspiera też działania prospołeczne i akcje charytatywne.
Od kilkunastu lat działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Współpracę z branżą spotkań rozpoczęła w 2003 r. wraz z powstaniem miesięcznika MICE Poland, z którym związana była nieprzerwanie do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w powstanie licznych projektów m.in. konkurs Osobowość Roku MICE Poland, pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej czy Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Od ponad siedmiu lat związana jest z portalem MeetingPlanner.pl, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integracja i edukacja branży oraz współpraca z instytucjami reprezentującymi ten rynek.
Jej działania na rzecz branży zostały docenione – w 2015 r. odznaczona z nominacji Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez Ministra Sportu i Turystyki oraz odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” nadaną przez Ministra Gospodarki.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

Monika Bańka
Marketing coordinator & event manager, Tupperware Polska, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Magdalena Gaik
Współwłaścicielka agencji Make Event, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Dorota Goetzen
Założycielka i dyrektor zarządzająca firmy PolandPops Meetings & Incentives, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Absolwentka handlu zagranicznego na Uczelni Łazarskiego, Public Relations w SGH oraz Event Managementu na UW. Doświadczenie zdobywała, mieszkając i pracując w Ambasadzie Polskiej oraz OECD w Paryżu przez pięć lat (wtedy rozpoczęła przygodę z organizacją eventów), oraz w wielu topowych korporacjach tj. Nestle, Axa , Bank BPH oraz od ośmiu lat w Tupperware Polska. W Tupperware zajmuje się marketingiem oraz organizacją eventów, jak również wyjazdami nagrodowymi incentives. W pracy jak i w życiu prywatnym ceni sobie profesjonalizm. Uwielbia czytać biografie ludzi sukcesu, podróże dalekie i bliskie, podczas których „wyszukuje” miejsc na potencjalne eventy, oraz malarstwo impresjonizmu. Mama uroczych bliźniaczek, którymi jest zafascynowana. Z branżą eventową związana od ponad 15 lat. Zaczynała w DaimlerChrysler, potem Mercedes-Benz Polska, jako specjalista ds. marketingu samochodów osobowych Mercedes-Benz. Pracę w agencji Prowokator rozpoczęła od stanowiska event manager, awansując do funkcji dyrektor produkcyjnej. Była prezes zarządu i dyrektor zarządzająca Walk Events. Obecnie współtworzy agencję Make Event i jako partner zarządzający odpowiada za produkcję i nadzór nad realizowanymi przez agencję projektami.
Fot. Katarzyna Rainka
Od 20 lat współtworzy branżę eventową w Polsce, współpracując z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jest w stanie doskonale przewidzieć oczekiwania zagranicznego klienta, od lat tworząc projekty szyte na miarę we współpracy z najbardziej cenionymi podwykonawcami. Zasady, którymi się kieruje, to dostarczenie najlepszej jakości usług oraz budowanie długofalowych relacji zawodowych, czego fundamentem jest zaufanie oraz szacunek do klientów i podwykonawców. Jej zaangażowanie jest inspiracją i zachętą do wspólnego celu: tworzenia stabilnej a jednocześnie progresywnej marki – Polski jako kluczowej destynacji MICE na arenie międzynarodowej.

 

Magdalena Heinrich
Procurement manager Warsaw Site, AstraZeneca Pharma Poland, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Jacek Daniel Henning
Dyrektor zarządzający, Fabryka Eventów, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Magdalena Kondas
Redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Z wykształcenia hotelarz, licencjonowany organizator imprez, magister dziennikarstwa. Ekspert zakupowy. Ekspert branżowy w obszarze eventów i podróży służbowych. Laureatka nagrody MP Power Awards w kategorii: Meeting Planner w Dziale Zakupów (2016). Kilkakrotnie nominowana w konkursie „Osobowość Roku Branży MICE”. Liderka grupy roboczej obszaru eventowego w ramach projektu „Biała Księga Komunikacji Marketingowej”. Jurorka w konkursie Effie (2017) oraz Procon Awards. Pomysłodawca i współzałożyciel agencji Fabryka Eventów, która jest obecna na rynku od ponad ośmiu lat. Obecnie dyrektor zarządzający markami Fabryka Eventów, Fabryka Eventów Concierge oraz Fabryka Eventów ART Studio, które wspólnie z marką Event Management wchodzą w skład utworzonej grupy biznesowej zwanej Business group. Przygodę z branżą MICE rozpoczął, obejmując stanowisko sales specialist w Sofitel Victoria Warsaw Hotel. Po ponad dwóch latach pracy przeszedł do Starwood Hotels and Resorts Worldwide, aby wesprzeć dział Sheraton Catering Service na stanowisku sales executive. Kolejnym krokiem w rozwoju zawodowym było założenie własnej agencji eventowej. Z wykształcenia i zamiłowania – hotelarz, który ukończył wiślańskie Technikum Hotelarskie przy Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Ponadto absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Wyższej Szkoły Zarządzania – Polish Open University w Warszawie, na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Każdą wolną chwilę spędza na podróżowaniu. Poprzez wyprawy poznaje zwyczaje i tradycje innych kultur, które często są natchnieniem w tworzeniu oryginalnych projektów eventowych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilkunastu lat zajmuje się branżą eventową. Zaangażowana w promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji biznesowej wśród międzynarodowych organizatorów.
Jako PR-owiec współpracowała z agencjami eventowymi. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”.
Obecnie prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl, który nie tylko dostarcza informacje i narzędzia niezbędne w pracy meeting plannerów, ale przede wszystkim buduje społeczność i integruje branżę eventową, czemu służyć ma także konkurs MP Power Awards. Dyrektor programowa konferencji Event Biznes, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Przewodnicząca Rady Biznesu w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
Prowadzi zajęcia z zakresu przemysłu spotkań, organizacji wydarzeń oraz mediów w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
W 2015 r. z nominacji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej została odznaczona odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez ministra sportu i turystyki Adama Korola.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

Magda Kozicka
Dyrektor zarządzająca, wiceprezes zarządu, Mea Group, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Wojciech Liszka (audytor)
Założyciel i CEO Z—Factor, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Małgorzata Lubczyńska
Dyrektor marketingu, Blachy Pruszyński, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Z branżą eventową związana od 2007 roku. W agencji marketingu zintegrowanego Mea Group pracuje od 8 lat, obecnie jako dyrektor zarządzająca, wiceprezes zarządu agencji Mea Group Event 360. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektów eventowych, w tym w przygotowywaniu ofert, kosztorysowaniu, kompleksowej koordynacji projektów oraz ich rozliczaniu. Na swoim koncie ma m.in.: realizację dużych imprez galowych, w tym telewizyjnych, cykli pikników, eventów konferencyjno-szkoleniowych oraz wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych.
Wcześniej związana z agencją eventową Łowcy Klimatów Premium Events. Realizowała projekty dla takich firm, jak: TVN, Edipresse Polska, Ambra, Neutrogena, Empik, GSK, British American Tobacco, mBank, Ciech, Tarczyński, Tymbark, MetLife, 3M, Velux, PKO Bank Polski, Bank Pekao S.A., PKP Intercity, Philip Morris Polska, Nestle Waters Polska, PKO TFI S.A., Polpharma, TAURON Polska Energia, PZU, Bank BGŻ, SiroScan, Jeronimo Martins Polska, CEDC, Wyborowa, Calzedonia, Ambra, Adidas, Comarch, Oracle Prudential, Nationale Nederlanden, Lexus, Orange i innych.
Lubi wyzwania i ambitne projekty, które im bardziej są wymagające – tym lepiej. Całe swoje zawodowe życie poświęcił hotelarstwu i śmiało można powiedzieć, że zna tę branżę „jak własną kieszeń”. Karierę rozpoczął z rozmachem w największym kasynie na świecie – Foxwoods Resorts & Casino w Conncecticut, USA. W Polsce przez 11 lat związany był z marką hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie.
Założyciel i CEO firmy Z—Factor optymalizującej działania hoteli, centrów konferencyjnych, biur podróży, ale również studiów kreatywnych. Poza doradztwem strategicznym i operacyjnym, Z—F specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych narzędzi dla hoteli takich jak: Demand Outlook (system benchmarkingu konferencyjnego online) czy program Test Call (system badania i podnoszenia efektywności sprzedaży).
Poza działalnością hotelową przewodniczy Radzie Biznesu Grupy Uczelni Vistula w Warszawie oraz od lat aktywnie angażuje się w działalność organizacji Meeting Professionals International Poland, której był współzałożycielem, a członkowie dwukrotnie powierzyli mu stanowisko prezesa.
Prywatnie pasjonat i międzynarodowy sędzia koszykówki, zapalony biegacz i wieczny optymista. Ma swoje zdanie, siłę przebicia, chętnie dzieli się swoją wiedzą i pasją. I podkreśla, że to dopiero początek.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwentka SGH, od kilkunastu lat związana z branżą eventową. Odpowiada za planowanie, organizację i zarządzanie projektami marketingowymi w Grupie Pruszyński, w tym za organizację różnego rodzaju konferencji, szkoleń, prezentacji oraz eventów. W wolnym czasie angażuje się działania Stowarzyszenia K40, Klubu Antycznych Automobili i Rajdów CAAR oraz komisji marketingowej przy PZPS.

 

Rafał Matulka
Business development manager / event team leader, Rebelia Media Group, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Michał Michałowski
Wiceprezes zarządu, KDK Events, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Urszula Piotrowska
Client service director, Allegro Brand Experience Agency, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Z branżą MICE związany jest od 10 lat. Karierę zaczynał na studiach jako organizator imprez dla młodzieży i happeningów.
Przez trzy lata jako freelancer zaangażowany był głównie w unijne projekty Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego w zakresie organizacji szkoleń komunikacyjnych. W swojej karierze odpowiadał za przygotowywanie i realizację wydarzeń. Obecnie zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów i tworzeniem relacji biznesowych. Od września 2016 kieruje działem eventowym Rebelia Media.
Współprodukował i produkował wydarzenia dla takich klientów jak Orange, Budimex, PGE, Siemens, Jim Beam, CH Beck, BZ WBK, ING, GE, Koleje Mazowieckie, Canal+.
Praktyk i pasjonat biznesu. Z branżą marketingową i eventową związany od 15 lat. Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, procesami i projektami zdobywał organizując eventy zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego (m.in. Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Nespresso, Bank Pekao S.A., Nivea, Toyota).
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W przeszłości współzałożyciel agencji PR – Consulting ‘n More, agencji marketingowej Goodfellas Group, a także fundator Fundacji Platforma Równych Szans. Od 6 lat wspiera rozwój młodych przedsiębiorców w ramach programów mentoringowych – m.in. Youth Business Poland, Program Mentoringowy SGH. Prywatnie − pasjonatgry w golfa oraz kultury Azji.
Z branżą eventową związana od ponad 15 lat. Karierę rozpoczęła w agencji Sound of Music na stanowisku event manager, gdzie pracowała dla takich marek jak Kompania Piwowarska, Seat Polska, Legrand, Hewlett Packard.
Od 2010 roku w barwach Allegro realizuje projekty dla lokalnych i międzynarodowych klientów, takich jak: PKN Orlen, ING Bank, EY Polska, Mastercard, Adidas, Avon, PKO Bank Polski, T-Mobile, Emirates Airline.
Od 2014 roku pełni funkcję client service director i zarządza działem eventów.
Prywatnie pasjonatka sztuki współczesnej, architektury, dalekich podróży, pieszych wędrówek i aktywnego wypoczynku.

 

Artur Półgrabia
Prezes zarządu, Ibento, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i Produkt
Inga Sobiczewska
Director of event operations, A&A Agencja, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Venue i MP Power Produkt
Natalia Wąsicka
Właścicielka Must be the event, grupa MP Power Venue i MP Power Produkt
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z branżą związany od 2007 roku, kiedy to stawiał pierwsze kroki zaangażowany w organizację projektów edukacyjnych. Realizował od podstaw konferencje tematyczne, kongresy, szkolenia oraz wystawy Expo dla branży szkoleniowej oraz HR.
Od 2011 roku poszerzając swoje kompetencje, realizował eventy plenerowe, koncerty, a także gale i jubileusze. W 2014 współzałożyciel Agencji Kreatywnej Ibento, w której pełni funkcję prezesa zarządu.
Na swoim koncie ma niezliczoną ilość zorganizowanych wydarzeń od kilkunastu do blisko pięćdziesięciu tysięcy osób, dla klientów korporacyjnych i instytucji państwowych.
Niepokorna dusza z uporem wdrażająca i rozwijająca kolejne pomysły.
W życiu kieruje się mottem – potężny ponad miarę!
Prawdziwy eventowiec – nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do zrealizowania.
Jego hobby to motoryzacja, a do kolekcji Astonów Martinów brakuje mu tylko tego w rzeczywistym rozmiarze. W wolnych chwilach jest Supermenem. Pragnie zrobić swój autorski kilkudziesięciotysięczny festiwal muzyczny!
Kobieta pełna pasji i pozytywnej energii. Z wyksztalcenia pedagog, specjalista HR, z branżą eventową związana od 15 lat, od roku 2007 wchodzi w skład teamu Agencji A&A. Kreatywna, pomysłowa, skrupulatnie dbająca o każdy szczegół organizowanego wydarzenia. Zadania, których się podejmuje, realizuje z pełnym zaangażowaniem i dokładnością. Doświadczenia zdobywała pracując między innymi dla takich klientów jak Orange Polska, PwC, Hochtief Polska, Coca Cola, Provident. Potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej niespodziewanej sytuacji, dzięki czemu produkcje, których realizacją kieruje, wieńczy sukces i zadowolenie klienta. Z branżą eventową związana od ponad 12 lat. Specjalizuje się w event marketingu. Doświadczenie zdobyła, pracując m.in. w Havas PR Warsaw jako senior event executive. Była odpowiedzialna za produkcję kluczowych eventów dla takich klientów jak Samsung, Orange Polska, Apsys Polska, CEDC, Fundacja Orange, NJU.mobile, Wiko, Novartis, 3M, Winiary, Dove, Grupa Żywiec, Dulux, Tarsago Media Group S.A. Swoją pracę zaczynała w branży jako manager m.in. Krzysztofa Ibisza. Obecnie doradza i umożliwia wykorzystanie wizerunku znanych osobistości z show biznesu w kampaniach reklamowych, promocyjnych, podczas eventów, konferencji oraz wydarzeń artystycznych. Aktualnie działa pod własną marką Must be the event, współpracując projektowo z wieloma agencjami eventowymi i PR-owymi jako producent i doradca w zakresie organizacji wydarzeń i tworzenia strategii w tym obszarze. Zawsze szuka potencjału w nietypowych zabiegach reklamowych. Na swoim koncie ma projekty zrealizowane m.in. dla Metlife Polska, TUiR Warta, Samsung Polska, Small Planet Airlines, Grupa OEX, CEDC International, dunnhumby, iSpot, Templeton Asset Management TFI, Schwarzzkopf. Uwielbia tworzyć koncepcje i scenariusze eventów. Analizuje, eksperymentuje, odkrywa. Stawia na twórcze i skuteczne rozwiązania. Poszukuje nowych możliwości, które dostarczą odbiorcom unikalnych doświadczeń. Jednocześnie dba o to, aby jej pomysły przynosiły klientom biznesowe korzyści. Z wykształcenia pedagog edukacji szkolnej i wczesnoszkolnej. Prywatnie miłośniczka podróży, szczególnie tych po Polsce.