ATRAKCJA EVENTOWA Atrakcje, usługi, produkty, które mogą stać się częścią programu eventu lub być podstawą scenariusza spotkania i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na uatrakcyjnienie wydarzenia. Jury konkursu będzie poszukiwało ciekawych i oryginalnych propozycji, których potencjał może w znaczący sposób uatrakcyjnić program wydarzenia i być zapamiętany przez jego uczestników.

NARZĘDZIE ORGANIZATORA Narzędzia (rozwiązania, produkty) oraz usługi, które w znaczący sposób mogą pomóc w kompleksowej realizacji eventu lub jego wybranych aspektów. Do tej kategorii powinny być zgłaszane produkty, które zdaniem zgłoszeniodawcy ułatwiają i optymalizują pracę twórców i realizatorów eventów, a dzięki zastosowaniu tych rozwiązań można osiągnąć zakładane efekty wydarzenia w kontekście jego uczestników.

ANGAŻOWANIE UCZESTNIKÓW Atrakcje, usługi, produkty, które mogą stać się częścią programu eventu lub być podstawą scenariusza spotkania i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na zaangażowanie uczestników. Jury konkursu będzie poszukiwało ciekawych i oryginalnych propozycji, których potencjał może w znaczący sposób przykuć uwagę uczestników wydarzenia, a następnie zaangażować ich w formę działania zaplanowaną przez organizatora.