dr Krzysztof Celuch
Prorektor ds. współpracy z otoczeniem biznesem Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, Celuch Consulting, przewodniczący Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Sylwia Banaszewska
Prezes zarządu MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Żaneta Berus
Właściciel firmy konsultingowej In2Win, dyrektor zarządzająca BERM, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Wykładowca akademicki, trener, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Prowadzi badania naukowe, szkolenia, warsztaty, tworzy strategie w dziedzinie przemysłu spotkań. Do lipca 2017 roku był kierownikiem Poland Convention Bureau POT, obecnie prowadzi Celuch Consulting. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w biurach marketingu miejsc, działając w międzynarodowych stowarzyszeniach i organizacjach oraz prowadząc działalność naukową. Jako wykładowca współpracuje m.in. z San Diego State University, Skema Business School, Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa, Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest autorem artykułów i książek z obszaru przemysłu spotkań, raportów i projektów badawczych, w tym pierwszego w Polsce, a ósmego na świecie raportu „Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę” (Poland Meetings Impact). Posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie w zakresie certyfikacji MPI Global Training, Sustainability in Tourism, Certificate Incentive Specialist, EventCanvas. Laureat wielu międzynarodowych nagród i wyróżnień, m.in. MPI Rise Award Young Professional Achievement 2009/2010, CIC Young Pacesetter Award 2012, honorowej odznaki „Za zasługi dla turystyki”, Meeting Architects: 40 Under 40”.
Jest absolwentem turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Od kilkunastu lat działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Współpracę z branżą spotkań rozpoczęła w 2003 r. wraz z powstaniem miesięcznika MICE Poland, z którym związana była nieprzerwanie do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w powstanie licznych projektów m.in. konkurs Osobowość Roku MICE Poland, pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej czy Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Od ponad siedmiu lat związana jest z portalem MeetingPlanner.pl, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integracja i edukacja branży oraz współpraca z instytucjami reprezentującymi ten rynek.
Jej działania na rzecz branży zostały docenione – w 2015 r. odznaczona z nominacji Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez Ministra Sportu i Turystyki oraz odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” nadaną przez Ministra Gospodarki.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Działa w organizacjach branżowych takich jak: The International Association of Exhibitions and Events, międzynarodowej organizacji przemysłu targowego UFI. Ostatnio związana była z Ptak Warsaw Expo, gdzie od sierpnia 2017 r. – odpowiadała za sprawne funkcjonowanie wszystkich działów firmy, ale w szczególności za dział zagraniczny i dział imprez zewnętrznych. Wcześniej przez 16 lat z Expo XXI Warszawa. Swoje doświadczenie zawodowe w branży MICE zdobywała od wczesnych lat 90., na początku pracując w Biurze Promocji Zagranicznej w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. W latach 1996-2000 Żaneta Berus piastowała prestiżowe stanowisko Konsula Handlowego w Konsulacie Generalnym RP w Chicago i odpowiadała za promocję polskiej gospodarki na rynku amerykańskim. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ukończyła Wydział Handlu Zagranicznego. Swoją edukację kontynuowała w ramach licznych szkoleń i kursów. W 2000 roku ukończyła studium biznesowe Go Smart Business Starters i podyplomowe studium zarządzania na Northwestern Business College w Chicago. W 2010 roku do swoich naukowych osiągnięć dołączyła także dyplom studiów Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Za swoje działania na rzecz samorządu i zasługi dla promocji Polski, Żaneta Berus otrzymała w październiku 2013 roku Srebrny Krzyż Zasługi, drugie najważniejsze odznaczenie państwowe. Ministerstwo Sportu i Turystyki uhonorowało ją Odznaką Zasłużony dla Turystyki, a we wrześniu 2016 roku Europejski Klub Biznesu przyznał jej prestiżową nagrodę Bene Meritus za dynamiczne kierowanie Expo XXI. Także branża eventowa doceniła jej zaangażowanie. W 2012 roku uhonorowana została tytułem MP Power 12, jako menedżer obiektu w kategorii Dostawca Venue. W styczniu 2015 r. Żaneta Berus odebrała kolejne wyróżnienie branżowe – tytuł „Osobowość Roku 2014” w kategorii „Menadżer obiektu”.

 

Edyta Brykała
Właścicielka Level +, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Wojciech Cłapiński
Wiceprezes zarządu El Padre, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Michał Czerniak
Dyrektor zarządzający, wiceprezes zarządu, Brill AV Media, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Absolwentka Pedagogiki Artystycznej na Uniwersytecie Śląskim, oraz PR w warszawskiej SGH. Edukację w dziedzinie andragogiki i animacji społecznej uzupełniała w CREPS Wattignies (Lille, Francja). Od 1992 r. związana była z branżą turystyczną (krakowska Promenada), budując pionierskie projekty nowoczesnej turystyki przyjazdowej oraz promocji Polski poza jej granicami. W latach 1998 – 2004 odpowiedzialna za promocję marki Citroen, współtworzyła jej wizerunek w naszym kraju. Przez ponad sześć lat zajmowała stanowisko dyrektor kreatywnej w agencji eventowej Sound of Music.
W latach 2010 – 2020 tworzyła i zarządzała pierwszą firmą concierge na rynku polskim, stanowiącą do dziś banchmark dla powstających usług asystenckich: od 2010 do 2016 jako dyrektor zarządzająca, a następnie jako prezes zarządu Noble Concierge, spółki oferującej kompleksowy serwis concierge 24/7 dla klientów premium private banking w Noble Banku.
W środowisku gastronomicznym rozpoznawalna jako promotorka kulinariów najwyższej jakości, producentka m.in. spektakularnego Wine & Food Noble, prestiżowej gali i zarazem jednego z najważniejszych konkursów kulinarnych w Polsce, który tworzyła i organizowała przez 10 ostatnich lat.
Swoje życie zawodowe dzieli z działalnością na rzecz rozwoju branży eventowej, turystycznej i gastronomicznej. Jest wykładowcą Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim oraz członkiem Rady Programowej Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie. Będąc honorowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej, zasiada w Radzie Etyki przy SEB oraz Radzie Programowej konferencji Event Biznes. Jest również wieloletnim członkiem Jury MP Power Awards.
Entuzjastka networkingu, posiada wieloletnie doświadczenie B2B w segmencie premium (lifestyle – luxury travel & hospitality). Aktualnie zaangażowana w dynamicznie rozwijającą się inicjatywę muzeumskarbnarodu.pl. Ponadto, jako freelancer konsultuje i szkoli w obszarach: PR i event marketing marek luksusowych. Projektuje również działania potęgujące doświadczenie marki oraz buduje struktury obsługi klienta, spełniające wymogi serwisu premium.
Absolwent socjologii w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 1996 roku, pracując m.in. w agencji koncertowej Jamboree, zajmując się także managementem gwiazd.
W Eskadrze Events pracował od samego początku jej istnienia. Przyczynił się do powstania działu eventów jako osobnej spółki. Przez cały czas pełniąc funkcję dyrektora zarządzającego firmy. Był odpowiedzialny za przygotowanie prezentacji finałowej kandydatury Polski i Ukrainy jako gospodarzy UEFA Euro 2012 – Cardiff 2007.
Posiada wieloletnie doświadczenie eventowe poparte sukcesem i zadowoleniem m.in. takich klientów jak Polkomtel, PZU, Toyota Motor Poland, Polskie Porty Lotnicze, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Certina.
Od 2010 pełni stanowisko wiceprezesa zarządu agencji El Padre. W 2011 r. nagrodzony tytułem Osobowość Roku MICE Poland w kategorii Organizator.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Dyrektor zarządzający i wiceprezes zarządu Brill AV Media Sp. z o.o., międzynarodowej firmy działającej na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej przy ścisłej współpracy z partnerami z Czech i Węgier.
Działalność Michała zyskała szersze uznanie i była wielokrotnie nagradzana w najbardziej prestiżowych konkursach branżowych: Osobowość Roku MICE Poland w kategorii „Podwykonawca”, zdobył dwukrotnie nagrody w kategorii Dostawca – Multimedia w plebiscycie MP Power 12. Odbierał także liczne nagrody za realizacje firmy Brill AV Media, którą wprowadził do AV Alliance – grupy zrzeszającej najlepsze firmy specjalizujące się w technologiach eventowych i technice scenicznej na całym świecie.
Jako pasjonat eventów udziela się też podczas krajowych konferencji branżowych oraz gromadzi inspiracje, biorąc udział w licznych spotkaniach i targach międzynarodowych. Cyklicznie organizuje warsztaty z techniki eventowej dla pracowników agencji i korporacji. Prowadzi także zajęcia na Studium Event Management Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Krzysztof Gawrych
Partner, Eventroom, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Andrzej Hulewicz
Wiceprezes i współwłaściciel Mazurkas Travel, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Robert Jarek
Prezenter telewizyjny, konferansjer, trener w zakresie wystąpień publicznych mówca, moderator, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Z wykształcenia pedagog i PR-owiec, z zamiłowania psycholog i socjolog. Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jeden z pionierów event marketingu, związany z branżą reklamową od 16 lat.
Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w Agencji Promocji Jet, Allegro, Nader, Prowokator. Pomysłodawca, współudziałowiec i przez siedem lat dyrektor zarządzający jednej z największej na rynku agencji eventowej Jet Events.
Był jurorem oraz dwukrotnie nominowanym w konkursie „Osobowości Roku” organizowanej przez MICE Poland.
Trzykrotnie członek kapituły konkursu „Dyrektor Marketingu Roku” organizowanym przez MediaRun. Od 2011 r. jest członkiem rady nadzorczej spółki giełdowej Nowoczesna Firma.
Realizował projekty i doradzał w zakresie event marketingu między innymi dla PTK Centertel, ING Bank Śląski, Telekomunikacja Polska.
Ma na swoim koncie kilkadziesiąt wykładów, prelekcji i artykułów dotyczących event marketingu.
Obecnie partner w firmie Eventroom zapewniającej techniczną obsługę eventów oraz „scenografię świetlną”. Właściciel pensjonatu z marynistycznym sznytem „Willa Dwa Jeziora”.
Prywatnie miłośnik marynistyki, sternik jachtowy, instruktor żeglarstwa oraz hobbystycznie prezenter muzyczny.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę w turystyce rozpoczął jako lider wycieczek zarówno dla grup zagranicznych przyjeżdżających do Polski i polskich turystów wyjeżdżających za granicę. Odwiedził wiele krajów na całym świecie, zdobył ogromne doświadczenie i wiedzę na temat wszystkich aspektów turystyki. W 1990 r. wraz z dwoma partnerami założył Mazurkas Travel. Początkowo ich celem było obsługa melomanów odwiedzających Polskę, stąd nazwa agencji była nawiązanie do mazurków Chopina. W ciągu roku firma rozszerzyła m.in. o transport i organizację kongresów. Po kliku latach powstał hotel, centrum konferencyjne i firma cateringowa. Obecnie Mazurkas Travel – DMC i PCO oraz Hotel Mazurkas, MCC Mazurkas Conference Centre, Mazurkas Catering oraz Mazurkas Transport na stałe zatrudnia ponad 200 pracowników.
Prywatnie Andrzej Hulewicz interesuje się historią sztuki i architektury.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem magistra fizyki. Prezenter telewizyjny, konferansjer, mówca, moderator. Związany z branżą rozrywkową oraz telewizyjną od ponad 20 lat. Mający na swoim koncie ponad 1000 wystąpień publicznych przed bardzo zróżnicowanym audytorium.
Prowadzi programy telewizyjne, koncerty, konferencje, gale, wydarzenia sportowe… Trener personalny w zakresie wystąpień publicznych. Znany jest z niesamowitej charyzmy, koncentracji i umiejętności przykuwania uwagi słuchaczy. Od kameralnych spotkań do kilkudziesięciotysięcznej widowni.
Zauważony przez miesięcznik Press w rankingu doświadczonych, wartych polecenia prezenterów.
Zodiakalny baran. Posługujący się biegle językiem migowym. Człowiek wielu talentów. Kocha scenę, ludzi, improwizację, ruch, adrenalinę. Uwielbia jazdę na łyżwach, wrotkach, nartach, rowerze i motocyklu. Zgłębia tajniki salsy i wciąż szuka nowych inspiracji…

 

Magdalena Kondas
Redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Karol Kamas
Dyrektor marketingu i rozwoju, Sodexo Benefits and Rewards Services, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Kamil Kurkiewicz
Kierownik projektu Akademia Siemens Healthineers, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilkunastu lat zajmuje się branżą eventową. Zaangażowana w promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji biznesowej wśród międzynarodowych organizatorów.
Jako PR-owiec współpracowała z agencjami eventowymi. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”.
Obecnie prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl, który nie tylko dostarcza informacje i narzędzia niezbędne w pracy meeting plannerów, ale przede wszystkim buduje społeczność i integruje branżę eventową, czemu służyć ma także konkurs MP Power Awards. Dyrektor programowa konferencji Event Biznes, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Przewodnicząca Rady Biznesu w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
Prowadzi zajęcia z zakresu przemysłu spotkań, organizacji wydarzeń oraz mediów w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
W 2015 r. z nominacji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej została odznaczona odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez ministra sportu i turystyki Adama Korola.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Karol Kamas ma ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze marketingu i zarządzania produktami. Specjalizuje się w sektorze usług, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej. Przez pięć lat pracował w banku BNP Paribas, w którym początkowo był dyrektorem komunikacji marketingowej, później zarządzał segmentami klientów detalicznych i biznesowych oraz departamentem bankowości transakcyjnej. W ostatnim okresie odpowiadał za innowacje produktowe i ofertę usług dodanych VAS. Nadzorował m.in. działania marketingowe w Polbank EFG, wprowadzenie marki Prudential na polski rynek czy rebranding po połączeniu banków BGŻ i BNP Paribas. Karierę zawodową zaczynał w marketingu polskiego oddziału TUI.
Jest autorem wielu strategii marketingowych i biznesowych realizowanych w różnych sektorach usług. Zarządzane przez niego marki oraz produkty były wielokrotnie wyróżniane w konkursach, m.in. Digital Champions Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji czy Effie Awards.
Od ponad dziesięciu lat zawodowo i z pasji związany jest z szeroko rozumianym marketingiem. Swoje doświadczenie zdobył pracując w ogólnopolskiej agencji reklamowej, gdzie był odpowiedzialny za projekty na rzecz liderów rynku FMCG oraz w jednej z warszawskich agencji eventowych jako podwykonawca i organizator wydarzeń na terenie całego kraju. Pracując w Union Investment TFI, realizując ponad 100 projektów eventowych rocznie, dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i profesjonalizmowi w działaniu został nominowany do nagrody MP Power Award w kategorii Meeting Planner Korporacyjny za lata 2013 i 2014. Od 2016 roku zajmuje się promocją marki Siemens Healthineers – lidera rynku sprzętu do diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej, gdzie odpowiedzialny jest za realizacje projektów edukacyjnych i sponsoringów wizerunkowych Spółki.

 

Maciej Ledzion
Współwłaściciel i członek zarządu grupy marketingowej składającej się z trzech agencji: endorfina events, WebTalk, Next Level Agency, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Magdalena Maciejewska
Dyrektor sprzedaży Hotelu Sheraton Grand Warsaw, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Katarzyna Michalak
Starszy specjalista ds. organizacji konferencji, Polpharma, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Współwłaściciel i członek zarządu grupy marketingowej składającej się z trzech agencji: endorfina events (eventy online i offline), WebTalk (full service digital), Next Level Agency (gaming marketing). Według Media i Marketing Polska endorfina piastowała tytuł agencji eventowej roku w latach 2016 i 2017, następnie w 2019 roku tytuł najlepszej agencji eksportującej swoje usługi poza Polskę. Webtalk również został doceniony przez MMP jako agencja roku w kategorii social media w 2016, następnie w 2017 i 2018 otrzymał nagrodę za imponujący wzrost. Maciej zainicjował i przeprowadził proces połączenia obu agencji w grupę w 2017 roku. Od końca 2020 współtworzy nową firmę zajmującą się marketingiem w świecie gamingu – Next Level Agency.
Maciej w 2018 roku otrzymał statuetkę MP Power Awards® w kategorii Meeting Planner – agencja eventowa, aktywnie udziela się na rzecz rozwoju branży komunikacji marketingowej w Polsce i za granicą. W ramach SKM SAR był członkiem grupy tworzącej przez dwa lata Białą Księgę Komunikacji Marketingowej – opracowanie zawierające zbiór dobrych praktyk przetargowych we wszystkich kategoriach zakupów marketingowych. Prowadził liczne prelekcje w Polsce i za granicą. Jest członkiem kapituły plebiscytu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” tworzonego przez Brief.pl od 2019 roku.
Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uwielbia dobrą architekturę, sport i podróże.
Karierę zawodową Magda rozpoczęła tuż po ukończeniu Uniwersytetu Warszawskiego w 2004 roku. Dołączyła wtedy do warszawskiego Sheratona jako koordynator konferencji i wydarzeń, a następnie awansowała na stanowisko starszego specjalisty sprzedaży cateringu. W 2007 roku postanowiła rozwijać karierę poza Sheratonem; na początku w agencji eventowej Allegro, a następnie w hotelu Marena Spa. W 2010 roku prowadziła wiele własnych projektów consultingowych dla branży HoReCa, a w 2011 roku ponownie dołączyła do Sheraton Warsaw Hotel i objęła stanowisko menadżera w dobrze jej już znanym Dziale Sprzedaży Cateringu. Po sześciu latach i wielu sukcesach na koncie Magda przeprowadziła się z Warszawy do Krakowa, aby dołączyć do zespołu Sheraton Grand Krakow jako menadżer grup i konferencji, a następnie awansowała na stanowisko dyrektora sprzedaży. Ponad trzy lata skutecznie kierowała kilkuosobowym zespołem. Od Stycznie 2021 pełni funkcję dyrektora sprzedaży Sheraton Grand Warsaw. Eventy pokochała, pracując w Agencji Multi Communications, gdzie podglądała i uczyła się od najlepszych. Następnie przeszła na drugą stronę barykady – przez kilkanaście lat organizowała wydarzenia specjalne, incentive travel i zajmowała się komunikacją wewnętrzną do pracowników Providenta. Najbardziej lubi te największe i najbardziej skomplikowane eventy – gale i konferencje dla ponad 2000 osób, jednak w między czasie zajmuje się także tymi mniejszymi. Odpowiedzialna za realizację projektu od powstania pomysłu i budżetowania poprzez realizację aż do momentu rozliczenia. Większość eventów Providenta wykonywała sama, przy realizacji dużych odpowiadała za współpracę z agencją. W ramach programu społecznego Providenta „Kultura dzielenia się wiedzą” prowadziła wykłady na uczelniach wyższych o tematyce eventowej. Obecnie pełni funkcję starszego specjalista ds. organizacji konferencji w Polpharmie.
Uwielbia czytać, szczególnie kryminały, i rozwiązywać zagadki, dlatego skończyła Kryminalistykę i Prawo Dowodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Agnieszka Pieńkowska
Kierownik Biura Zarządu, Fiege, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Jarosław Sądej
Prezes zarządu Jet Events, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Klaudia Szymczak
Naczelnik Wydziału Komunikacji Wizualnej i Nowych Mediów w Biurze Komunikacji Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12.
Jest absolwentką biochemii – mikrobiologii z tytułem magistra na University of London, jednej z największych i najbardziej prestiżowych uczelni. Od roku 1992 do 2005 mieszkała i kształciła się w Wielkiej Brytanii W 2000 roku podjęła pracę w laboratorium, ale jej zdolności organizacyjne i pasja do tworzenia przeważyły, stąd już od 2002 roku zajmowała się organizacją różnego rodzaju seminariów, szkoleń oraz konferencji dla Kings College Hospital. W roku 2005 wróciła do Polski i podjęł pracę jako kierownik Biura Zarządu w firmie Fiege Logistik, czołowym operatorze logistycznym w Europie. Jeste odpowiedzialna za prawidłowe działanie Biura, koordynację prac zarządu i za organizację cyklicznych spotkań oraz konferencji, które w branży logistycznej charakteryzują się ogromną skalą i dużą liczbą zaproszonych uczestników i gości. Do najważniejszych i największych wydarzeń należy organizacja Międzynarodowego turnieju Fiege Cup w piłce nożnej, który organizowany jest w różnych regionach Polski, między innymi na stadionie Legii w Warszawie i Wisły w Krakowie. Turniej gościł ponad 800 uczestników i widzów w stolicy i ponad 1200 w Krakowie. Do jej zadań należy również organizacja corocznego wyjazdu integracyjnego dla kadry kierowniczej Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego (Executive MBA) oraz Krakowskiej Akademii im Andrzeja Frycza Modrzewskiego (stosunki międzynarodowe, spec. turystyka międzynarodowa). Z branżą eventową związany od 2005 roku. Na początku swojej kariery zdobywał doświadczenie m.in. w hotelach Hilton Reno w Newadzie oraz Sheraton w Krakowie. Od 10 lat związany z CMA, w której zaczynał jako menedżer działu sprzedaży i marketingu, a obecnie pełni funkcję prezesa zarządu. Jest członkiem m.in. takich organizacji, jak Stowarzyszenie Branży Eventowej, Meeting Professional International Poland Chapter, oraz członkiem zarządu Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce
W 2017 roku został wyróżniony MP Power Award®.
Jest autorem wielu koncepcji wydarzeń komercyjnych i kulturalnych, producentem, scenografem, pasjonatem nowoczesnych technologii multimedialnych. Był odpowiedzialny za produkcję kilkuset realizacji dla sektora publicznego i prywatnego. Prywatnie ojciec dwóch córek, żeglarz, instruktor narciarstwa, ratownik wodny.
Absolwentka Stosunków Międzynarodowych i Dziennikarstwa na UJ oraz Technik Multimedialnych i Grafiki Komputerowej. Przez wiele lat pracowała w sektorze prywatnym, tworząc i koordynując ogólnopolskie kampanie promocyjne dla partnerów B2B. Organizowała konferencje tematyczne, szkolenia, konkursy, programy lojalnościowe oraz imprezy targowe dla klientów i partnerów biznesowych. Zanim ostatecznie przeszła na „inną stronę mocy” eventy zamieniła na szeroko pojęty PR i komunikację społeczną, a motoryzację na bankowość.
Od ponad 10 lat związana z sektorem publicznym, jest odpowiedzialna za obsługę medialną (głównie foto i wideo) członków kierownictwa jednego z resortów, dba o wizerunek ministrów w serwisach internetowych i na profilach społecznościowych. Koordynuje działania z zakresu komunikacji wewnętrznej oraz identyfikacji wizualnej urzędu.
Obecnie aktywnie zaangażowana w przygotowania do 11. edycji Światowego Forum Miejskiego (World Urban Forum – WUF 11), które odbędzie się w 2022 roku w Katowicach. Organizowane we współpracy z Un Habitat (agenda ONZ zajmująca się kwestiami urbanizacji i promocją zrównoważonego rozwoju ośrodków miejskich) WUF 11 będzie pierwszym tego rodzaju wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej.
Prywatnie, od zawsze wielbicielka hip-hopu, sportowych samochodów i walk bokserskich, od niedawna fanka jogi i muzyki filmowej odtwarzanej z czarnych krążków.

 

 

Andrzej Zawistowski
Członek zarządu PSML, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Artur Zymerman
Dyrektor operacyjny ds. gastronomii / dyrektor regionalny w Puro Hotels, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power 12
Senior international manager z udokumentowanym trzydziestoletnim doświadczeniem pracy w środowiskach międzynarodowych, tworzący i efektywnie zarządzający zespołami ds. logistyki, dystrybucji, zakupów oraz strategicznych stosunków z dostawcami, na szczeblu lokalnym, regionalnym oraz globalnym. Posiada wieloletnią praktykę w kierowaniu ludźmi i zarządzaniu projektami w zakresie Global Supply Chain (koszty produktu, zakupy i zarządzanie relacjami z dostawcami, transport, gospodarka magazynowa, planowanie sprzedaży i produkcji, dystrybucja wyrobów gotowych wraz z pełną obsługą klienta, itp.). Zdobył bogate doświadczenie w optymalizacji procesów i wdrażaniu kompleksowych platform informatycznych – m.in. J.D. Edwards, SAP i Oracle. Wieloletni negocjator, posiadający umiejętności przekonywania i realizacji efektywnych kosztowo optymalnych rozwiązań w kompleksowych i wymagających organizacjach. Pracując ponad 13 lat w jednym z największych światowych koncernów tytoniowych, stworzył od podstaw organizację odpowiedzialną za zarządzanie łańcuchem dostaw w zakładzie produkcyjnym w Polsce, a następnie w centrali koncernu był odpowiedzialny za globalne zakupy w obszarze nieprodukcyjnym. Po powrocie do Polski zbudował jedną z pierwszych w kraju Grupę Zakupową z udziałem 10 dużych firm i przez kolejne lata był odpowiedzialny za negocjacje globalnych kontraktów w imieniu Grupy. Obecnie członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Menagerów Logistyki i Zakupów Jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynał w 1993 r. w hotelu Mercure w Warszawie. Przez szereg lat związany był z hotelem Le Meridien Bristol, należącym do sieci Starwood Hotels & Resorts, gdzie w 1994 rozpoczął pracę na stanowisku kelnera. W ciągu 13 lat pracy w hotelu wielokrotnie awansował, aż do stanowiska dyrektora ds. gastronomii. W 2007 r. podjął pracę w Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. na stanowisku dyrektora generalnego i prezesa zarządu. Funkcję tę pełnił do października 2020 roku. W 2021 roku dołączył do Puro Hotels, gdzie pełni funkcję dyrektora operacyjnego ds. gastronomii i dyrektora regionalnego.
Aktywnie udziela się w życiu branży MICE.
Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów. Gdy tylko znajdzie chwilę wolnego czasu wybiera się w podróż lub uprawia sport. Jego ulubionymi dziedzinami są piłka nożna i siatkówka – wiernie kibicuje polskim reprezentacjom. Artur Zymerman jest wielbicielem dobrej kuchni, wina i muzyki.