dr Krzysztof Celuch
Prorektor ds. współpracy z otoczeniem biznesem Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, Celuch Consulting, przewodniczący Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Sylwia Banaszewska
Prezes zarządu MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Aida Bella
Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Wykładowca akademicki, trener, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Prowadzi badania naukowe, szkolenia, warsztaty, tworzy strategie w dziedzinie przemysłu spotkań. Do lipca 2017 roku był kierownikiem Poland Convention Bureau POT, obecnie prowadzi Celuch Consulting. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w biurach marketingu miejsc, działając w międzynarodowych stowarzyszeniach i organizacjach oraz prowadząc działalność naukową. Jako wykładowca współpracuje m.in. z San Diego State University, Skema Business School, Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa, Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest autorem artykułów i książek z obszaru przemysłu spotkań, raportów i projektów badawczych, w tym pierwszego w Polsce, a ósmego na świecie raportu „Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę” (Poland Meetings Impact). Posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie w zakresie certyfikacji MPI Global Training, Sustainability in Tourism, Certificate Incentive Specialist, EventCanvas. Laureat wielu międzynarodowych nagród i wyróżnień, m.in. MPI Rise Award Young Professional Achievement 2009/2010, CIC Young Pacesetter Award 2012, honorowej odznaki „Za zasługi dla turystyki”, Meeting Architects: 40 Under 40”.
Jest absolwentem turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Od kilkunastu lat działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce. Współpracę z branżą spotkań rozpoczęła w 2003 r. wraz z powstaniem miesięcznika MICE Poland, z którym związana była nieprzerwanie do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w powstanie licznych projektów m.in. konkurs Osobowość Roku MICE Poland, pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej czy Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Od ponad siedmiu lat związana jest z portalem MeetingPlanner.pl, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integracja i edukacja branży oraz współpraca z instytucjami reprezentującymi ten rynek.
Jej działania na rzecz branży zostały docenione – w 2015 r. odznaczona z nominacji Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez Ministra Sportu i Turystyki oraz odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” nadaną przez Ministra Gospodarki.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwentka Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Ukończyła Executive MBA oraz Marketing Sportu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje doświadczenie z zakresu PR i komunikacji zdobywała pracując m.in. dla Polsatu Sport, Telewizji Polskiej SA TVP Sport, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz w klubie piłkarskim GKS Katowice. Komentatorka sportowa oraz prezenterka telewizyjna. Całe życie zawodowo związana ze sportem, a od czterech lat z Totalizatorem Sportowym, właścicielem marki LOTTO. Wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski w short – tracku. Medalistka Mistrzostw Europy. Absolwentka Wiolonczeli w Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Opolu.

 

Jacek Caputa
Menedżer Zespołu Event Marketingu i Sponsoringu, Grupa Żywiec (do lutego 2020), członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Joanna Cendrowska
Dyrektor Komunikacji i Marketingu, Eiffage, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Aleksandra Cichecka
Ekspert ds. eventów, Zespół Szkoleń i Rozwoju, Alior Bank, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Wieloletni praktyk i ekspert event marketingu i sponsoringu. Menedżer i konsultant innowacyjnych projektów marketingowych związanych ze sportem, muzyką i szeroko pojętą kulturą. Od ponad 20 lat związany z marketingiem, reklamą, eventami i sponsoringiem.
Pierwsze międzynarodowe doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach: Corstjens Diplomatic Services oraz spółkach zajmujących się dystrybucją filmową – ITI Cinema i United International Pictures.
Przez kilka lat pełnił funkcje kierownika ds. imprez i sponsoringu w Elbrewery, zajmując się projektami dla marek EB i Grolsch.
Od roku 2001 związany z Grupą Żywiec, najpierw jako kierownik sponsoringu, a następnie jako menedżer Zespołu Event Marketingu i Sponsoringu.
Realizuje i nadzoruje szereg działań eventowo-sponsoringowych i kluczowych projektów marketingowych dla marek Grupy Żywiec. Najważniejsze to: trzynastoletnia współpraca z festiwalem Open’er, projekty: Męskie Granie, Festiwal Malta, cykl imprez The Wildest Night Party, sponsoring piłkarskiej Reprezentacji Narodowej i piłkarskiej Ekstraklasy, umowy sponsorskie z czołowymi klubami żużlowymi, siatkarskimi i piłkarskimi (m.in. Legia Warszawa, Lech Poznań), turnieje tenisowe Grolsch Cup oraz sponsoring indywidualny wybitnych sportowców.
Dodatkowo działa na polu sztuki i kultury. Aktywny plastyk, ilustrator i projektant z dorobkiem kilkunastu wystaw indywidualnych w Polsce i na świecie.
Odkrywca podróżnik, pasjonat tenisa, rowerów i nart, zapalony kinoman.
Od 15 lat zajmuje się procesami komunikacji i PR. Specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej, komunikacji korporacyjnej oraz CSR. Dotychczas pracowała w branży farmaceutycznej, FMCG, logistycznej i finansowej. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora komunikacji i marketingu dla spółek grupy Eiffage w Polsce. Pełni też funkcję rzecznika prasowego.
Wcześniej odpowiadała za komunikację wewnętrzną, Employer Branding, komunikowanie zmian, badania pracownicze oraz działania charytatywne. Przygotowywała strategię komunikacji wewnętrznej oraz komunikacji kryzysowej dla TNT Express w trakcie wewnętrznej restrukturyzacji spółki. Pracowała nad strategią komunikacji centrum offshoringowego ABN AMRO podczas globalnego przejęcia organizacji przez The Royal Bank of Scotland. Realizowała też projekty dla klientów agencji On Board PR.
Absolwentka Wydziału Administracji, Prawa i Dyplomacji Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji (2003). Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomowe Studium Public Relations przy Uniwersytecie Warszawskim i Polskiej Akademii Nauk oraz London School of Public Relations przy ZFPR (2009). Posiada Złotą Odznakę PR (2005).
W eventach od ponad 10-ciu lat. Ukończyła studia podyplomowe z marketingu i strategii marketingowych w Szkole Głównej Handlowej oraz Organizację Wydarzeń i Sponsoringu w Wyższej Szkole Promocji. Doświadczenie w eventach zdobywała w Huawei, gdzie przez osiem lat pracowała jako koordynator ds. eventów. Aleksandra ma na koncie wiele projektów eventowych w tym gale okolicznościowe, eventy B2B, roadshowy, launch nowych produktów oraz imprezy integracyjne dla pracowników. Pracowała również w agencji marketingowej Cryptone, gdzie wspólnie z Ambasadą Francji realizowała kampanię promocji kultury francuskiej French Touch. Brała również udział w projekcie Fundacji ArchitectsPL Code&S hare. Programuj z klasą, gdzie współtworzyła New Business. Obecnie pracuje w Alior Banku i odpowiada za największe wydarzenia firmowe organizacji takie jak np. roczne spotkania firmowe, olimpiada sportowa czy pikniki rodzinne. Prywatnie zapalona miłośniczka wspinaczki sportowej.

 

Elżbieta Czarnocka
Dyrektor Działu Zakupów Materiałów i Usług Nieprodukcyjnych Grupy Polpharma, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Katarzyna Dziomdziora
Digital & customer experience manager at Seat&Cupra, Volkswagen Group Polska, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Anna Gawrońska
Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Biuro Sponsoringu i Projektów Relacyjnych, Santander Bank Polska, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła 20 lat temu w jednej z największych instytucji finansowych świata – Citigroup. Od kilkunastu lat jest związana z Polpharmą, w której odpowiada za zakupy nieprodukcyjne tj. eventy, usługi marketingowe (ATL, BTL), artykuły promocyjne i druki oraz usługi ogólnofirmowe – dla wszystkich spółek Grupy Polpharma w Polsce, Rosji i Kazachstanie. W ramach kategorii MICE realizuje zakupy usług eventowych i turystycznych. Są to m.in. kongresy krajowe i zagraniczne, szkolenia, spotkania integracyjne, imprezy promocyjne, incentive oraz usługi związane z realizacją podróży służbowych.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu branży motoryzacyjnej.
Ekspert w zakresie klasycznej oraz digitalowej komunikacji, CSR oraz nowoczesnych incentive events.
Specjalizuje się w mapowaniu zachowań konsumentów i optymalizacji ścieżek zakupowych. Pasjonatka odkrywania zmieniających się trendów kształtujących postawy i działania konsumentów w dobie coraz bardziej digitalowego świata. Od 2006 roku związana z Volkswagen Group Polska i marką Volkswagen, gdzie współtworzyła i zarządzała ponad 70 projektami, takimi jak wprowadzania na rynek kluczowych modeli w portfelu marki oraz program CSR skierowany do najmłodszych Polaków. Projekty zdobywały liczne polskie i międzynarodowe nagrody w tym: Effie Award oraz Eventiada by IPRA. Od 2020 roku objęła stanowisko digital managera w markach Seat&Cupra, gdzie odpowiada za wprowadzenie ich w nowoczesną rzeczywistość online.
Odpowiada za działania marketingu relacyjnego w Santander Bank Polska. Od 18 lat związana z bankowością, zaczynała w sprzedaży i obsłudze klienta, potem expatow i klientów zagranicznych. Od ponad 12 lat w marketingu i eventach. Realizowała kampanie atl oraz setki wydarzeń – konferencji, wyjazdów sportowych, i integracyjnych oraz imprez relacyjnych dla klientów banku. Na co dzień odpowiedzialna za działania marketingowe dla segmentów klientów korporacyjnych. Prowadzi też projekty wizerunkowe i sponsoringi strategiczne w Santander Bank Polska. Absolwentka SGH na kierunku strategii marketingowych. Bardzo przywiązana do szczegółów, eventowa estetka. Event zawsze musi być piękny i dopracowany w każdym drobiazgu.

 

Joanna Gorczyca
Dyrektor Biura Prewencji i CSR, PZU, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Magdalena Kondas
Redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Katarzyna Kozub-Bury
Manager ds. administracji i zakupów, Drogeria Natura Polska, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Ekspert ds. CSR z doświadczeniem w prowadzeniu programów i polityk zaangażowania społecznego i społecznej odpowiedzialności biznesu. W Grupie PZU odpowiada za CSR, realizację działań sponsoringowych oraz kampanii i akcji prewencyjnych. Koordynuje działania w zakresie odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju wyrażone w strategii PZU. Projektuje strategie w zakresie zaangażowania społecznego oraz CSR. Odpowiada za raportowanie społecznej odpowiedzialności biznesu Grupy PZU. Autorka strategii i raportów społecznych dla zewnętrznych podmiotów m.in. samorządów i organizacji kultury. Specjalista w dziedzinie sponsoringu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu długofalowych projektów w obszarze współpracy biznesu z instytucjami kultury. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała polonistykę i dziennikarstwo, ale od kilkunastu lat zajmuje się branżą eventową. Zaangażowana w promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji biznesowej wśród międzynarodowych organizatorów.
Jako PR-owiec współpracowała z agencjami eventowymi. Przez kilka lat prowadziła branżowy magazyn „MICE Poland”.
Obecnie prowadzi portal branży eventowej MeetingPlanner.pl, który nie tylko dostarcza informacje i narzędzia niezbędne w pracy meeting plannerów, ale przede wszystkim buduje społeczność i integruje branżę eventową, czemu służyć ma także konkurs MP Power Awards. Dyrektor programowa konferencji Event Biznes, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Przewodnicząca Rady Biznesu w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
Prowadzi zajęcia z zakresu przemysłu spotkań, organizacji wydarzeń oraz mediów w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.
W 2015 r. z nominacji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej została odznaczona odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez ministra sportu i turystyki Adama Korola.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Magister ekonomii, absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku, kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem, który ukończyła z wyróżnieniem. Przez ponad 10 lat zawodowo związana była z firmą Avon Cosmetics Polska, gdzie swoje silne kompetencje rozwijała w Dziale Zakupów, począwszy od budowania strategii zakupowej organizacji, po analizę rynku dostawców i ich usług, optymalizację kosztów i budowanie trwałych relacji biznesowych. Prywatnie mama Szymona, pasjonatka śródziemnomorskiej kuchni i dalekich podróży. A w wolnej chwili nałogowo zasłuchana w audiobooki.

 

Urszula Leciejewska
Head of Cloud Channel Poland, Google, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Anna Maculewicz
Specjalista ds. obsługi podróży służbowych i eventów, Rossmann, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Rafał Mielczarek
Dział sprzedaży, Carlsberg Polska, członek Jury MP Power Awards grupa MP Power Projekt
Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży nowych technologii. Studiowała ekonomię i zarządzanie, a doświadczenie zdobywała m.in. na Harvard Business School. Od 2012 roku pracuje dla Google. Wcześniej Country Channel i MidMarket Manager w HP i EMC. Od 1997 roku współtworzyła rynek sprzedaży dla firm takich jak Fujitsu czy IBM.
Od początku swojej kariery zajmuje się tematyką IT i jej wpływem na procesy biznesowe w organizacjach. Ekspertka w dziedzinie innowacji, restrukturyzacji i cyfrowej transformacji. Na co dzień Mama Filipa kochająca podróże i psy.
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym kierunek socjologia. Od 2008 roku związana z firmą Rossmann. Zajmuje się organizacją podróży służbowych, organizacją szkoleń i wyjazdów zagranicznych dla pracowników firmy. Organizuje i koordynuje międzynarodowe spotkania służbowe/ firmowe. Wspiera organizację eventów i spotkań integracyjnych, współpracując z obiektami hotelowymi i eventowymi. Od 2013 roku związana z firmą Agaya Konsultanci ślubni. Jako wedding planner całościowo organizuje w szczególności międzynarodowe śluby i wesela oraz koordynuje ich przebieg. Prowadzi również szkolenia dla przyszłych konsultantów ślubnych. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie o specjalizacji Handel Zagraniczny. Od początku kariery zawodowej związany z działami zakupów firm z sektora FMCG. Prace rozpoczynał w Krakowie w Philip Morris Polska, a później przez wiele lat odpowiedzialny był za zakupy marketingowe i eventowe w Philip Morris Polska w Warszawie. Następnie odpowiedzialny za zakupy dla Diageo w regionie Europy Środkowowschodniej z naciskiem na BTL. Przez trzy lata w Carlsberg Polska odpowiedzialny za eventy, elementy wyposażenia eventowego, POS a także globalne zakupy IT. Obecnie w Carlsberg Polska w dziale Sprzedaży odpowiada za ogródki, sprzęt eventowy i chłodniczy.
Przewodniczył Jury MP Power Awards w trzeciej edycji konkursu.
Fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

 

Łukasz Pacek
Kupiec Wiodący, BNP Paribas Bank Polska S.A., członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Urszula Porębska
Dyrektor Działu Marketingu, Metro Properties, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Aleksandra Rusin-Mieniewska
PR manager, Boehringer Ingelheim Polska, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość, Podyplomowych Studiów Project Management Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Managerów Zakupów Szkoły Głównej Handlowej.
Od ponad 12 lat związany z branżą bankową, a od prawie dziesięciu z Departamentem Zakupów, w którym obecnie odpowiada za zakupy z segmentu marketing i windykacja. W ciągu roku realizuje kilkaset akcji kontraktowych i negocjacyjnych związanych z kompleksową obsługą działań marketingowych i windykacyjnych. Do głównych działań w tym zakresie należą m.in. organizacja eventów, realizacja i produkcja kampanii ATL, współpraca z domami mediowymi, agencjami performance-owymi i digitalowymi, a także obsługa działań w zakresie BTL/POS/DTP oraz NPL.
Nominowany w kategorii: Meeting Planner w Dziale Zakupów (2015). Laureat konkursu Lider Zakupów 2018, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów (PSML).
Prywatnie wielbiciel ciężkich brzmień i członek zespołu hardrockowego Inpersona.
W Banku BNP Paribas na stanowisku Kupca Wiodącego.
„A czy inne mamy używają filtrów na Insta i znają TikTokerów?” – to zdanie idealnie podsumowuje zaangażowanie Urszuli Porębskiej w kroczenie za nowinkami zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pod jej skrzydłami wyrosły nowatorskie projekty, które mieszają świat digitalowy z realnym, dając tym samym klientom Centrów Handlowych M1 wyjątkowe wydarzenia, które zdobywają światowe nagrody branżowe. Od samego początku swojej kariery wierzy, że każdy event powinien być szyty na miarę bardzo konkretnych potrzeb, jakie mają finalni odbiorcy. Jako dyrektor marketingu w Metro Properties przeprowadza między innymi loterie, w których klienci mogą wygrać niezwykle cenne nagrody, a także opracowuje koncepcje będące na bieżąco z trendami panującymi wśród młodzieży. W tym kontekście postawiła między innymi na kontakt świata wirtualnego z rzeczywistym, wyciągając gwiazdy internetowych serwisów jak YouTube’a i TikToka (tworząc kultową już Bitwę TikTokerów) na pojedynki w świecie realnym. Wspiera też młode talenty, co roku dając im szansę na pokazanie się na dużej scenie podczas #M1TalentShow – serii eventów, do którego zgłoszenia wysyłane są z całej Polski, a wielki finał odbywa się w jednym z miast gdzie znajdują się Centra Handlowe M1. Do tego promuje nowe technologie podczas eventów udostępniając klientom technologię Augmented Reality i Virtual Reality.
Urszula wierzy też, że telewizja nie umiera, a „profiluje się”. Mamy więcej kanałów tematycznych, które przyciągają bardzo konkretnych odbiorców. Z tą myślą powstał program telewizyjny Shopping Queen, który opracowywany i kręcony był na terenie Centrów M1. Jego celem było pokazanie jak sprawnie i kreatywnie podchodzić do zakupów. Program ten tworzony był we współpracy z czołowymi przedstawicielkami świata mody: Sarą Boruc, Joanną Horodyńską i Tamarą Gonzalez Perea – autorką bloga Macademian Girl.
Prywatnie czas wolny spędza na odwiedzaniu interaktywnych galerii, uprawiając przy tym zarówno wspinaczkę wysokogórską, jak i pobijając rekordy w muzycznej grze VR – Beat Saber.
Ukończyła studia z zarządzania w turystyce i rekreacji oraz public relation. Przypadek sprawił, że rozpoczęła pracę w branży farmaceutycznej, z którą związana jest od ponad 15 lat. Przez wiele lat odpowiedzialna była za planowanie i organizację wydarzeń firmowych dla pracowników, w tym spotkań cyklicznych, szkoleń, wyjazdów integracyjnych oraz incentive. Od czterech lat działa się w obszarze PR, odpowiadając za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy. Prowadzi liczne projekty z obszaru CSR, w tym kampanie edukacyjne o tematyce zdrowotnej. Prywatnie i zawodowo interesuje się obszarem Social Media. Kocha zwierzęta, a myśli porządkuje podróżując.

 

Ewa Solarz
CSR manager, Go Responsible, członek jury MP Power Awards, kategoria: Zrównoważony rozwój w branży eventowej, grupa MP Power Projekt
Agnieszka Stryjecka
Marketing & PR Manager w DNB Bank Polska S.A., członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Edyta Styczeń-Gawin
Kierownik Zespołu Marketingu i Komunikacji B2B, Netia SA, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Ekspertka CSR i zrównoważonego rozwoju. Realizuje projekty doradcze dla największych firm w Polsce m.in. w zakresie zrównoważonego łańcucha dostaw, strategii, ewaluacji działań społecznych, raportowania czy wdrażania Celów Zrównoważonego Rozwoju. Współpracowała m.in. z następującymi firmami: Polpharma, Grupa Tauron, mBank, Lasy Państwowe, Żywiec Zdrój, Rossmann, Tesco, Castorama, LUX MED, ZT Kruszwica, Orange, Provident, PKN Orlen, BNP Paribas.
Po godzinach zarządza i działa w założonej przez siebie fundacji propagującej zrównoważony rozwój, w szczególności w zakresie odpowiedzialnej konsumpcji i zero waste. Koordynuje i prowadzi międzynarodowe projekty Erasmus+ oraz warsztaty dla lokalnych społeczności.
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej.
Odpowiedzialna za opracowanie, implementację i realizację strategii marketingowej oraz kształt komunikacji w DNB Bank Polska. Ma szerokie doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu projektami w obszarze marketingu korporacyjnego, w tym organizacji i koordynacji różnego rodzaju konferencji merytorycznych, eventów relacyjnych. Wcześniej związana z mBankiem, gdzie oprócz konferencji merytorycznych realizowała również projekty wspierające przedsiębiorczość kobiet w biznesie. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od ponad 15 lat związana z branżą bankową. Od kilkunastu lat zajmuje się eventami i od początku w tej branży związana jest z Netią. Początkowo jako event manager, potem specjalista od specjalnych projektów marketingowych, a obecnie zarządza zespołem Marketingu B2B. Zorganizowała ponad 800 eventów, od małych spotkań dla klientów, a skończywszy na dużych wydarzeniach firmowych i kongresach (m.in. pięć edycji Kongresu Biznes to Rozmowy, który skupiał ponad 1200 osób). Odpowiada za strategię marketingową i konsekwentnie realizuje plan eventów oraz komunikacji do klientów biznesowych. Odpowiada też za działania wewnątrzfirmowe i komunikację do pracowników B2B. Ukończyła studia o specjalności marketing i zarządzanie a także dziennikarstwo. Dodatkowo jest producentem telewizyjnym, ale traktuje to zajęcie na razie jako hobby. Jest osobą bardzo aktywną, która nie potrafi usiąść na miejscu. Przewodnicząca Jury MP Power Awards 2016.

 

 width=
Renata Taberska
Marketing manager, Department Marketingu i Public Relations, TUiR „Warta” SA, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Joanna Winiarska
Dyrektor operacyjny ds. muzycznych, Wydawnictwo Agora, członek jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Marta Zalewska-Hinca
Specjalistka w Dziale Zakupów Korporacyjnych, Manager Kategorii Eventy Wyjazdy, Grupa Lotos, członek Jury MP Power Awards, grupa MP Power Projekt
Zajmuje się komunikacją marketingową i promocją ubezpieczeń, chętnie wykorzystując do tego event marketing.

Z TUiR Warta związana jest od 2008 r., wcześniej pracowała w Kredyt Banku. W ramach swoich obowiązków zawodowych Taberska odpowiedzialna jest m.in. za opracowywanie strategii komunikacji marketingowej, przygotowywanie planów marketingowych, zasad promocji lokalnej i budżetu oraz opracowanie wytycznych dla regionów w zakresie działań promocyjno-reklamowych, w tym działań sponsorskich w obszarze ubezpieczeń skierowanych do klienta korporacyjnego.
Do jej obowiązków należy także organizowanie targów, eventów oraz seminariów produktowych. Współpracuje z agencjami reklamowymi, agencjami eventowymi i domami mediowymi. Jest odpowiedzialna za opracowywanie założeń realizacji kampanii reklamowych, wyznaczanie ich celów, dobór narzędzi komunikacji, jak również za kontrolowanie realizacji budżetu marketingowego i rozliczanie płatności.
Dwukrotnie nominowana do tytułu „Osobowość Roku” MICE Poland w kategorii „Zleceniodawca”. Ukończyła zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej, studia kontynuowała na Wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentką Szkoły Strategii Marki.

Od prawie 25 lat związana z marketingiem, promocją, PR w mediach ogólnopolskich. Na początku lat 90. karierę zawodową zaczynała w mediach lokalnych oraz w agencjach filmowych produkujących materiały edukacyjne dla telewizji. W latach 1997 – 2007 zajmowała się bieżącą promocją ogólnopolskiej Gazety Wyborczej, oraz pozyskiwaniem licencji i wydawaniem insertów do gazet CD, DVD (ponad 10 mln płyt), nadzorowaniem loterii i konkursów, a także organizowaniem wydarzeń dla firmy. W latach 2007 – 2018 była szefem działu promocji i PR tygodnika Polityka oraz organizatorem i producentem projektu i gali Paszporty Polityki – najważniejszych nagród kulturalnych w Polsce. Od 2014 roku asystent reżysera i II reżyser telewizyjnych widowisk multimedialnych, uroczystych gal i koncertów. Wykładowca i szkoleniowiec. Od 2019 dyrektor operacyjny ds. muzycznych w Wydawnictwie Agora. Absolwentka politologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowych Europejskich Studiów Specjalnych na Politechnice Gdańskiej. Przez rok, po ukończeniu studiów poznawałam branżę eventów od drugiej strony, organizując koncerty i spotkania, m.in. w ramach projektu „Przestrzeń Wolności“ w Gdańsku. Od 13 lat jestem zawodowo związana z Grupą Lotos S.A., gdzie obecnie zajmuję się kontraktacją usług, głównie dla Grupy Lotos S.A. a także innych spółek GK Lotos.
Jestem odpowiedzialna między innymi za zakup usług z dziedziny organizacji eventów, targów krajowych i zagranicznych incentive travel, oraz konferencji, nośników reklamowych, a także chemii samochodowej, usług administracyjnych i poligrafii.
Różnorodność przypisanych mi kategorii zakupowych sprawia, że każdy nowy projekt jest dla mnie wyzwaniem i motywuje mnie do dalszego poszerzania zdobytej wiedzy.
Marta Zalewska-Hinca jest laureatką MP Power Awards 2019 w kategorii Meeting Planner – Dział Zakupów.